Gönderen Konu: Anadolu Yakası Lpg Kiti Montajı  (Okunma sayısı 3947 defa)

barışaltuntaş

Anadolu Yakası Lpg Kiti Montajı
« : Nisan 11, 2012, 02:09:08 ÖS »
arkadaşlar merhaba

98 model Honda Civic 1.4İ s aracıma Lpg taktırmayı düşünüyorum.Anadolu yakasında bildiğiniz işçiliği güzel tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

İlk Önce BRC taktırmayı düşünüyordum ancak biraz tuzlu geldi,Atiker daha fiyatı uygun gibi.sorun yaşar mıyım?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

barışaltuntaş

Ynt: Anadolu Yakası Lpg Kiti Montajı
« Yanıtla #1 : Nisan 11, 2012, 03:53:42 ÖS »
Kimse yok mu arkadaşlar cevap verebilecek

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #2 : Nisan 11, 2012, 04:11:46 ÖS »

Benim araçda Atiker takılı aldığımdada vardı.Problem çıkarmıyor ama montaj için tavsiyede bulanamayacağım.Taktırmış olan arkadaşlar mutlaka yorum yazarlar..

CAGLAR28

« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2012, 04:44:35 ÖS »
anadolu yakasında ümraniye sanayi candan yada kartal sanayi mucib tavsiye ederim ikisinde de ustalarım var söylerim gidecekseniz.

barışaltuntaş

« Yanıtla #4 : Nisan 11, 2012, 07:43:00 ÖS »
anadolu yakasında ümraniye sanayi candan yada kartal sanayi mucib tavsiye ederim ikisinde de ustalarım var söylerim gidecekseniz.

Olabilir Çağlar Bey.Kartal da ki İşime yarayabilir.

İlgine teşekkürler.

murat vtec

• MuRaT BoS
« Yanıtla #5 : Nisan 11, 2012, 08:06:18 ÖS »
kadasonda işin ehlini çok güzel yapan ustalar var atikeri bin yüze takıyo pazarlıklı 1000 tl ya takar dükkan hiç boş durmuyo demekki okadr iyiki gelni gideni çok

barışaltuntaş

« Yanıtla #6 : Nisan 12, 2012, 07:36:47 ÖÖ »
kadasonda işin ehlini çok güzel yapan ustalar var atikeri bin yüze takıyo pazarlıklı 1000 tl ya takar dükkan hiç boş durmuyo demekki okadr iyiki gelni gideni çok

Anladım Hocam.Bu Kadosan dediğin yer nerdedir.Bilgi verirsen sevinirim.

murat vtec

• MuRaT BoS
« Yanıtla #7 : Nisan 15, 2012, 09:58:43 ÖS »
 duduulu imese yakın oralara gelsen kime sorsan söylerler esen şehir kadosan nerde diye sor çogu insan bilir tarif edr sana

murat vtec

• MuRaT BoS
« Yanıtla #8 : Nisan 15, 2012, 10:00:34 ÖS »
dudullu imes yolunda yani (eşensehir kadosan)

umutavci

• Umut AVCI
« Yanıtla #9 : Haziran 01, 2012, 01:17:02 ÖÖ »
konu güncel mi bilmiyorum ama kişisel deneyim olarak bostancu oto sanayide çetinsay firmasını oneririm. aracımı goturdugum servisimin yonlendirmesi ile tanıştım firma ile. keyifli insanlar ve cok ilgililer. aracımın akusunun bitmesi sonrası marşa basmam yuzunden beyni yana LPG'yi kullanıcı hatası demeden garantiden değiştirdiler, yetmedi, FULL benzin istasoynundan ucuz diye aldığım gaz LPG sistemini bozduğunda yine kullanıcı hatası demeden değiştirdiler.

zaten LPG işi ustasına bağlı bir iş ve usta olarak cok iyiler ama sanırım birden fazla markanında yetkili bayisi durumundalar.

GRKN51

« Yanıtla #10 : Haziran 01, 2012, 06:12:42 ÖS »
bende atiker kullanıyorum ve memnunum eğer olursa atiker safefast obdıı taktır ; fiyat 1100 - safefast 1000 lira haberin olsun fazla ödeme.