Gönderen Konu: acil yardım!  (Okunma sayısı 3524 defa)

tisitu

acil yardım!
« : Mart 17, 2010, 01:22:59 ÖÖ »
arkadaslar 2-3 gun içerisinde aracıma lpg taktırmaya karar verdim istanbul avrupa yakasında taktırabileceğim hem marka ve ustalığına güvenebileceğim bi adres verebilirseniz cok sevinirim aracım 2008 ot. civic sedan ben brc de karar kıldım fakat bi arkadasımın tanıdıgı tartirini ege yetkilisi ve eger uygun bi fiyat verirse tartirini taktırabilirim gercekten baya bi kararsızım butce olarak 1600 tlnın ustune cıkmayı dusunmuyorum ve gercekten problem yasamak ıstemıyorum allah sukur 30000 km binebildim evet istesem bu sekilde bınmeye devam edebilirim fakat gercekten kendimi enayi gibi hissediyorum etrafımda dizel araclara ve lpg aracları kullanan arkadaslarımın yakıt sarfiyatlarını duyunca cidden canım sıkılıyor tek sey demekten korkuyorum keske bu işe kalkısmayıpta satıp dızel bi arac alsaydım tek beni cezbeden arac yeni golf dızel odaa düz vites orta paket comfotline 48 bin netteki fiyatlara bakıyorum 2.el millet kafayı yemıs hondayı satıp boş bi duz vitese araca binmek ve honda kadar keyif vermez diyor hiç bi yakınım  suanki aracım full deri sanruff otomatik vites badykit felan bunun ustune illede dizel dıye orta pakat golfe binmekte istemiyorum golfun fulude malum fiyatta neyse yardım ederseniz cok sevinirim eger telini veripte gercekten yardımcı olmak isteyen arkadaslar varsa dahada sevinirim arar bi konusurum 

tisitu

Ynt: acil yardım!
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2010, 04:50:38 ÖS »
yardım edecek bi arkadaş yokmu ya koskaca sitede :(

yalçınn

« Yanıtla #2 : Mart 17, 2010, 04:54:32 ÖS »
keşke  Konya da olsaydınız size sonuna kadar yadımcı olurdum ama şukadarını söyleyeyim bence BRC...

asvtec

« Yanıtla #3 : Mart 17, 2010, 04:55:29 ÖS »
Tanıdık Arkadaşlar montaj öncesi çok yardımcı olurlar ama montajdan sonra bir sorun çıkınca sorunu tanıdık arkadaşlar çözmez hatta fikir de vermez.Kafanızı karıştırmayın taktırın B R C yi gönül rahatlığıyla binin.Hatta pipolu taktırın ,aracınız delinmesin ... selamlar...

tisitu

« Yanıtla #4 : Mart 17, 2010, 05:00:59 ÖS »
çok teşekkürler acaba diyorum avrupa yakasındaki herhangi brc yetkili servisine gitsem hepsi aynı şekilde hizmet vermezmi

asvtec

« Yanıtla #5 : Mart 17, 2010, 05:29:22 ÖS »
2a bostacıyı ve de özmarmarayı iyi diye biliyorum ;en azından iyi referansları geliyor

judge

« Yanıtla #6 : Mart 22, 2010, 08:52:31 ÖS »
2a bostacıyı ve de özmarmarayı iyi diye biliyorum ;en azından iyi referansları geliyor

Özmarmara derken kadıkaöy şubesi mi yoksa ikitelli mi? her ne kadar tek firma olsa da işçiliğin önemli olduğunu biliyorsunuz...

fzthgosm

« Yanıtla #7 : Mart 22, 2010, 10:42:09 ÖS »
eger montaj yapan usta işini iyi biliyorsa hangi kit olursa olsun farketmez.önemli olan montaj

tisitu

« Yanıtla #8 : Mart 22, 2010, 11:53:13 ÖS »
arkadaslar brc taktırdım diğer bi konuda yazdım zaten herkese yardımları ve yorumları için cok teşekkürler....