Gönderen Konu: İzmir'de BRC'yi en kaliteli neresi takar?  (Okunma sayısı 27492 defa)

orlins

İzmir'de BRC'yi en kaliteli neresi takar?
« : Nisan 12, 2010, 06:22:04 ÖS »
Araç civic 2006 ls vtec 2 yardımcı olursanız sevinirim..
« Son Düzenleme: Mayıs 14, 2010, 03:29:59 ÖS Gönderen: VTEC »

asvtec

Ynt: İzmir'de BRC'yi en kaliteli neresi takar?
« Yanıtla #1 : Nisan 13, 2010, 07:03:05 ÖÖ »
İzmir 2A Bölge müdürlüğü ...

orlins

« Yanıtla #2 : Nisan 13, 2010, 10:28:05 ÖÖ »
saol arkadaşım..

sakleylek

« Yanıtla #3 : Nisan 14, 2010, 06:12:06 ÖS »
İzmir 2A Bölge müdürlüğü ...
Bende aynı yerde taktırdım. İlgi alaka çok iyi kardeşim 2008 ben 2003 civic e taktırdım. Performans ve ekonomi için ideal...

orlins

« Yanıtla #4 : Nisan 14, 2010, 06:53:05 ÖS »
arkadaşım bu arıza lambası yandımı sende hiç?

sakleylek

« Yanıtla #5 : Nisan 14, 2010, 08:12:57 ÖS »
arkadaşım bu arıza lambası yandımı sende hiç?
Arıza lambası yandı söndü  ayar yapıldı... 3 ayarda işlem tamamdı...

orlins

« Yanıtla #6 : Nisan 14, 2010, 08:48:59 ÖS »
marka olarak daha tam karar veremedim kafam acayip karışık :( atiker-brc-zavoli arasında kaldım.

emd

« Yanıtla #7 : Nisan 21, 2010, 10:12:32 ÖÖ »
atiker ve zavolli yerli brc italyandır en iyiside odur ama hesabını iyi yap 1600 tl ye taktırırsın ruhsat vize derken 2250 ye maloluyor bi de unutma tüplüde olsa ayda 50 tl lik benzin harcar bu arac onuda koyarsan üstüne 3 senede anca verdiğin parayı alırsın değer mi sen hesabını yap

asvtec

« Yanıtla #8 : Nisan 21, 2010, 05:22:00 ÖS »
Atiker yerlidir ,Zavolli şamandra dolum ucu haricinde ithaldir ,BRC İthaldir.
Tavsiyem BRC 1.600 10 TAKSİT, Olmadı zavolli 1.400 10 taksit .Digerlerini boşver.

atiker ve zavolli yerli brc italyandır en iyiside odur ama hesabını iyi yap 1600 tl ye taktırırsın ruhsat vize derken 2250 ye maloluyor bi de unutma tüplüde olsa ayda 50 tl lik benzin harcar bu arac onuda koyarsan üstüne 3 senede anca verdiğin parayı alırsın değer mi sen hesabını yap

BerkeLpg

« Yanıtla #9 : Nisan 27, 2010, 02:51:15 ÖS »
Zavoli Samandira yada dolum ağzi yerli değildir . orjinal italyandir. Suan aracimda zavoli var. 2010 model honda civic.. bunu görmek isteyenler olursa benimle iletişime geçsinler aracimi gösterebilirim. Aracimda delik Delinmeden montaj yapıldı . Hiç bir problemde yok.

her konuda idasina girerimm zavoli bu konuda en iyisi. Ama en önemlisi Montaj şeklide önemli...

Lpg konusunda yardim isteyenler Varsa yardimci olabilirim.

asvtec

« Yanıtla #10 : Nisan 27, 2010, 06:23:15 ÖS »
Zavollinin aksam listesinde aldesa şamandra var ,yani zavolliye aldesa marka yerli şamandra takılabiliyor ,bir çok forum sitesinde bununla ilgili konu var.Aldesa ithal mi oldu?Birde DELİK DELMEDEN demişsiniz ,ne deliği bu ? emme manifoltuna takılan gaz nipelinden mi bahsediyorsunuz ? Ayrıca zavollide gaz pipolu montaj yok bunu nasıl başardınız?

Zavoli Samandira yada dolum ağzi yerli değildir . orjinal italyandir. Suan aracimda zavoli var. 2010 model honda civic.. bunu görmek isteyenler olursa benimle iletişime geçsinler aracimi gösterebilirim. Aracimda delik Delinmeden montaj yapıldı . Hiç bir problemde yok.

her konuda idasina girerimm zavoli bu konuda en iyisi. Ama en önemlisi Montaj şeklide önemli...

BerkeLpg

« Yanıtla #11 : Nisan 28, 2010, 02:46:08 ÖS »
Manifoltu Delmeden ve orjinal şekilde pipo kullanilarak montaj yapılıyor..

asvtec

« Yanıtla #12 : Nisan 28, 2010, 03:56:38 ÖS »
Zavolli de gaz piposu nasıl kullanırsınız bu BRC 2A nın patentli ürünü ,başka markaların kullanması yasal ve ticari olarak doğru değil.

Manifoltu Delmeden ve orjinal şekilde pipo kullanilarak montaj yapılıyor..

BerkeLpg

« Yanıtla #13 : Nisan 28, 2010, 04:39:29 ÖS »
Bu Cihaz Nasil brcye ait oluyor.. Zavolide yaklaşık 3-4 Yildir kullanılıyor ... Patentli derken brc firmasimi üretiyormuş .. ilginç ..
gaz piposu italyadan zavoli firmasi direk yolluyor..
İyi bilgilenin.

fzthgosm

« Yanıtla #14 : Nisan 28, 2010, 10:36:38 ÖS »
pipo sistemini zavoli 3-4 yıldır bilmiyorum ancak 2 yıldır kullandıgını biliyorum

asvtec

« Yanıtla #15 : Nisan 29, 2010, 07:49:41 ÖÖ »
Bunu belgeleyebilir misin?

Bu Cihaz Nasil brcye ait oluyor.. Zavolide yaklaşık 3-4 Yildir kullanılıyor ... Patentli derken brc firmasimi üretiyormuş .. ilginç ..
gaz piposu italyadan zavoli firmasi direk yolluyor..
İyi bilgilenin.

asvtec

« Yanıtla #16 : Nisan 29, 2010, 08:00:27 ÖÖ »
Linki incelerseniz ürünün BRC 2A nın patentli ürünü olduğunu görürsünüz ve başkaları tarafından taklit edilmesi ihlal anlamına geleceği belirtilmiş.Zavollinin de ayrı bir ürünü varsa bilelim ,lütfen belgeleri ve örnekleriyle burdan bizimle paylaşın.

http://www.2a-lpg.com/index.php?ind=gallery&op=foto_show&ida=869

BerkeLpg

« Yanıtla #17 : Nisan 29, 2010, 04:47:58 ÖS »
Brc Firmasindan bir Arkadaşla görüştüm. Sizin yuvarlak pipunuzz.. bizim kullandiğimiz pipo tamamiyle farklı Benzerliği yok.

asvtec

« Yanıtla #18 : Nisan 29, 2010, 05:29:17 ÖS »
Görelim sizin farklı pioponuzu

Brc Firmasindan bir Arkadaşla görüştüm. Sizin yuvarlak pipunuzz.. bizim kullandiğimiz pipo tamamiyle farklı Benzerliği yok.

BerkeLpg

« Yanıtla #19 : Nisan 30, 2010, 09:14:28 ÖÖ »
Zavoli Samandira yada dolum ağzi yerli değildir . orjinal italyandir. Suan aracimda zavoli var. 2010 model honda civic.. bunu görmek isteyenler olursa benimle iletişime geçsinler aracimi gösterebilirim.  Hiç bir problemde yok.

asvtec

« Yanıtla #20 : Nisan 30, 2010, 02:11:11 ÖS »
@berkelpg halen zavollinin farklı piposunun resmini ya da linkini paylaşmadınız.Bekliyoruz...

Görelim sizin farklı pioponuzu

asvtec

« Yanıtla #21 : Mayıs 02, 2010, 08:43:13 ÖÖ »
@BERKELPG

Halen bekliyoruz meşhur yuvarlak olmayan piponuzu,Ayrıca ZAVOLLİ nin montajlarında yerli şamandra kullanılmadığını da söylemiştiniz bense aldesa ve başka yerli şamandra kullanıldığını belirtmiştim ,bu konuda da bilgi verirseniz sevinirim.

fzthgosm

« Yanıtla #22 : Mayıs 02, 2010, 09:30:01 ÖS »
berkelpg yi bilmiyorum ama bugün zavoli marka lpg kiti takılmış yeni civic gördüm hem pipo yöntemi var hem öyle güzel montaj yapılmış ki anlamayan veya lpg oldugunu bilmeyen birisi baksa lpg olup olmadıgını fark edemez.arabaya bindim sürdüm tek kelime ile şahane.ayrıca lpg çalışırken enjetör sesini duymak neredeyse imkansız hatta lpg de daha sesiz çalışıyor desem yeridir.valla bende atiker var memnunum ama o zavoli takılı civici görünce benim bile içim kaynadı.eger atikerden en ufak sıkıntı yaşayayım hiç tamiri bakımı ile ugraşmam direk gider zavoli taktırırım artık.zaten atiker taktırdım taktıralı şimdiye kadar ettigim kar ile hem atiker bedavaya gelmiş oldu hemde taktıracagım yeni kit bedavaya gelmiş oldu bile şimdiden
« Son Düzenleme: Mayıs 02, 2010, 09:31:07 ÖS Gönderen: fzthgosm »

emd

« Yanıtla #23 : Mayıs 03, 2010, 01:48:47 ÖÖ »
Valla ben honda servisine sordum zavolli tavsiye ettiler ben brc iyi biliyordum ama zavolli tek kelimeyle yanıtı aldım ayrıca zavolli brc ye göre daha az yakıyormuş doğru mu yalan mı bilmem ama ???

BerkeLpg

« Yanıtla #24 : Mayıs 05, 2010, 11:06:10 ÖÖ »
fzthgosm 

Tşkler msjını yeni okudumm.. Ne mutlu bizeki Sizin gibi honda severlerden övgüler almak. Hiç Bir cihazi burda kötülemek amacimiz değil ama zavolinin kalitesinide yabana atmamak gerek . Ve bunu zavoli kullanan arkadaşlar daha iyi bilir.

Her zaman söyleylediğimz gibi honda da zavolinin uyumu tartişmasiz mükemmel ...