Gönderen Konu: 2011 civic elegance otomatik londi renzo düşünüyorum sizce?  (Okunma sayısı 2803 defa)

utku2007

slm arkadaşlar. ben erzincandan utku.erzurumda 1.750 peşin, 1.850 taksitli olarak londi renzo diye bir marka takıyorlar.fiyat ve performans olarak ne dersiniz?

kayra2011

Ynt: 2011 civic elegance otomatik londi renzo düşünüyorum sizce?
« Yanıtla #1 : Mart 31, 2011, 09:52:29 ÖS »
merhabalar ben ağrıdan kayra :).. bende landi renzo düşünüyorum siz taktırdınızmı acaba?taktırdıysanız kaça taktırdınız utku bey bana bilgi verirmisiniz

karabey007

« Yanıtla #2 : Mart 31, 2011, 10:36:14 ÖS »
Merhaba arkadaslar ben aracıma 3 ay once takdırdım landırenzo... kayserıde olgunlarda takdırdım 1300 lıraya takıyorlar landırenzonun ıkı sıstemı var bırıncısı normal sıstem ıkıncısı ıse plus sıstem.. landırenzo ıcın kım ne derse desın kafanız karısmasın bosh marka enjektorler kullanıyorlar taktıkları butun malzemeler ıthal.. dıger sıstemler gıbı katılımı turk malı katılımı ıthal degıl... kullanılan malzemelerın hepsınde de landırenzo dıye yazıyor... enjektorlerı bıraz seslı calısır aynı brc gıbı.. ama seslı calısması cogu usta tarafından övülür.. ses enjektorlerın ıc kısmının metal olmasından kaynaklanıyormus bu da enjektorun ömrünü uzatıyormus  ama yenı honda cıvıcte arac ıcıne ses gelmıyor neredeyse.. gönül rahatlıgıyla taktırabılırısnız

disbeçer

« Yanıtla #3 : Nisan 15, 2011, 10:47:22 ÖS »
arkadaşlar merhaba.ben 2011 civicime teleflex taktırdım.ankarada taktırdım.gerçekten harika.hallanda malı.ben memnunum.aracım otomatik şehir içinde 210 kr.yakıyor.internetten kendi sayfasından bi inceleyin derim.iyi günler