Gönderen Konu: 2010 honda civic lpg donusumu  (Okunma sayısı 5298 defa)

zeki oden

2010 honda civic lpg donusumu
« : Mayıs 20, 2011, 06:23:52 ÖS »
2010 honda civic aracıma lpg taktım    

Uzun araştırmalarımın ardından sonunda lpg taktırmaya karar verdim. Aklıma en yatkın 2a Ankara lpg geldi. Gittiğimde tesadüfen benim aracımın aynısından brc marka lpg dönüşümü yapılıyordu. İnceledim … işçilik, teknik bilgileri ve donanımları tatmin ediciydi. Ayrıca aracıma brc 2a ya özel motor garantisi ve arıza lambası yakmama garantisi verildi.  Fiyatı ise diğer yerlerden uygundu. Lpg işlemini yaptırdım aracımın çekişinde hiçbir fark yoktu. Yüzde 40 civarı söyledikleri gibi tasarruf sağlandı. 2a Ankara lpg den mahir beye ilgisi için teşekkür ederim. 

ahmett

Ynt: 2010 honda civic lpg donusumu
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2011, 06:53:37 ÖS »
Arkadaşım hayırlı olsun, bende dün itibariyle 2005 civic (otomatik) aracıma brc takdırdım fakat şöyle bir durum oldu.Araç ilk hareketinde gaz pedalına bastıktan sonra sağ ön taraftan daha önce olmayan bir ses geliyor(cızırtı şeklinde) 1-2 defa daha pedala bastıktan sonra kesiliyor. senin araçta böyle bişey oldumu acaba?

ed35

« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2011, 07:27:48 ÖS »
Besbelli reklam amaçlı siteye üye olmuşssunuz,araç vtec2 siz 2010 civic diyorsunuz!!! 2A'dan komisyonla mı çalışıyorsunuz?

unvr

« Yanıtla #3 : Mayıs 20, 2011, 09:12:33 ÖS »
bana garip geldi....2010 civic degıl fotograftakı.......vtec2......

zeki oden

« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2011, 08:28:57 ÖÖ »
modeli yanlış yazmısım kusura bakmayın

HONDAHAN

« Yanıtla #5 : Mayıs 21, 2011, 08:47:02 ÖÖ »
Besbelli reklam amaçlı siteye üye olmuşssunuz,araç vtec2 siz 2010 civic diyorsunuz!!! 2A'dan komisyonla mı çalışıyorsunuz?

>=ok

Hadi be abi modeli yanlış yazmışmış..! Sen ilk mesajında firma ismi verip öveceksin, en fazla 2006 olan aracına 2010 diyeceksin, sonra da arabamın modelini yanlış yazmışım diyeceksin biz de bunu yiyeceğiz..! Sen git bak pugcuların renocuların sayfaları var sen git oralarda yalan ticareti yap.

carousal

« Yanıtla #6 : Mayıs 21, 2011, 07:32:48 ÖS »
2010 yılında VTEC-II, üretimi nerede devam ediyor ya, biz başka ülkedeyiz heralde :D

Reklam kokan hareketler bunlar...

Herkes bilinçli abicim, bu tarz hareketlerle müşteri avına hiç gerek yok, taktırmak isteyen zaten eşinden dostundan, bu forumdaki kıdemli abilerden-kardeşlerden gerekli desteği alıyor.

Daha ilk mesajda şu firmanın şu ustasına teşekkür ederim demek, pek hoş bir yaklaşım değil.

kayaci26

« Yanıtla #7 : Mayıs 21, 2011, 07:59:15 ÖS »
Bir reklam . . .

ama var ya bu firma sırf reklam la ilerliyor diyorum kimse tın mıyor . . . Hala en iyisi bu  markaymış gibi hareket edenler var . . .
Ya arkadaş... var mı şööle 50 - 60 bin km dir kullanıyorum, hamd olsun sorun yaşatmadı diyen... Arkadaş maşallah sıfır km aracını alıyor ya da ne bileyim ikinci el de olsun alıyor . . . doğruuuu bu firmanın kapısını çalıyor aracını tüpletiyor daha bir depo gaz yakmadan... ÇOK MEMNUNUM... BİLMEM HANGİ USTAYA TEŞEKKÜR EDEİRM... BİLMEM HANGİ MARKA DAN DAHA İYİ... FALAN DA FİLAN...

arkadaşım konu kirliliği yapmayın lütfen....

Cidden ilgisi olan arkadaşlara ayıp oluyor, bu forumu ciddiye alıp da bir şeyler öğrenmek üzere tıklayan arkadaşlarımızın zararına çalışmayın . . .