Gönderen Konu: 2006-2007 bmw 316i, 318i veya 320 almayi dusunuyorum LPG taktiricam yardim lutfe  (Okunma sayısı 9978 defa)

34ozn88

• ULASAN GROUP
   Merhaba arkadaslar oncelikle cok uzun zaman oldu yazmayali, herkeze tekrar merhaba. Turkiyer temelli donus yapicam. Canadada yasiyorum fakat simdiden arac bakmaya basladim. Biraz prestijli bir araba istiyorum. Cok yoruldum arac modfiye etmekten. Son olarak H22 swap yaptigim 98 civic si da ve artik hizada modifiyeyede doydum arkadaslar.

2006 ile 2007 arasi bmw 3 serisi istiyorum. Motor terchini yapamadim yardim bekliyorum. 316-318-320 hangisi alinir ve karsilastirmali yakit tuketimleri varmi ? Biraz arastirdim ama nasil search yapicagimi bilmiyorum. Tabi en mantikli modele LPG taktiricam. Canadadan sonra turkiyedeki benzin fiyatlari biraz icime oturabilir. litresi turkiyede 5 lira. burdaysa 1dolar. . .   yardimci olrsaniz cok sevinirim. aranizda bmw si olan arkadaslarimix muhakkak vardir. lpg ilr yakit tuketimi ve benzin ile ile olan yakit tuketimini merak etmekteyim... tesekkurler. yakinda son biten projemide sizlerle paylasicam

ozN

en iyisi 3.18 hem yakıtı iyi hemde performansı. 3.16 fazla yakar tahminimce kasa agır oldgu icin malum 3.20 de 2000 lira vergi vermek adamın yüregini daglar bende cok düşünüorum ama aynı araçlardan parasıda aklıma yatıo ama vergi illeti kötü

kuzey oto

ÖNCELİKLE ARACINIZI ALIN ÖZELLİKLERİNİ PAYLAŞIN .

Edit : Ticari amaçlı yazılardan kaçınalım.
« Son Düzenleme: Nisan 24, 2013, 10:47:12 ÖÖ Gönderen: ASVTEC19 »

neco otogaz izmir

Merhaba arkadaslar oncelikle cok uzun zaman oldu yazmayali, herkeze tekrar merhaba. Turkiyer temelli donus yapicam. Canadada yasiyorum fakat simdiden arac bakmaya basladim. Biraz prestijli bir araba istiyorum. Cok yoruldum arac modfiye etmekten. Son olarak H22 swap yaptigim 98 civic si da ve artik hizada modifiyeyede doydum arkadaslar.

2006 ile 2007 arasi bmw 3 serisi istiyorum. Motor terchini yapamadim yardim bekliyorum. 316-318-320 hangisi alinir ve karsilastirmali yakit tuketimleri varmi ? Biraz arastirdim ama nasil search yapicagimi bilmiyorum. Tabi en mantikli modele LPG taktiricam. Canadadan sonra turkiyedeki benzin fiyatlari biraz icime oturabilir. litresi turkiyede 5 lira. burdaysa 1dolar. . .   yardimci olrsaniz cok sevinirim. aranizda bmw si olan arkadaslarimix muhakkak vardir. lpg ilr yakit tuketimi ve benzin ile ile olan yakit tuketimini merak etmekteyim... tesekkurler. yakinda son biten projemide sizlerle paylasicam

Dikkat edip arastiracaginiz 2 detay var montaj yapilan cihazin yazilimindan ziyade regulatorun yuksek kw li olmasi ve enjektorunden bmv seris i  araclarin benzin enjektorunun calisma hizina uygun olmasi gerekir ve piyasada maalisef lpg kullanirken gaz yetistirmeme gaz yememe performans kaybi ve benzine atma sorunlari bu detayi es gecerek yapilan montajlarda kaynsklanmaktadir.