Gönderen Konu: KME sıralı sistem ve Honda Civic 2001 VTEC  (Okunma sayısı 3718 defa)

zahek

• z@h3k's home
KME sıralı sistem ve Honda Civic 2001 VTEC
« : Mayıs 02, 2011, 07:32:02 ÖÖ »
Merhabalar,
Sizlere bir şey danışmak istiyorum. Ben 2-3 yıldır 2001 Civix 1.6 ES kullanıyorum ve satmaya karar vermiştim bir süre önce fakat daha sonra bundan vaz geçtim 1-1,5 yıl sonra bunu yapmaya karar verdim. Bu arada da bir lpg sistemi takmaya karar verdim.
Konuyu çok fazla uzatmayayım ama , bilinen markaları inceledim (BRC, Lovato, Atiker) ve bunlar arasında en uygun olanı Atiker görünmekte (1000 Tl ). Araca uygunluk noktasında hepsi de uyumlu sanırım...
Fakat daha sonra babamın da bir arkadaşının Honda'sına taktırması, servisin ve ustasının çok methedilmesi sebebiyle KME sıralı sistem konusunda biraz çelişkideyim. Gerçi gittim ve servis ile de görüştüm ve oldukça tatmin edici şeyler söylediler ve hatta oradayken bir Honda kullanıcısı geldi ve o da çok memnun olduğundan bahsetti.
Sizlere sormak istediğim ise; KME sıralı sistem hakkında bildikleriniz, duyduklarınız yahut tecrübeleriniz var ise kısaca da olsa bilgi verebilir misiniz.

Teşekkürler.

ilkeronat

Ynt: KME sıralı sistem ve Honda Civic 2001 VTEC
« Yanıtla #1 : Mayıs 02, 2011, 09:16:29 ÖÖ »
forumda tarat bi dolu yazi var yeni konu acmaya gerek yok.

zahek

• z@h3k's home
« Yanıtla #2 : Mayıs 02, 2011, 10:32:11 ÖÖ »
forumda tarat bi dolu yazi var yeni konu acmaya gerek yok.
Elbette forumda arama yaptım fakat herhangi bir bilgiye ulaşamadım. Ha varsa bir bağlantı bulduğunuz adresi vermeniz de yeterli.

ilkeronat

zahek

• z@h3k's home
« Yanıtla #4 : Mayıs 02, 2011, 10:55:08 ÖÖ »
Teşekkürler. Forumda bu konuya ilişkin pek bir başlık yok görünüyor. Yine de tecrübesi olanlar ar ise ve yorum bırakabilirlerse sevinirim.
« Son Düzenleme: Mayıs 02, 2011, 10:56:41 ÖÖ Gönderen: zahek »