Gönderen Konu: 1,6 ies lpg tavsiye  (Okunma sayısı 4765 defa)

bigrock

1,6 ies lpg tavsiye
« : Ağustos 11, 2011, 08:43:41 ÖÖ »
Arkadaşlar 98 model 1,6ies full arabama lpg taktırmak istiyorum. Ankaradayım sistem ve taktıracağım deneyimli bir baayi hakkında tavsiyelerinizi bekliyorum... Atiker yerli olduğu için tercih etmek istiyorum ancak ne kadar randımanlı ve sorunsuz bilmedğim için tereddüt ediyorum sırf marka die uçuk fiyatlarda harcamak istemiyorum... tavsiyelerinizi bekiyorum

Saygılar

EMİRVE

Ynt: 1,6 ies lpg tavsiye
« Yanıtla #1 : Ağustos 11, 2011, 09:00:38 ÖÖ »
Bende Atiker taktırdım aynı arabaya.Hem yakıtından hemde performansından gayet memnunum tavsite ederim...

kayaci26

« Yanıtla #2 : Ağustos 11, 2011, 09:04:01 ÖÖ »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html

hayırlı olsun....

bu konuda ki değerlendirmeleri yukarıda linkini verdiğim sayfada bulabilirsin...

Amma illede marka eleştirisi istiyorsan, o dediğinden olmasın... mesela yaklaşık aynı rakamlara lovato olabilir . . . Ankara da oldukça yaygın....

EMİRVE

« Yanıtla #3 : Ağustos 11, 2011, 09:13:20 ÖÖ »
http://www.teamhondaturkey.com/forum/lpg_sistemleri/lpg_kullanimi_hakkinda-t46974.0.html
hayırlı olsun....

bu konuda ki değerlendirmeleri yukarıda linkini verdiğim sayfada bulabilirsin...

Amma illede marka eleştirisi istiyorsan, o dediğinden olmasın... mesela yaklaşık aynı rakamlara lovato olabilir . . . Ankara da oldukça yaygın....
Lovato daha tanınmış bi marka.Ama emin ol daha iyi değildir atikerden. Ben taktırırken konuştum lovato için çok fark yok dediler atikerle arasında.Sadece lovato ya 100 bin km garanti verirken Atiker için 60 bin km garanti veriyorlardı.Hem arkadaş Atiker in ne kadar randımanlı ve sorunsuz olduğunu merak ettiği için tavsiye ettim.Tercih  tabiki kendisinindir.

bigrock

« Yanıtla #4 : Ağustos 11, 2011, 11:30:36 ÖÖ »

hayırlı olsun....

marka eleştirisi istemiyorum sadece tavsiye teşekkür ederim ilginize.

hayırlı olsun....

Lovato daha tanınmış bi marka.Ama emin ol daha iyi değildir atikerden. Ben taktırırken konuştum lovato için çok fark yok dediler atikerle arasında.Sadece lovato ya 100 bin km garanti verirken Atiker için 60 bin km garanti veriyorlardı.Hem arkadaş Atiker in ne kadar randımanlı ve sorunsuz olduğunu merak ettiği için tavsiye ettim.Tercih  tabiki kendisinindir.

tşk ederim yanıtınız içi peki taktıralı ne kadar oldu atikeri... yeni serileri iyi diyorlar eskilerinde biraz sorun cıkmış sanırım...
atiker 900 lovato 1100 dediler aradaki 200 lira cok değil ama param yurdum insanına yerli üretime gitsin isterim... omvl brc prince bu ikisine nazaran daha pahalı

EMİRVE

« Yanıtla #5 : Ağustos 11, 2011, 12:15:36 ÖS »
Ben taktıralı 3 ay oldu ve 5bin km yol yaptım.Benim taktırdığım yer aynı zamanda lovato bayisiydi ben de lovato alacaktım ama atiker'in diğer markalara göre çok fazla yetkili servisi oluşu beni cezbetti.Bi sıkıntı yaşasanız bile her yerde yaptırabilirsiniz hemde yetkili serviste.Arasında fark olmadığını  söylemişlerdi lovatoya göre.Bende işte bu yüzden tercih ettim...

23korg23

« Yanıtla #6 : Ağustos 11, 2011, 12:43:50 ÖS »
arkadasım 98 ies araca neredeyse ne takarsanız uyar çünki bu araclar ( bendede 2001 ies var) arıza ışığı yakmaz o nedenle cok fazla para vermeyin atiker sizin için uygundur sizin dikkat edeceğiniz şey şunlar
1-iyi bir atiker servisi bulun 2- lpg dolum agzının nereye konacağını ve kullanılacak depo tipini iyice düşünün ve yerini siz belirleyin tabi mümkünse
ben aracı aldığımda Tartarini vardı sistem çok güzel ancak adam depoyu şişman silindir depo yaptırmış gecenlerde değiştireyim dedim 250 lira istiyolar yani sonradan pişman olacağınız bişey  yaptırmayın taktırın simit depoyu görünmesin bile

bigrock

« Yanıtla #7 : Ağustos 13, 2011, 09:59:49 ÖÖ »
atiker taktıracağım arkadaşlar çok tşk ederim tavsiyeleriniz için

gecetilkisi

« Yanıtla #8 : Ağustos 13, 2011, 12:37:33 ÖS »
iyi karar atiker güzel.........