Gönderen Konu: yeni honda civic hatchback sorunlu mu?  (Okunma sayısı 3173 defa)

icmumcu

yeni honda civic hatchback sorunlu mu?
« : Haziran 11, 2008, 02:52:46 ÖS »
merhaba arkadaşlar. yeni honda civic hatchback 5 kapı otomatik araç hakkındaki yormları alabilir miyim? gidişi, yakıt masrafı, konforu? otomatiği için çok kötü vites geçişleri çok konforsuz olduğu söyleniyor. nedir bu işi bir bilen varmı?

[eklenti yönetici tarafından silindi]

TTayfuNN

Ynt: yeni honda civic hatchback sorunlu mu?
« Yanıtla #1 : Haziran 11, 2008, 05:03:24 ÖS »
gidişi ; std vti ile std hb kaldırılıyor vti kısada ayırıyor, uzunda vti geçiliyor açık ara farkla.

yanlış anlamayın iyi gitmiyor demiyorum youtubeda görmüştüm bunu.

Otomatikleri de gayet sağlıklı diye biliyorum .benden bu kadar :)

rserkan

« Yanıtla #2 : Haziran 11, 2008, 07:50:12 ÖS »
niye böyle başlıklar açıyorsunuz anlamıyorum ön yargın varsa hiç alma ne duymak istiyorsun merak ediyorum....
tuhaf?

goran

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : Haziran 11, 2008, 08:57:02 ÖS »
arkadaşımda var
kendim kullanmadığım için yansıtabilceğim tek yorum fazla yakıt harcadığı ve vites geçişleri

icmumcu

« Yanıtla #4 : Haziran 11, 2008, 09:50:23 ÖS »

niye böyle başlıklar açıyorsunuz anlamıyorum ön yargın varsa hiç alma ne duymak istiyorsun merak ediyorum....
tuhaf?

maksadınızı aşan cümleler kurmayalım lütfen. beğenmediyseniz yazmayın bişey. bilgilenmek için sorulmuş bir soru. bu arada ben de bir honda kullanıcıydım(aracımı yeni sattım).ben otomatik civic almayı düşünüyorum.(sedan veya 5kapı.tercihim 5kapı ama) belki bilmiyorsunuzdur ama 5kapı civiclerde otomatik şanzumanda irkilmeler var olduğunu, gaza birden yüklenildiğinde hemen tepki vermediğini söylüyorlar.şehir efsanesi olabilir. sahibi olan arkadaşlar varsa bu tezi çürütebilir böylelikle. aydınlanmış oluruz

TTayfuNN

« Yanıtla #5 : Haziran 12, 2008, 08:50:34 ÖÖ »

tuhaf?

Kötü bir niyetinin olduğunu sanmıyorum maksat hem onun bilgilenmesi hem de ileride hb alacaklarınn  bi nebze bilgilenmesidir.Sonuçta burada A yı soruyosa sadece A nın cevabı verilmiyor.Konu bir sürü yere geliyor bu yüzden belki kendisinin de hiç aklına gelmeyen sorunlar/sorunsuluklar da öğrenilmiş oluyor.

1 taşla bir sürü kuş :D Hayırlı günler

rserkan

« Yanıtla #6 : Haziran 18, 2008, 07:44:24 ÖÖ »
daha uygun soru cümleleri ve konu başlığı konuyu açanı daha iyi yerlere getirebilir. Ayrıca bu konunun tartışıldığı başlıklar var oralarda kısa bir tarama yapıp daha sonra konu açılması uygun olur.
saygılarıma
serkan