Gönderen Konu: yeni corollamı yeni civic mi  (Okunma sayısı 14424 defa)

buura

Ynt: yeni corollamı yeni civic mi
« Yanıtla #25 : Temmuz 03, 2008, 01:34:26 ÖS »
civicte beyaz renk en güzeli corolladada siyah en güzeli die yazdım..şimdi civic çok zarif özellikle dış tasarımı çok çok iyi ama corollanında içi muhteşem babamda dioki bn gennelikle uzun yollara fln çıkıorm arabanın dışını napim dio şimdi bn napim bna bi sihirli cümle söyleyinki hemen civic alsın veya civicle corollanın + ları ve - leri nelerdir

alfaus007

« Yanıtla #26 : Temmuz 03, 2008, 01:38:02 ÖS »
civicte beyaz dha güzel siyahtan bence

buura

« Yanıtla #27 : Temmuz 05, 2008, 09:31:56 ÖS »
bde ole dedim burak abi :D

TUNCER07

« Yanıtla #28 : Temmuz 11, 2008, 11:46:28 ÖS »
bence karşılaştırma söz konusu bile olamaz. KESİNLİKLE TOYOTA DİYORUM. Bende 2 ay önce tasarımına aldanıp Civic Elegans 2008 aldım. önceki arabam Toyotaydı, hatta kıyıp satamadım hala duruyor. 5 sene 1 kere bile servise gitmişliğim yok. bu Civici alalı beri 2 ay oldu 4 kere servise gittim. çok başım ağrıdı bu araba yüzünden bi araba bu kadar mı dandik olur. fiat bile alsaydım bu kadar başım ağrımazdı. Toyotanın kalitesini ve güvenini civic de asla bulamazsınız. artık bu marka benim için bitmiştir ilk fırsata satacağım.

mehmet1971

« Yanıtla #29 : Temmuz 23, 2008, 11:22:45 ÖS »
Ben bu yorumlara şaşırıyorum. 7 yıldan beri honda kullanıyorum son üç kasa daha hiç bir problemden dolayı servise gitmedim. 5 aydan beri son kasaya biniyorum. hiç bir memmuniyetsizliğim yok.

emre16

« Yanıtla #30 : Temmuz 26, 2008, 11:11:59 ÖS »
eğer baban benzinli istiyosa %100 civic..corolla da güzel ama benzinlide civici tek geçerim

malikaltindis

« Yanıtla #31 : Temmuz 26, 2008, 11:43:32 ÖS »

bence karşılaştırma söz konusu bile olamaz. KESİNLİKLE TOYOTA DİYORUM. Bende 2 ay önce tasarımına aldanıp Civic Elegans 2008 aldım. önceki arabam Toyotaydı, hatta kıyıp satamadım hala duruyor. 5 sene 1 kere bile servise gitmişliğim yok. bu Civici alalı beri 2 ay oldu 4 kere servise gittim. çok başım ağrıdı bu araba yüzünden bi araba bu kadar mı dandik olur. fiat bile alsaydım bu kadar başım ağrımazdı. Toyotanın kalitesini ve güvenini civic de asla bulamazsınız. artık bu marka benim için bitmiştir ilk fırsata satacağım.

araba şans işi biraz da,mutlaka tek tük de olsa sorunlu araba çıkar bu da size denk gelmiş.3 yıldır jazz sahibiyim bakımlar harici servise girmedim.aynı şekilde 6 aydan beri de civic sedan kullanıyorum onda da sorun yok. sadece sürücü kapısından müziği açınca biraz ses geliyor.

tercih konusuna gelince bence iki araç arasında uçurum yok.iç ve dış dizayn açısından civic daha güzel geliyor bana,zevk meselesi.en ufak bi örnek vermek gerekirse corollanın sinyallerinin sarı olması bile kötü geldi bana.iç tasarımda zaten civic oldukça üstün.

ferhat1240

• Ziyaretçi
« Yanıtla #32 : Temmuz 27, 2008, 06:16:50 ÖS »
tartışmasız civic sedan.
bi mercekli xenon veya bi bagaj üstü spoiler taktığında duruşu inanılmaz.iç tasarımı zaten uçak gibi.6 yıl garanti avantajını da unutmamak lazım.beyaz civic sedana siyah cam filmi yaptırdığında gerçekten bir afet  oluyor.
ben civic sedan diyorum hatta mümkünse hb olsun:D
« Son Düzenleme: Temmuz 27, 2008, 06:17:49 ÖS Gönderen: ferhat1240 »

SlowBlow

« Yanıtla #33 : Ağustos 08, 2008, 11:33:07 ÖS »
bence test sürüşüne çıksın baban ikisiylede ;)

Sercan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #34 : Ağustos 19, 2008, 11:31:23 ÖÖ »
demek bu konuda tek kararsiz kalan ben degilim...