Gönderen Konu: yaaaa..arkadaslar cok kafanızı arıttım ama bu son..bılgınızı paylasın.....  (Okunma sayısı 6278 defa)

avans

egc..obaaaa  dıye sert bı cıkıs yapmıssın ama buna gerek yok dostum...dogru daha kullanmadım ama ınsallah yakında kullanıcam...hafta sonu bı kac lastıkcı gezdım hemen hemen hepsı aynı cevabı verdı...sana gelınce bundan 1 yıl once bu muhabbet olsaydı..contınaltel kelımesınde kac tane harf vardı dıye sorsam oneya lastıkmı derdın..ama bakıyorumda sımdı toz komdurmuyosun...lastın kalıtelı veya guvenlı oldunu nasıl anlıyosunkı bana bu kadar savunuyosun bunları..sımdıkı arabaların ozellıyı fazla lastıye ıs bırakmıyo...zaten sımdı yazıcan seyler hemen hemen gozumde canlandırdım...ben yıllardır bu ısın ıcındeyım..en kral arabaya bındım sunu gordum bunu gordum derseın...bana contınaltel lastıgı onermeyen satıs temsılcısı dırek bana sunu soledı..
( lastık fıkrını aldım)2 4 yıl oncekı contınaltel olsa bın gıt derım dedı..ama sımdıkıler sıkıntılı ola bılır dedı bunu bende paylasmak ıstedım..bu olayıda bı kac lasık cıye sorunca arada 200 tl gıbı bı fıat olunca deyıstırmeyı dusundum..hepsı bu...bu actım konuya daha usluplu daha guzel cevap veren arkadaslarda var..senden sonrakı 2 mesajda yazan arkadaslar gıbı..bıldın veya bılmedın seyı bana ukalaca cevaplayıp..uzerımden prım yapmana forum cercevesınde ızın vermem...emınım ne kadar ıyıbı kullanıcı olsanda lastıkcıler kadar bılgı sahıbı olmadınıda ıyı bılıyorum...her ne kadar bılgı sahıbı olsanda ıyıde bılsen uslubun yanlıs..bılgılerınle bılmeyenlerı assalamak bızım turk ınsanının vazgecılmezı oldu artık...bılmıyosan susucaksın demıssın bana dogru bılmıyorum oyuzdende fıkır almak ıstedım..mumkunse bundan sonrada fıkrını kendıne sakla..dıyer arkadaslar bana fazlasıyla yardımcı oldu.....(2. mektupa cevap yoksa 1,dekı yazılanı dusun)

avansis

contılantelde kullandım mıchelında..arasında sadece fark benım hıssettıım..sıcak havalarda mıchelın gıcırdama yapıyo yol tutusu fren mesafesı etkılı herkesın bıldı gıbı braz yumusak..aralarında aman aman bı fark yok..sadece cogu markayı artık elıne almıs bı marka sebebı ıse ucuz ve az kar marjıyla pıyasaya surulmesı..sen bıldını yap dostum..200 tl cok bı para deyıl ama uzun vadede lastık deyıstırmem dıyosan bence hıc deyıstırme cunkı contınaltel daha mutlu eder senı...zamanında good year vardı sımdı hala varama ..artık contınaltel onun onune gectı...kotu bı lastık deyıl...sımdıden hayırlı ugurlu olsun.....

egc

avans haklısın,yazdıgıma yorum getirmişssin yetmemmiş benim adıma da konusmussun sen şimdi bunları soylersin diy,e tıpki lastikcinin sana solediklerini kendi tecrübelerinmiş gibi aktardıgın gibi dolayısı ile bana bişi kalmamıs.

Ama tek bi noktada bişey soylemek istiyorum yinede contiyi arabam da kullanıyorum yani tecrübem var ama sen kullanmadıgın arabadaki lastige dısardan bakıp aa bu lastik icime sinmedi en iyisi lastikcileri bi dolasıyımda soriyim sonrasında  degiştireyim diyen bi adamsın.
Amacım polemik degil yanlıs anlama sert cıkıs falan da yaptıgım yok,fikirlerini kendine sakla demişsssin eyvallah,michelinin hayrını gör.