Gönderen Konu: Vw Corrado vs TYPE R  (Okunma sayısı 31055 defa)

STP

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #50 : Kasım 12, 2005, 07:59:53 ÖS »
muhahaha ALLAH ıyılıgını versın senın resım full fotoshop muhahahahhahaa

Onu-R

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #51 : Kasım 12, 2005, 08:01:18 ÖS »
alaalaa.. ilk resim bana kötü bir photoshop çalışması gibi geldi ama.. deişik bi araç heralde . . .

Low-Rider

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #52 : Kasım 12, 2005, 10:15:54 ÖS »
Alıntı yapılan: "meganecoupe20"

sen bu resmi gerçek sanıpta bunla karşılaştırın dediysen geçmiş olsun
çocuk bile anlar bunu photoshop oldunu

AudioGarage

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #53 : Kasım 13, 2005, 08:42:32 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "erischman®"
Alıntı
ön konsolda solda bir düğme ile açı werilebiliniyor

Erdoğan abi Allah iyiliğini versin.  :-D
Türkçemize yeni kelimeler, edatlar, tümleçler
silgeçler, delgeçler kattığın için teşekkürler...

y

a   edb mezunuyuz ..2kelimeyi yanyana  anca getirebildik..
bide üniv okumaya çalışıyorus..benim sonum iyi değil..türkçe yi katledicam..sölemek lazım atsınlar beni okuldan... :D  :D  :D

AudioGarage

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #54 : Kasım 13, 2005, 08:49:34 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "VWci"
Corrado Bilgileri eksik ve bazilari yanlis........

eksik we yanlış bilgiler..diemi söledin...hadi ordan....
bu bilgileri senin corradonun web sayfasından buldum...sende bilip bilmeden yorum yapıyorsun...
sen bu sölediklerimizden daha fazlasınıda bilecek kapasitede de değilsin...web de  herşey war ewlad..rahat ol...

AudioGarage

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #55 : Kasım 13, 2005, 08:51:51 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "erischman®"
Vay be bak abi geldi konuya el attı hemen...  :ninja:  :mrgreen:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

AudioGarage

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #56 : Kasım 13, 2005, 08:57:47 ÖÖ »
Bumu yanlış wede eksik bilgi...sanırım bu sende yoqtur..al alda insanlık gör.. :D  :D  :D
 [/url]

AudioGarage

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #57 : Kasım 13, 2005, 09:06:01 ÖÖ »
Arkadaşlar bu corrado VR6 denilen woswos 2900 cc...190 hp..235 maxspeed

TypeR denilen araçı zaten sölemeye gerek yoq..dünya biliyor.. :D  :D  :D

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #58 : Kasım 13, 2005, 09:33:18 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "34VK7603"
                              Corrado teknik werileri
Corrado 16walve.........136.ps....000 max speed........5800 rpm...
.......

Corrado 2.0 lt..............115 ps....000 max speed.........5400 rpm...

Corrado VR6...............190 ps...235 max speed......5800 rpm..

Corrado G60.............. 160 ps...235 max speed..5600 rpm..

Bunlar mi dogru bilgi..........Kim dedi sana VR6 nin ki yanlis diye.....G60 inki  yanlis...Son suratini yanlis yazmissin.......nerde tek bir 16v corrado yoktur 2 cesit 16v corrado vardir  nerede 16v ile 2.0 lt olanin son surati......ayni sekilde de iki cesit VR6 var.....

Ben yanlis derken yuksek yazmissin onu kast ettim ama o kadar sacama sapan takintilariniz varki...

Umutusuz vaka setepe 3 beygir hesabini yapiyor diyor merak etmiyor nere yanlis diye...insan kendisi ne ise digerini de oyle gorur......

Sende gene anladaman yazmissin.......VR6 buymus......eksik bilgiler ve yanlis bilgiler var.........hala merak eden var mi bilmiyorum.....

Unutmayalim sizin neden boyle costugunuzu................detay icin golf gti type R konusu bakiniz.......

kelalper

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #59 : Kasım 13, 2005, 12:39:01 ÖS »
yok yok seni ömerin dediği gibi VW Almanya falan yollamış olamaz. Bütün VW grup yollamış olmalı.  Vw ci bu verilerin bazıları amerika bazıları Avrupa verileri sendekilere iyi bak farkı bakarsan  anlarsın.

Birincisi megane ın yolladığı araba tepeden tırnağa photoshop. O kadar dengesiz bi %50 50 oranlık ben görmedim. Jantlara 18 die yazmışlar arabanın büyüklüğüne oranlarsan onlar 20 inç den büyük. Hadi doğru diyelim VW Type R mücadele edebilmek için artık naapsın 3.2 litre motor üretiyor. Zaten kendileride bu şekilde itiraf etmişler.

DzinaJ

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #60 : Kasım 13, 2005, 01:47:56 ÖS »
:evil: şeytanlar coşturmuş gene ortalığı,millet salyasına boğulmuş,nereye kadar sürücek bu böle....

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #61 : Kasım 13, 2005, 02:54:56 ÖS »
Alıntı yapılan: "kelalper"
yok yok seni ömerin dediği gibi VW Almanya falan yollamış olamaz. Bütün VW grup yollamış olmalı.  Vw ci bu verilerin bazıları amerika bazıları Avrupa verileri sendekilere iyi bak farkı bakarsan  anlarsın.

Hangi verilerden bahsediyorsun....ortada veri mi var.......? Bende her turlu seceresi mevcut bunun......

Bir de ortaligi kizistirmak icin mesaj atmayin...

Type R ile Corrado nun hizlanma verileri hemen hemen birbirine yakin (typer 6.7 mi tam emin degilim neyse) ve son suratlari de hemen hemen ayni...

...yani keyifli bir karsilasitirma olurdu dogru karsilastirsaydiniz ama karsilastirmalar bolumunun buradaki amaci diger markayi asagalamak kendinin nasil olduguna bakmadan ve bostan honda gecer honda ezer vs vs vs diye ucmaktan baska bir seye donusmuyor............

......ya icinizde hic dogru dusunen bir arkadas yok mu?  gecen bir forumda VTI sahibi bir arkadas VTI cok iyi ozetlemisti gercekten tarafli tarafsiz herkezen bravo almisti.....

Herhalde burada bunu beklemek biraz zor olacak burada......

DzinaJ

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #62 : Kasım 13, 2005, 03:03:52 ÖS »
Ben ortalığı kızıştırmak için msj atmadım eyer o laf bana ise arkadaşım,burası forum yorum yapmak serbest,tabi uslubunu bozmadığın sürece.Bu arada senin yorumlarına katılıorum bunuda bilmeni isterim,dediğin gibi markaları aşşalamaktan başka birşey yapılmıor bu bölümde.

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #63 : Kasım 13, 2005, 03:08:35 ÖS »
Alıntı yapılan: "DzinaJ"
Ben ortalığı kızıştırmak için msj atmadım eyer o laf bana ise arkadaşım,burası forum yorum yapmak serbest,tabi uslubunu bozmadığın sürece.Bu arada senin yorumlarına katılıorum bunuda bilmeni isterim,dediğin gibi markaları aşşalamaktan başka birşey yapılmıor bu bölümde.

ben sana atmadim zaten........;)

DzinaJ

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #64 : Kasım 13, 2005, 03:10:34 ÖS »
eyvllh :) ii forumlar ben yolcuyum 6da kalkıor otobus  bysz k.i.b. fazla didişmeyin:P

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #65 : Kasım 13, 2005, 03:15:36 ÖS »
iyi yolculuklar.....;)

selinatamay

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #66 : Kasım 13, 2005, 03:16:42 ÖS »
iyi yolculuklar osman dikkat et kendine  :D

STP

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #67 : Kasım 13, 2005, 03:19:13 ÖS »
Alıntı yapılan: "kelalper"

Hangi verilerden bahsediyorsun....ortada veri mi var.......? Bende her turlu seceresi mevcut bunun......

Bir de ortaligi kizistirmak icin mesaj atmayin...

Type R ile Corrado nun hizlanma verileri hemen hemen birbirine yakin (typer 6.7 mi tam emin degilim neyse) ve son suratlari de hemen hemen ayni...

...yani keyifli bir karsilasitirma olurdu dogru karsilastirsaydiniz ama karsilastirmalar bolumunun buradaki amaci diger markayi asagalamak kendinin nasil olduguna bakmadan ve bostan honda gecer honda ezer vs vs vs diye ucmaktan baska bir seye donusmuyor............

......ya icinizde hic dogru dusunen bir arkadas yok mu?  gecen bir forumda VTI sahibi bir arkadas VTI cok iyi ozetlemisti gercekten tarafli tarafsiz herkezen bravo almisti.....

Herhalde burada bunu beklemek biraz zor olacak burada......

sadece eksılerını yazayım

*Frenlerı bu performanstakı bı arabaya gore kotu
*kaportası cok ınce ruzgardan etkılenır seklı
  walla dusundum bulamadım..... yemınle

DzinaJ

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #68 : Kasım 13, 2005, 03:21:35 ÖS »
tşkrler;)

KORAY

• Ziyaretçi
Re: Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #69 : Kasım 14, 2005, 08:21:04 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "KORAY"
ArkadaşLar benim bi önerim war.. Benim babamın kuzeninde CORRADO war 200 hb gibi bişidi gaLiba.İstiosanız onunLa aramızdan TYPE R'ı oLan biri bi kalksın bide roLLing yapsın...Hem bu Vwci rahatLasın hemde biz... Uyar mı size :?:

Iste Otomobil sanatinin saheseri bir makinadir Corrado......en iyi yol tutan onder cekisli aracti.........

Bir hondacinin bu marka ve modeli dile getirmesi ilgimi cekti.....ki belki babanin kuzeninin arabasi olmasi sayesinde biliyorsun.....ama burada ki cogu arkadasin bilgisi ve ozellikle marka ve modeller hakkindaki bilgisi sig....

Corradonun 200 luk makinasi yok....standart...max 190 lik makinasi var ama teknik verileri Type R ile ayni....keyifli olur yarismalari.....

Su Corrado nun plakasini ve modeli nedir....?

34 DK 2974

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #70 : Kasım 14, 2005, 10:01:29 ÖÖ »
Yanlız o resim son nokta oldu....
Dikkat edin tartıştığınız kişilere...  :D

KORAY

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #71 : Kasım 14, 2005, 10:19:45 ÖÖ »
:D

hakangunduz

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #72 : Kasım 14, 2005, 10:33:38 ÖÖ »
bunlar corradoyla borayı karıştırıyo olmasın? ben kalkarım hertürlü :)

VWci

Re: Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #73 : Kasım 14, 2005, 12:23:35 ÖS »
ArkadaşLar benim bi önerim war.. Benim babamın kuzeninde CORRADO war 200 hb gibi bişidi gaLiba.İstiosanız onunLa aramızdan TYPE R'ı oLan biri bi kalksın bide roLLing yapsın...Hem bu Vwci rahatLasın hemde biz... Uyar mı size :?:

Iste Otomobil sanatinin saheseri bir makinadir Corrado......en iyi yol tutan onder cekisli aracti.........

Bir hondacinin bu marka ve modeli dile getirmesi ilgimi cekti.....ki belki babanin kuzeninin arabasi olmasi sayesinde biliyorsun.....ama burada ki cogu arkadasin bilgisi ve ozellikle marka ve modeller hakkindaki bilgisi sig....

Corradonun 200 luk makinasi yok....standart...max 190 lik makinasi var ama teknik verileri Type R ile ayni....keyifli olur yarismalari.....

Su Corrado nun plakasini ve modeli nedir....?

34 DK 2974

Ben bu arabayi biliyorum sari jantliyidi en son VR6 olduguna emin misin ? Yada bana tam yandan bir resim mi linkleyecegin bir yer var mi ?

ALG

• THT
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #74 : Kasım 14, 2005, 12:26:23 ÖS »