Gönderen Konu: Vw Corrado vs TYPE R  (Okunma sayısı 31054 defa)

KORAY

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« : Kasım 10, 2005, 02:41:48 ÖS »
ArkadaşLar benim bi önerim war.. Benim babamın kuzeninde CORRADO war 200 hb gibi bişidi gaLiba.İstiosanız onunLa aramızdan TYPE R'ı oLan biri bi kalksın bide roLLing yapsın...Hem bu Vwci rahatLasın hemde biz... Uyar mı size :?:

VWci

• http://www.vwtr.net/forum
Re: Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #1 : Kasım 10, 2005, 03:00:40 ÖS »
Alıntı yapılan: "KORAY"
ArkadaşLar benim bi önerim war.. Benim babamın kuzeninde CORRADO war 200 hb gibi bişidi gaLiba.İstiosanız onunLa aramızdan TYPE R'ı oLan biri bi kalksın bide roLLing yapsın...Hem bu Vwci rahatLasın hemde biz... Uyar mı size :?:

Iste Otomobil sanatinin saheseri bir makinadir Corrado......en iyi yol tutan onder cekisli aracti.........

Bir hondacinin bu marka ve modeli dile getirmesi ilgimi cekti.....ki belki babanin kuzeninin arabasi olmasi sayesinde biliyorsun.....ama burada ki cogu arkadasin bilgisi ve ozellikle marka ve modeller hakkindaki bilgisi sig....

Corradonun 200 luk makinasi yok....standart...max 190 lik makinasi var ama teknik verileri Type R ile ayni....keyifli olur yarismalari.....

Su Corrado nun plakasini ve modeli nedir....?

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #2 : Kasım 10, 2005, 03:01:27 ÖS »
:D

hakangunduz

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #3 : Kasım 10, 2005, 03:13:50 ÖS »
lan nyaaapıyonuzzzz

hakangunduz

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #4 : Kasım 10, 2005, 03:18:11 ÖS »
ben corradoyla kalkarım, giderim,dururum
 :o

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #5 : Kasım 10, 2005, 03:18:38 ÖS »
Bak bana

sleeperEK

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #6 : Kasım 10, 2005, 04:29:12 ÖS »
Corradonun kağıt üzerindeki değerleri hala geçerlimi o da ayrı bir tartışma konusu :rolleyes:

Srkn®

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #7 : Kasım 10, 2005, 04:31:18 ÖS »
corradomu ?

Srkn®

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #8 : Kasım 10, 2005, 04:36:34 ÖS »
ömer bu benim toyotayla kalkarmı peki?
merak ettim bak şimdi?

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #9 : Kasım 10, 2005, 04:43:13 ÖS »
Yazık yaktığın benzine...

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #10 : Kasım 10, 2005, 04:58:01 ÖS »
Hadi Corrado yu da ogrenmis oldunuz....korayin sayesinde... 8)

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #11 : Kasım 10, 2005, 04:59:21 ÖS »

Ya ne büyük kayıpmış halbuki...

Srkn®

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #12 : Kasım 10, 2005, 05:02:03 ÖS »
ben bi ara duyar gibi olmuştum sanki
bu algidanın cornettosu var onla bi alakası varmı acaba :D  :lol:
cornetto -- corrado

alla alla

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #13 : Kasım 10, 2005, 05:04:19 ÖS »
Alıntı yapılan: "erischman®"

20 sene sonra da bunlar deger tasiyacak ama sizin civic ler typer lar konserve kutusu , jilet gibi ivir sivir olacak...ne yazik ki.......

gercek bu uzulme..... 8)

HONDA

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #14 : Kasım 10, 2005, 05:06:05 ÖS »
De get!  8)

Srkn®

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #15 : Kasım 10, 2005, 05:06:26 ÖS »
low :D

kelalper

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Kasım 10, 2005, 05:46:49 ÖS »
Alıntı yapılan: "VWci"

Iste Otomobil sanatinin saheseri bir makinadir Corrado......en iyi yol tutan onder cekisli aracti.........

Ama burada ki cogu arkadasin bilgisi ve ozellikle marka ve modeller hakkindaki bilgisi sig....

Ve karşınızdaki Superman Vosvos,

Sana varya sadece gülerim. Eğer öyle düşünüyosan burada neden yazıosun. Doğru buradaki insanlar gerçekten çok sığ insanlar. Mesela  Selçuk, mesela Özgün, Mesela Hakan, mesela ben, Mesela daha bi sürü adını saymadığım arkadaşımız, Bu kişiler mı bilgileri sığ insanlar. İnsana gülerler. Bu saydığım insanların çoğunun hayatında yaptıkları kanıtlı şeyler var. Senin VW hakkında sahip olduğun bilgiden daha fazlasını bu insanlar zaten biliyorlar . Kaç yaşındasın sen ufaklık bana söylesene. Hayatta yaptığın ne var bu zamana kadar.
Hala çıkmış dünyadaki en iyi önden çekişli yol tutan die sallamışsın Corrado için. Dünyadaki bütün testlerde Integra Type R dünyanın en iyi yol tutan önden çekişli arabası diye bahsedilir. Sen mi sığsın yoksa biz mı sığız. Elimde 3 tane ayrı ayrı kaset var bu sözlerin sarfedildiği. Git biraz  Best Motoring falan izle. Onlarda da var aynı yorumlar. Bu kadar senedir dünyanın her tarafından video topluyorum paralar sarfedip daha ilk defa Corrado için dünyanın en iyi yol tutan önden çekişli araba yakıştırmasını sende duyuyorum.

VW hakkında benim bilgimi sınama. Sana 1302 den girer Scirocco dan çıkar Golf GTI dan girer W16 dan çıkarım. Akıllı ol biraz. Kullandığın tabirlere dikkat et. O tabirini ettiğin kişilerin arasında yazıosun demek ki bunu bile bile yazdığın için sen daha sığ beyinlisin.

STP

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #17 : Kasım 10, 2005, 05:49:01 ÖS »
abı ben bogulmaktan korktugum ıcın sıg sularda yuzmeyı tercıh edıom o yusdenkune ben sıg bırıyım  kabul yane:D

kelalper

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #18 : Kasım 10, 2005, 05:49:50 ÖS »
Teknik verileri aynı olan arabalara bak birisi 190 hp diğeri 200 hp.  Kardeeş eğer eski Type R dan bahsediosan onlarda 186 hp ama Türkiyede bulunmuyor belki haberin vardır.

Birisi şu çocuğa teknik veri nedir performans verisi nedir öğretsin ben deneyip elimi kana bulamak istemiyorum.

STP

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #19 : Kasım 10, 2005, 05:52:42 ÖS »

20 sene sonra da bunlar deger tasiyacak ama sizin civic ler typer lar konserve kutusu , jilet gibi ivir sivir olacak...ne yazik ki.......

gercek bu uzulme..... 8)

bana bak ezık ..harbı canımı sıkıyosun .  ... vtec ddıgın araba kac model hala kaca satılıyo farkında degılmısın sen  .... yeter sus sus bı yere kadar ya. sen adamsan delıkanlıysan gel benım yuzume konus bı reelde boyle dalga gecer sekılde ...

VWci

« Yanıtla #20 : Kasım 10, 2005, 05:56:35 ÖS »
Alıntı yapılan: "kelalper"

Ama burada ki cogu arkadasin bilgisi ve ozellikle marka ve modeller hakkindaki bilgisi sig....

Ve karşınızdaki Superman Vosvos,

Sana varya sadece gülerim. Eğer öyle düşünüyosan burada neden yazıosun. Doğru buradaki insanlar gerçekten çok sığ insanlar. Mesela  Selçuk, mesela Özgün, Mesela Hakan, mesela ben, Mesela daha bi sürü adını saymadığım arkadaşımız, Bu kişiler mı bilgileri sığ insanlar. İnsana gülerler. Bu saydığım insanların çoğunun hayatında yaptıkları kanıtlı şeyler var. Senin VW hakkında sahip olduğun bilgiden daha fazlasını bu insanlar zaten biliyorlar . Kaç yaşındasın sen ufaklık bana söylesene. Hayatta yaptığın ne var bu zamana kadar.
Hala çıkmış dünyadaki en iyi önden çekişli yol tutan die sallamışsın Corrado için. Dünyadaki bütün testlerde Integra Type R dünyanın en iyi yol tutan önden çekişli arabası diye bahsedilir. Sen mi sığsın yoksa biz mı sığız. Elimde 3 tane ayrı ayrı kaset var bu sözlerin sarfedildiği. Git biraz  Best Motoring falan izle. Onlarda da var aynı yorumlar. Bu kadar senedir dünyanın her tarafından video topluyorum paralar sarfedip daha ilk defa Corrado için dünyanın en iyi yol tutan önden çekişli araba yakıştırmasını sende duyuyorum.

VW hakkında benim bilgimi sınama. Sana 1302 den girer Scirocco dan çıkar Golf GTI dan girer W16 dan çıkarım. Akıllı ol biraz. Kullandığın tabirlere dikkat et. O tabirini ettiğin kişilerin arasında yazıosun demek ki bunu bile bile yazdığın için sen daha sığ beyinlisin.

Daha ogrenecegin cok sey var demek ki ilk benden duydusan...? benim anadilim turkce seninkinin de oyle oldugunu farz ediyorum yazdigimi yeniden oku...bak bakalim anlamissin.....

Senin VW bilgin zayif benden soylemesi.......en temel hatalari yaptin....8)

Bizde sigdik yillar gectikce derinlesiyoruz....

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #21 : Kasım 10, 2005, 05:59:08 ÖS »
Alıntı yapılan: "kelalper"
Teknik verileri aynı olan arabalara bak birisi 190 hp diğeri 200 hp.  Kardeeş eğer eski Type R dan bahsediosan onlarda 186 hp ama Türkiyede bulunmuyor belki haberin vardır.

Birisi şu çocuğa teknik veri nedir performans verisi nedir öğretsin ben deneyip elimi kana bulamak istemiyorum.

Corradonun 200 luk makinasi yok....standart...max 190 lik makinasi var ama teknik verileri Type R ile ayni....keyifli olur yarismalari.....

;)

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #22 : Kasım 10, 2005, 06:03:05 ÖS »
Alıntı yapılan: "STP"

gercek bu uzulme..... 8)

lan bana bak ezık ..harbı canımı sıkıyosun lan. ulan dallama vtec ddıgın araba kac model hala kaca satılıyo farkında degılmısın sen  denyo. yeter sus sus bı yere kadar ya. sen adamsan delıkanlıysan gel benım yuzume konus bı reelde boyle dalga gecer sekılde denyo ..

senin gencligine veriyorum bu sozlerini....

dogru durust tartismak ve bilgi alis verisi yapmak yerine boyle gereksiz ve kiskiritici mesajlar ne ise yarar...

STP

• Ziyaretçi
Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #23 : Kasım 10, 2005, 06:05:06 ÖS »
............................... bu aklı sıra yasım buyuk olayına gırmeye calısıyo ama yalan olur. senın eger ALLAH ın var ıse adını sanını ve su super mobılının modelını soyle aslanım ALLAH ın var ıse hade bakım...

VWci

Vw Corrado vs TYPE R
« Yanıtla #24 : Kasım 10, 2005, 06:13:28 ÖS »
ya arkadas Allah i niye bu kadar basit seye karistirdin ?

yasim merak edilmis bu kadar....

_kar yagmaya basladi saclarima yavas yavas...
_ciktik genclikten yola adim attik yasliliga yavas yavas...
_yillar gunler geciyor.....  
_28 e geldi VWci geldi yavas yavas.....;)
[/i]