Gönderen Konu: traraba.com un yaptığı süper karşılaştırma..gülünüz lütfen :)  (Okunma sayısı 3498 defa)

koraygeo

arkadaşlar traraba.com kendi çapında bir araştırma yapmış ve açıklamalarıyla sonucu belirlemiş..lütfen linki inceleyin
1-golf 2.0 tdi gt
2-mazda3
3-civic hb
4-skoda octavia
5-yeni astra
6-focus
   size göre bu araçların sıralaması ne olur ? (kesinlikle tarafsız olarak)
http://www.traraba.com/forums/oto-karthylathtyrmalar/704-astra-golf-focus-mazda-3-civic-octavia.html

ilkeronat

tebrik ederim bu karsilastirmayi yapanlari. hakikaten gitsin vw alsinlar gorsunler anyayi konyayi. ) opele bundan sonra hayatta binmem (su anda elimde birtane var ve ben neyin ne oldugunu anladim) bir de passat dsg problemi yasadiktan sonra kimse bu siralamayi bana yutturamaz. :) binin arabalariniza guzel guzel arkadaslar. japondan otesi yok. saygilar herkese.

koraygeo

wallahi hocam bende anlamadım..adamlar civic hb için uzay çağını anımsatan diyorlar hemde yüzü eskidi diyorlar..mersin gibi büyük bir şehirde servise kayıtlı sadece 23 tane yeni civic hb var nasıl yüzü eskimiş bilemem..görüntü olarak son sırada seçilmiş wallahi ben duymadım kimseden araban ne çirkin ne tipsiz dendiğini,bakan dönüp birdaha bakıyor baka baka gidiyorlar genelde..
tebrik ederim bu karsilastirmayi yapanlari. hakikaten gitsin vw alsinlar gorsunler anyayi konyayi. ) opele bundan sonra hayatta binmem (su anda elimde birtane var ve ben neyin ne oldugunu anladim) bir de passat dsg problemi yasadiktan sonra kimse bu siralamayi bana yutturamaz. :) binin arabalariniza guzel guzel arkadaslar. japondan otesi yok. saygilar herkese.

ercanpasa

:))
« Yanıtla #3 : Ocak 05, 2011, 02:27:42 ÖS »
bu onların testi sonuç tarafsızsa mantıklı... :vaww

hhondacı

yahu performasndada  3.sırada arac bide yakıtındna sikayetçiler performasn özellikli bi aracta yakıtamı bakılırmış hiç ? arac cok hızlı ama fazla yakıyor .ne olcaktı ya hiç yakmasaydıda arac gitmesemiydi..

vtec05

abi süper karşılaştırma ve sonuç civic hb kesinlikle çok iyi bir araçtır karşılaştırmayan yapan başka arabayla karıştırdı heralde...:D

emre16

görüntü den en sona koymaları gerçekten saçma ama diğer konularda gerçekleri yazmışlar...mazda3 geçememesinin sebebi fiyat ve yalıtım olmuştur heralde...

ilkeronat

bu arada araclarin hepsi dizel sanirim (civic motorunu goremedim ama yakit tuketimi benzinli gibi :) )

NOVA-44

yahu performasndada  3.sırada arac bide yakıtındna sikayetçiler performasn özellikli bi aracta yakıtamı bakılırmış hiç ? arac cok hızlı ama fazla yakıyor .ne olcaktı ya hiç yakmasaydıda arac gitmesemiydi..

Kesinlikle katiliyorum. Gecen Sene Guney Carolina'dan eve donerken yolda birtane siyah cadillac escalade esv gordum. Arabanin arkasinda yazan yazi suydu. "If you want to save gas, then ride a horse"  o zaman ata binsinler :D