Gönderen Konu: Modifiyede önceliğiniz nedir?  (Okunma sayısı 16454 defa)

kadir EMİŞTEKİN

• Ziyaretçi
Ynt: Modifiyede önceliğiniz nedir?
« Yanıtla #50 : Ekim 09, 2007, 05:46:32 ÖS »
+05

TTayfuNN

« Yanıtla #51 : Ekim 12, 2007, 11:22:13 ÖÖ »
Abartısız bi jant.Kaliteli ama boyutu öyle 17 18 falan olmaz.16 bence idealdir.Takanlar yanlış anlamasın :)

Bir de kaliteli bir lastik..Ufaktan yay.Sağlam basan arabayı severim.En önemlisi de müzik sistemi.Ardından böğürmeyen aklı başında egzoz.Çoğunlukla kozmetik yani :) Ama dizelse chip kesin olur.

hasanhonda

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Aralık 22, 2007, 05:31:06 ÖS »
araba vardır ki motoru modifiyeye açıktır.araba vardır ki motoru zaten doğuştan güçlüdür.ama bu işin sonu aracın sahibinde biter. ne istediğine bağlı geçtiğin yerden gözler sana mı çevrilsin.yoksa otobantta herkes arkandan mı gelsin. <^^Seyt

MaG

• Ziyaretçi
« Yanıtla #53 : Aralık 26, 2007, 10:59:26 ÖS »

önce araba yürüyecek :) performans benim için daha önemli kozmetik modlamayıda sadece orjinal abartıya kaçmadan yapmayı seviyorum..mesala 2002 typeR ımı 2005 e çevirdim çok hoş oldu bana dıl görünüşü yeter başka bişeye gerenk yok :)

erkan10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #54 : Aralık 26, 2007, 11:08:59 ÖS »
kesinlikle katılıyorum sade ama agresif düşünün abartısız ama canavar ruhlu bir hondayla bmw,merso vs ağlattığınızı  :seytani

Ben her zaman performanstan yanayım. Mütevazi görünüp prformansıyla hayrete düşüren araçlar her zaman daha fazla dikkatimi çekmiştir. Kozmetik adına "soft modification" yanlıyısım. Orijinallikten uzaklaşmadan yani...

jet

• Ziyaretçi
« Yanıtla #55 : Aralık 28, 2007, 11:12:14 ÖS »
tabiki performnce