Gönderen Konu: subaru xv hakkinda fikirleriniz?  (Okunma sayısı 1047 defa)

mehmet zengin

subaru xv hakkinda fikirleriniz?
« : Mart 08, 2014, 07:30:49 ÖS »
Oncelikle kendim için sormuyorum. Bir abimizi japona yonlendirme cabasindayim :) Ix35 ve subaru test ettik. Ben subarunun kendinden emin gidisinden ve arka koltukta konforlu yolculugundan etkilendim. Hem ben testtim hemde abimiz. Ben begendim. Malzeme ve iscilik guzel. Kalani klasik japon :) 114beygir bi arac icin ise performansi cok iyi. Sizler ne dersiniz?  Subaru xv alsa ix35, tiguan, sportage vb crossoverlara gore daha iyi bir secim olur mu? Keza offroad videolari da etkileyici xv nin. Her yonu ile (fiyat, kullanim  yakıt,  ikinci el vs ne akliniza gelirse) fikir verirseniz cok sevinirim
« Son Düzenleme: Mart 08, 2014, 07:33:05 ÖS Gönderen: mehmet zengin »

just4scream

Ynt: subaru xv hakkinda fikirleriniz?
« Yanıtla #1 : Mart 08, 2014, 10:04:29 ÖS »
İkince el ve motor haricinden İx35e tercih edilir.Fakat sıfır alınacaksa çok kaybettirir ikinci elde.Subaru daha küçük görünüyor.4 çeker avantajı var arazide çok daha iyidir İx35'ten

38ZA363

Ynt: subaru xv hakkinda fikirleriniz?
« Yanıtla #2 : Mart 09, 2014, 10:27:15 ÖÖ »
Oncelikle kendim için sormuyorum. Bir abimizi japona yonlendirme cabasindayim :) Ix35 ve subaru test ettik. Ben subarunun kendinden emin gidisinden ve arka koltukta konforlu yolculugundan etkilendim. Hem ben testtim hemde abimiz. Ben begendim. Malzeme ve iscilik guzel. Kalani klasik japon :) 114beygir bi arac icin ise performansi cok iyi. Sizler ne dersiniz?  Subaru xv alsa ix35, tiguan, sportage vb crossoverlara gore daha iyi bir secim olur mu? Keza offroad videolari da etkileyici xv nin. Her yonu ile (fiyat, kullanim  yakıt,  ikinci el vs ne akliniza gelirse) fikir verirseniz cok sevinirim
tiguanada bakmanızı öneririm  offroad için jip alma düşünceniz varsa subaruyu bilmem ama diğerlerini direk eleyin bence