Gönderen Konu: Honda civic VTİ hatcback Vs.Golf 1.4 TSİ  (Okunma sayısı 29650 defa)

L3v3nT

Ynt: Honda civic VTİ hatcback Vs.Golf 1.4 TSİ
« Yanıtla #100 : Mart 02, 2010, 04:58:41 ÖS »
Bakın aslında aynı şeylerden bahsediyoruz kıyaslama yaparken kriterleri doğru belirleyip öyle kıyas yapılır diyorum ortaya bişeyler koymak lazım, Japon almanı herzaman yer veya alman japonu herzaman yer diye bir şey söylenemez dedim ortaya bişeler koymadan ;)

Birde şöyle bir durum var kimse kimsenin elini etegini öpecek durumda değil Almanlar yüksek cc li motorlar yapıyorlar ve bu konuda iyiler kaldıkı dünyanın kabul ettiği birşey varki o da otomobil sektöründe almanlar amerikalılardan bile önde artık ve olay sadece cc değil güvenlik donanım v.s.

1600cc ve 2000cc konusunda hiç şüphesiz Honda çok çok iyi yerde buna birşey söylenemez ama alman markaları içinde VW grubu bu cc lerde yeni yeni ataklar yapıyor diye ve honda dan geri kalıyor diye VW için almanı hiçe atamayız. Honda - VW kıyaslaması yapıp olayı japon almana çevirmek akla sığan bişey değil.

Böyle bir kıyas için tüm japonu ve almanı sınıf sınıf ele almak gerekir....

insomniac

Ynt: Honda civic VTİ hatcback Vs.Golf 1.4 TSİ
« Yanıtla #101 : Mart 03, 2010, 10:46:44 ÖS »
Bakın aslında aynı şeylerden bahsediyoruz kıyaslama yaparken kriterleri doğru belirleyip öyle kıyas yapılır diyorum ortaya bişeyler koymak lazım, Japon almanı herzaman yer veya alman japonu herzaman yer diye bir şey söylenemez dedim ortaya bişeler koymadan ;)

Birde şöyle bir durum var kimse kimsenin elini etegini öpecek durumda değil Almanlar yüksek cc li motorlar yapıyorlar ve bu konuda iyiler kaldıkı dünyanın kabul ettiği birşey varki o da otomobil sektöründe almanlar amerikalılardan bile önde artık ve olay sadece cc değil güvenlik donanım v.s.

1600cc ve 2000cc konusunda hiç şüphesiz Honda çok çok iyi yerde buna birşey söylenemez ama alman markaları içinde VW grubu bu cc lerde yeni yeni ataklar yapıyor diye ve honda dan geri kalıyor diye VW için almanı hiçe atamayız. Honda - VW kıyaslaması yapıp olayı japon almana çevirmek akla sığan bişey değil.

Böyle bir kıyas için tüm japonu ve almanı sınıf sınıf ele almak gerekir....
eline-diline sağlık l3v3nt abi. dün bi arkadaşın açtığı e36 m3 mü yoksa s2000 mi başlığını da uzun uzun okudum. sanırım arkadaşlar bişeyler yazmaya başalamdan önce başlığa bakıp honda varsa tamam o alır diyorlar. s2000 ile m3e boy boy fark atan bi sürü arkadaş çıktı piyasaya. konu altında kıyaslama yaparken neye dikkat ettiklerini de hiç belirtmiyorlar. neden honda alır ya da neden honda alamaz bunu açıklamak ve idrak etmek gerekir.