Gönderen Konu: SİZCE Civic'imi Satıp İnsignia almalımıyım?  (Okunma sayısı 20773 defa)

beydogan

Ynt: SİZCE Civic'imi Satıp İnsignia almalımıyım?
« Yanıtla #25 : Ağustos 31, 2011, 07:58:28 ÖS »
DAYANAMADIM ARADIM SORDUM BENIM ACCORD A LPG TAKAN USTAYA TAKIYORLARMIS HATTA YENI BITANESINE TAKMISLAR HIC DE PROBLEM CIKMAMIS.PRINS TAKIYORLARMIS.YAPTIKLARINI. SITELERINE RESIMLERI KOYMUSLAR.CETINSAY LPG FIRMANIN ISMI.

logıcthıs

« Yanıtla #26 : Ağustos 31, 2011, 09:48:04 ÖS »
50 bin tl ye araç alıp tüp taktırmak bana hiç ama hiç mantıklı gelmiyor eminim bu aracın dizelinide alabilirsiniz neden tercih etmiyorsunuz??? herkesin bildiği gibi lpg ve opel hiç anlaşamazlar yinede karar sizin.

avans

« Yanıtla #27 : Ağustos 31, 2011, 10:49:10 ÖS »
dostum gıt wv passat cc al,,denızlerı gecıp derelerde bogulma,,sonra komsun sana ımrenıp ınsıgnayı satıp passat alsın:))),,opel gurubumu bırak kalsın,,bana gore alman sınıfının en kalıtesız arabası,,astra ıcın,de efsane olcak dıyolardı,sonra ellerınde patladı eskı kasa astrayı 4,yılda uretme kararı aldılar,,,
Kardeş,Benimkini satıp üstüne 5-10 ekliyecegim passat cc alana kadar 2.elden audi a6 alırım :)
audı dedın markanın %45 hıssesını wv aldı hberın olsun..75000 tlye 2010 1,8 benzınlı cc almak var,,a6 o,paralara nasıl alıyosun anlamadım,,bıde yıllardır bu paraları verıp gaz taktırma olayını hıc anlamadım,,sırf yakıtından sıkayet ettım ıcın,,2010 cıvımı sattım,,dızele dondum,,ve suan cok mutluyum,,
« Son Düzenleme: Ağustos 31, 2011, 10:53:44 ÖS Gönderen: avans »

avans

« Yanıtla #28 : Ağustos 31, 2011, 10:56:51 ÖS »
aracınızda ek birşeyler mi var acaba? 42.000 tl ye 7000km de biraz zor yoksa, ben 0 otm elegance ı o paraya aldım aralıkta :)
Vallaha kardeş,Ben city mi hondaya sattım 1.5 milyar fazladan aldılar onu civicide bana 1.5 milyar fazla sattılır 44.500 e aldm ben
banada bıraz zor gorunuyo,,6,ay sonra yenı kasası gelcek bı aracı ofıatlara satmak zor,,zaten 2012 cıktı 42,veren 5 da fazla verır kredı falan ceker sıfıra gırer,,satıcaksan acele et bence,,sana bı tuyo verım sat o,arabanı,altına yatır mayıs bası gıbı altın,140tl olmasını beklıyoruz,sonra ıstedıne bınersın,,

Tricoti

« Yanıtla #29 : Ağustos 31, 2011, 11:44:29 ÖS »
Arkadaşlar ne kadar doğru bilemiyorum ama farklı 2-3 kişiden insignia'larda beyin arızası çıktığını ,  özellikle 2010 modellerinde daha sık rastlandıgını duydum.Ama dediğim gibi ne derece doğrudur tartışılır.Ben sadece duyduğumu yazdım.

aLyy

« Yanıtla #30 : Ağustos 31, 2011, 11:47:52 ÖS »
Almanlar sorunlu oluyor opelden uzak durun derim

nos61

« Yanıtla #31 : Eylül 01, 2011, 12:20:51 ÖÖ »
bence accord alınır yeni kasa 2009 fln 53 54 lere

avans

« Yanıtla #32 : Eylül 01, 2011, 12:32:11 ÖÖ »
+1000

AhmetCvc

« Yanıtla #33 : Eylül 01, 2011, 02:12:42 ÖÖ »
AHMET BEY INSIGNIAYA KESIN LPG TAKILDIGINDAN EMINMISINIZ.
Eminim Ancak lph nin sorun çıkarmadığından emin değilim Lpg li bir çok ilan var :)

AhmetCvc

« Yanıtla #34 : Eylül 01, 2011, 02:13:19 ÖÖ »
50 bin tl ye araç alıp tüp taktırmak bana hiç ama hiç mantıklı gelmiyor eminim bu aracın dizelinide alabilirsiniz neden tercih etmiyorsunuz??? herkesin bildiği gibi lpg ve opel hiç anlaşamazlar yinede karar sizin.
Kardeş,Doğrudur lpg iyi gitmez belki Ama dizelini alabileceğimden o kadar emin olmayın 50.000 tlyi bile zor çıkarırım belki

floyd

« Yanıtla #35 : Eylül 01, 2011, 07:29:57 ÖÖ »
115liklere lpg takiliyor ve sorunsuz kullaniyorlardir.  Motor zaten eski kasa astralarda da kullaniliyordu. 1.6 turbolar icin lpg nin saglikli olamayabilecegini dusunuyorum. Corumda yetkili servis tavsiyesi ile turbo  aracina lpg taktiran bir ogretim uyesi vardi. Arac ariza yapti ve Adam en son cildirip araci sehrin meydanina cekip ustune sahinle takas olur filan yazmisti. Belki duymussunuzdur..

AhmetCvc

« Yanıtla #36 : Eylül 01, 2011, 04:22:31 ÖS »
Sanırım Yorumunu katmamışsın kardeş ?
115liklere lpg takiliyor ve sorunsuz kullaniyorlardir.  Motor zaten eski kasa astralarda da kullaniliyordu. 1.6 turbolar icin lpg nin saglikli olamayabilecegini dusunuyorum. Corumda yetkili servis tavsiyesi ile turbo  aracina lpg taktiran bir ogretim uyesi vardi. Arac ariza yapti ve Adam en son cildirip araci sehrin meydanina cekip ustune sahinle takas olur filan yazmisti. Belki duymussunuzdur..

aliylmz

• http://www.facebook.com//bestelenmis.satirlar
« Yanıtla #37 : Eylül 01, 2011, 04:26:39 ÖS »
aynen + 3648920232 - 3648920231= 1

floyd

« Yanıtla #38 : Eylül 01, 2011, 05:36:10 ÖS »
Sanırım Yorumunu katmamışsın kardeş ?

Bana diyorsan turbo al ama lpg takma. Otomatik alacaksan accord da olabilir. Ama manuel icin insignia bence mukemmel. Hem 1.6 hem cok guclu hem de anormal teknolojileri var. Fren diski temizleme sistemi var mesela. Ben audi a8 de görmustum en son bunu. Mesela el freni elektronik. Tam gaz gidiyorsun cek dugmesini belli bir sure 4 tekere birden fren uyguluyor. Ne bileyim flexiride ozellikli olanlar var, basiyosun sport moda gostergeler kirmiziya donusuyor, gaz kelebeginin ayarlarini degistiriyor, suspansiyonlari ve direksiyonu sertletiriyor. Elektrikli hafizali koltuklu olanlar var. Alet sadece isitmior ayni zamanda sogutabiliyor. Yani kisacasi bence o klasmada otomatik dusunulmuorsa alinabilecek en iyi arac insignia..

Sınırda

« Yanıtla #39 : Eylül 01, 2011, 07:11:43 ÖS »
Şimdi arkadaşlar ben insignia kullanmış biri ve yeni civic sahibi biri olarak şunu söyleyebilirim ben gecen ay insignia almaya karar verdim ve 87000 de 2009 insignia edition elegance paket insignia aldım birincisi arac gerçekten parasınında yaktığınında fazlasıyla hakkını veriyor arabaya bindiginde diyorsun iste budur diye ( önceki aracım 2003 focus ghiaydı ) araba 1.6 180 beygir ve 270 N torku var bastığın zaman öyle bir gidişi varki şimdi civic gitmiyor gibi geliyor bana, paranın hakkını fazlasıyla veriyor he neden civic e geçtiğimi sorarsanız arabayı aldıktan sonra servise gittigimde arac en son bakıma 138000 de girmiş yani arabanın kilometresiyle oynamışlar bu yüzden arabayı geri verdim öyle olmasaydı simdi biniyor olurdum ve apar topar bir araba almam gerekti eşiminde ısrarıyla civic e karar verdik ve 2012 premium civic aldım. İnsignianın ruhsatında lpg işliydi ama uzerinde yoktu o zaman uyum saglamayıp söküldüğü söylenmişti ama anladığım kadarıyla onca kilometreyi bu adamlar lpg ile yapmış yani uzun lafın kısası bence bu araba alınır ve lpg de takılıp çatır çatır binilir ben şiddetle tavsiye ederim. yola gittiğiniz zaman anlayacaksınız ki insanın rahatına bu kadar güzel deger veriliyormuş. Şurası da varki bu segmentin arabaları hepsi güzel yani Accord da güzel insignia da passat da ama ben yinede Alman olmasını tercih ederim... tabiki tercih sizin ama binilecek arabamı evet insignia binilecek ve keyfi sürülecek bir araba...

2432

« Yanıtla #40 : Eylül 01, 2011, 08:10:47 ÖS »
alman olmalı ancak opel i almandan saymasak daha iyi olur :P

floyd

« Yanıtla #41 : Eylül 01, 2011, 08:37:43 ÖS »
O
alman olmalı ancak opel i almandan saymasak daha iyi olur :P
Opel Alman otomobili. Yok degilse volvoda çin otomobili:).

ctr07

« Yanıtla #42 : Eylül 01, 2011, 08:42:50 ÖS »
opel alman değil sadece fabrikası almanyadadır.opel amerikan olmalı.

doan

« Yanıtla #43 : Eylül 01, 2011, 08:44:07 ÖS »
opel alman otomobili amerikan değil. ford amerikan :)

AhmetCvc

« Yanıtla #44 : Eylül 01, 2011, 08:44:46 ÖS »
Şimdi arkadaşlar ben insignia kullanmış biri ve yeni civic sahibi biri olarak şunu söyleyebilirim ben gecen ay insignia almaya karar verdim ve 87000 de 2009 insignia edition elegance paket insignia aldım birincisi arac gerçekten parasınında yaktığınında fazlasıyla hakkını veriyor arabaya bindiginde diyorsun iste budur diye ( önceki aracım 2003 focus ghiaydı ) araba 1.6 180 beygir ve 270 N torku var bastığın zaman öyle bir gidişi varki şimdi civic gitmiyor gibi geliyor bana, paranın hakkını fazlasıyla veriyor he neden civic e geçtiğimi sorarsanız arabayı aldıktan sonra servise gittigimde arac en son bakıma 138000 de girmiş yani arabanın kilometresiyle oynamışlar bu yüzden arabayı geri verdim öyle olmasaydı simdi biniyor olurdum ve apar topar bir araba almam gerekti eşiminde ısrarıyla civic e karar verdik ve 2012 premium civic aldım. İnsignianın ruhsatında lpg işliydi ama uzerinde yoktu o zaman uyum saglamayıp söküldüğü söylenmişti ama anladığım kadarıyla onca kilometreyi bu adamlar lpg ile yapmış yani uzun lafın kısası bence bu araba alınır ve lpg de takılıp çatır çatır binilir ben şiddetle tavsiye ederim. yola gittiğiniz zaman anlayacaksınız ki insanın rahatına bu kadar güzel deger veriliyormuş. Şurası da varki bu segmentin arabaları hepsi güzel yani Accord da güzel insignia da passat da ama ben yinede Alman olmasını tercih ederim... tabiki tercih sizin ama binilecek arabamı evet insignia binilecek ve keyfi sürülecek bir araba...
Çok teşekkür ederim içimi bayağı rahatlattınız.Ben alırsam 2009 cosmo Alırım ve 30.000 e kadar alırım Tekrar teşekkürler :)

ctr07

« Yanıtla #45 : Eylül 01, 2011, 08:49:17 ÖS »
opel alman otomobili amerikan değil. ford amerikan :)
yok abi sadece fabrikası almanyada mesala skoda çek seat ispanyol ama vw çatısı altında olduğu için alman gibi anılır.opel de amerikan.ama almanyada fabrikası binası vb.

ctr07

« Yanıtla #46 : Eylül 01, 2011, 08:52:22 ÖS »
gm satın almış opeli eskiden almanmış şimdi amerikan.

floyd

« Yanıtla #47 : Eylül 01, 2011, 09:35:40 ÖS »
 :mrgreen:
Gm satar yakinda. Turkun biri alsn turk otomobili olsun :mrgreen:

ctr07

« Yanıtla #48 : Eylül 01, 2011, 09:37:57 ÖS »
ağoğlu alsın .:)

floyd

« Yanıtla #49 : Eylül 01, 2011, 10:06:58 ÖS »
ağoğlu alsın .:)
Almasina alir da otomobil uretmez.. Arazisine insaat diker:)