Gönderen Konu: Hız ve Heyecan Makinaları , Hepsi Birbirinden Şahane , Seçim Yapmak Size Kalmış  (Okunma sayısı 12537 defa)

REALHondacı

evolotion  >=ok

hakangunister

• www.osgun.com.tr
evolotion  >=ok

Ama abim olmadı ki şimdi nick in real honda cı geldin evo yu seçtin. Ama orada s2000 var :d  Tabi ki şaka yapıyorum abi sakın yanlış anlama. Benim ki espiri sadece. 

Arabalar ikiye ayrılır... HONDA ve diğerleri.... HONDA'lar ikiye ayrılır... S2000 ve diğerleri...
« Son Düzenleme: Temmuz 25, 2009, 01:53:50 ÖÖ Gönderen: hakangunister »

musty07

• Ziyaretçi

emirhan ışık

baron

sahip olmak istediğim honda2000 kullanmayı çok isteyeceğim Impreza bunlarda olsamda yolda görünce merak edeceğim evo
değişik bir arzu hali:)

2010 vtec

evo derim  ama s200 de olabilir :D >=ok

MoonBeaM

evo tabiki ama o fiyatlara burada olmayan 370z düşünebilirdim=)

canguder

evo tabiki ama o fiyatlara burada olmayan 370z düşünebilirdim=)

evet haklısın aynı fiyata nissanda var ama hacim olarak çok yukarıda kalıyor. bu yüzden 2.0 ve 2.5 hacimdeki araçları koymaya özen gösterdim. yoksa karşılaştırma yapsak daha neler neler var. ben herkesin s2000 demesini beklerdim ama evo ve subaru almış başını gidiyor :) hondaya aşık olmasam bende gider bir subaru alırdım eminim.

sakhee

honda harici her zaman evo

maxx

• Ziyaretçi
İlk sırada tabiki subaru, ikinci sırada bir gün alabileceğimi düşündüğüm evo X, üçüncü sırada da, audi var.

turbocolic

• Ziyaretçi
WRX STİ

idsüml

Arkadaşlar geçen pazar günü Beykoz Riva'dan dönüşte yanlış saymadıysam 8 adet Subaru Turbo bir önceki kasa ve 1 adet Ferrari vardı. Hepsi mavi boncuk gibi dizilmişlerdi. Rüya gibi geçtiler. :)
Yanlış anlaşılmasın, tabiki öncelik Hondanın hatta en iyisi benim Hondam :)

Benim sıralamam
Subaru
Evo
S 2000

İyi akşamlar.