Gönderen Konu: rektefiye edilmiş si  (Okunma sayısı 3090 defa)

mahonii1987

rektefiye edilmiş si
« : Mayıs 13, 2011, 03:07:55 ÖS »
merhaba arkadaşlar bi arkadaşda yeni rektefiye edilmiş bi si var satmayı düşünüyor rektefiye edilmiş 93 model si alınırmı ilerde sıkıntı olurmu motor biraz fikir verirseniz memnun kalırıım tampon boya değişme benim için önemli değil aydınlatırsanız beni memnun kalırım

Owner89

Ynt: rektefiye edilmiş si
« Yanıtla #1 : Mayıs 13, 2011, 06:23:57 ÖS »
bence motoru düzgün toplanmışsa hiç bi sıkıntın olmaz arkdaşındaymş zaten detaylarını öğrenirsin

doan

« Yanıtla #2 : Mayıs 13, 2011, 11:41:34 ÖS »
evet motor sağlıklı bir şekilde toplanmışsa motordan yana problem olmaz. ama sonuçta 18 yaşında bir araçtan bahsediyoruz. şanzıman ve yürüyen aksama bir baktırmak iyi olur

cobra34

« Yanıtla #3 : Mayıs 14, 2011, 08:42:29 ÖÖ »
bahsettiğin si avatarındaki mi? bayadır internetteydi sanırım.
ayrıca rektefiye edilmiş bir si düzen tutar mı sorusuna verilecek yanıt gayet basit. hayır.

AL-BAYRAK

« Yanıtla #4 : Mayıs 17, 2011, 07:50:05 ÖS »
 kesinlikle katılmıyorum benim aracım 15 bin km önce komple motor yapıldı.. yolda nasıl yürüdüğünü ben değil arkadaşlar söylesinnnn.. usta çok önemli tabiki kullanılan parcalar da önemli ama ustaa usta usta..... usta ayarı iyi yaparsa yürür hem de iyi yürür.....

ayrıca rektefiye edilmiş bir si düzen tutar mı sorusuna verilecek yanıt gayet basit. hayır.

oguzhanbekar

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : Mayıs 17, 2011, 08:26:12 ÖS »
kesinlikle katılmıyorum benim aracım 15 bin km önce komple motor yapıldı.. yolda nasıl yürüdüğünü ben değil arkadaşlar söylesinnnn.. usta çok önemli tabiki kullanılan parcalar da önemli ama ustaa usta usta..... usta ayarı iyi yaparsa yürür hem de iyi yürür.....

kesinlikle aydın abi,rektefiyeci ve sonrası usta çok önemli,düzgün toplanırsa ömürlük kıvama gelir ve mukemmeliyeti yakalarsın.

FF206

« Yanıtla #6 : Mayıs 25, 2011, 09:47:27 ÖS »
süper oluyor ama iyi toplanması lazım ben yaptırdım kendim topladım mükemmel oldu ömürlük diyorum:)