Kullanıcı Adı: Sürekli Bağlı Kal
Şifre:

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte. « önceki sonraki »
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 Yazdır
Gönderen Konu: punto grande 1.4 tjet sport vs vtec2....  (Okunma Sayısı 24025 defa)
kmrn35

Yer: İzmir
Otomobil: tjet sport
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #300 : Eylül 09, 2012, 12:26:08 ÖÖ »

ayrıca buda çok güvendiğiniz t-jet.... dişli bi vtec2 ye denk gelme, sen gazlarken o seni bekler finişte....

http://www.streetfire.net/video/vtecii-vs-linea-tjet_737817.htm

Ben bişey demiyom adam kendi kaşınıyo fiata marş basmam. Ulan sanki ferrariye biniyo hergele kendi arabasınla benim bindiğim araba aynı fiyat. Honda almak zormu biz alamıyozmu çokmu pahalı anasını satim vtec2 ler ? Cheesy Altınızda olsa bir honda accord, typer, s2000 dicem tamam konuşun. Altınızdaki araba vtec2 ötüyonuz fiattan daha kaliteli.

NEsi kaliteli vtec2 nin fiattan örnek verin ? Kaportasımı daha iyi, içimi, tasarımımı, dizaynımı ? Ulan vtec2 nin içinde şahin teyplerine benzeyen teyp var ön konsol komedi içindeki koltuklar komedi Cheesy

Ayrıca video ile olmuyo bu işler

Al bu videodada koyuyo tjet acı acı hondanıza

http://www.youtube.com/watch?v=Q5CnIanSTbU
the_world

Otomobil: FD6
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #301 : Eylül 09, 2012, 12:33:46 ÖÖ »

sen git kendi arabanı modifiye et bide modifiye bi vtec2 gelsin Smiley
100 kişiye sor bakim hangisi daha güzel diye ne dicekler ? vtec2deki göstergeler süper.. merak ediyorum hayatında hiç vtec2 sürdün mü ? Sırıtma gece o arka stoplardaki görüntü hangi araçta var ? Smiley fiat'ın her tarafı komedi Sırıtma
bbhnda

Yer: ANKARA
Otomobil: FD6 civic 2012 premium
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #302 : Eylül 09, 2012, 12:40:55 ÖÖ »

birşeyi merak ettim yanlız.tamam vtec2'de şahin teybine benzer teyp var olabilir ancak 2003 yılında fiat ne üretiyordu acaba ? bu konu bu şekilde ele alınırsa farklı noktalara gider.yazıma bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Without racing , there is no Honda.
                       -Soichiro Honda
kmrn35

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #303 : Eylül 09, 2012, 01:04:06 ÖÖ »

Alın size modifiyeli fiat.

2003 yılını bilemem ben şuanı kıyaslıyom. Dikkat edersenzi fd6 lara lafım yok hertürlü görsel olarak puntodan üstünler. Benim lafım vtec2 lere. Burda artistlik yapan adamlarda vtec2 si olan adamlar. Altınzıda vtec2 var fiata bok atıyonuz demek sitediğim bu.
the_world

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #304 : Eylül 09, 2012, 01:18:37 ÖÖ »

söze gerek yok bence Smiley
kmrn35

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #305 : Eylül 09, 2012, 01:33:33 ÖÖ »

vtec2 kutu gibi araba hatları belli estetik yok şahin gibi kasası var köşeli falan. Ayrıca vtec2 şahin gibi yine çünkü piyasada şahinden çok vtec2 var. Her apaçinin altında vtec2 var kimse dönüp bakmıyo artık.

Ama piyasada çok az tek kapı punto var. Tek kapı puntoyu modifiye edince herkes bakıyo deli gibi.
the_world

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #306 : Eylül 09, 2012, 01:38:40 ÖÖ »

vtec2 kutu gibi araba hatları belli estetik yok şahin gibi kasası var köşeli falan. Ayrıca vtec2 şahin gibi yine çünkü piyasada şahinden çok vtec2 var. Her apaçinin altında vtec2 var kimse dönüp bakmıyo artık.

Ama piyasada çok az tek kapı punto var. Tek kapı puntoyu modifiye edince herkes bakıyo deli gibi.
Cheesy objektif olun bence Sırıtma şu aracı gördüğünüzde off bee dediniz kesin Cheesy
bakın ben size diyorumki hodri meydan yan yana getirelim 100 kişiye soralım yani Sırıtma
the_world

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #307 : Eylül 09, 2012, 01:46:19 ÖÖ »

neyse herkese kendi arabası güzel gelir. bende FD6'ımı mercedes'ten yakışıklı görüyorum Sırıtma birbirimizi kırmayalım boşuna her aracın kendine göre + sı - si var.
Allah kaza bela vermesin.
special one

Yer: beykoz
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #308 : Eylül 09, 2012, 01:59:02 ÖÖ »

1.4 t-jet sadece civic değil daha bir çok araca plaka okutur ama,kmrn35 vtec2 linea dan kaliteli değil diyorsan sende art niyet ararım.... linea bi kere aynaları yüzünden üstü çizilcek araç, yenisi bişeye benzemiş biraz...

babama araç bakmaya gitmiştik cok kılometre yapacagı için linea alalım dedık sırkette kullanılacaktı,babamın lafını hıc unutmuyorum araca soyle bı baktı hafıf karadeniz şivesiyle aynalara pak üstüne para versen binmem habu araca para verenin ya akli yokdur ya parasi Sırıtma  ( şimdi üstüne alınan falan olur molur babam cok esprı yapan bırıdır Smiley  )

bir vtec2 kullanıcı ve stilo hastası olarak bende bir yorum yapayım dedim...

Daha önce punto kullandım 100-150 km belım agrıdı  fakat t-jet kullanmadım koltukları farklı fiat koltugu farklı yapsa ne kadar rahat yapabılır kı ? Ama önyargılı değilim denemek isterim...

punto vtec2 nın sevıyesıne gelmesı ıcın daha cok ekmek yemesi lazım...yakışlılıkda civicle karşılastırmak gülünc zaten dayanıklılık desen kahkahayı basarım burda puntonun plastık aksamı berbat seviyelerde 10000km de teyp yazıları silinenleri duydum Sırıtma, konfora gelince hala 4 kapılarında arka camları acmak için şahin gibi çevirme kollar kullanılan araç için bana konforlu demeyin...gelelim performansa t-jet le hiç kalkmayı denemedım ama stilolarla cok kalktım arkadan plakayı görmek için dürbün kullanıyorlardı Smiley bence karşılaştırma yanlış punto yerine bravo olsa daha ii olurdu punto biraz 2.sınıf kalıyor...

ben gelin kalkalım demicem punto grande 1.4 t-jet sport için  ben marşa basmam Sırıtma

Sen marşa basana kadar zaten 1.4 tjet sport çoktan yol almış olur Wink plakayı okumak için dürbün kullanırsın. Bende vtec2 ile kapışmam zaten boy boy fark atcağımı bildiğim arabayla niye kapışayım niye boşuna benzin yakayım Wink.

vtec2 kapışma aracı değil zaten aile arabası kendisi. O arabayla yapılan tek şey basılıp bbs takılıp 10-20 km hızla sahilde yavaştan turlamaktır başka bişey olmaz ondan  Rolf Rolf brc

biraz orjinal kelimeler kullansan dostum hani benim kurdugum cümleleri derleyip toparlayıp bana yazmasan Wink ben boyle diyenleri cok duydum sonra yok abi kalkamadım soyle oldu boyle oldu ayagım kaydı, camura battı, yan yattı Wink altında pontiac yok fıat o bindiğin dikkat et gazlarken motor düşer Wink

Daha önce kaç kere gazladım tokatladım vtec2 leri hiç motor düşmedi Wink Bırak motor düşmesini fiat dediğin araç hiçbir sorundan servise gitmedi benim aracım. Sen gazlarken vtecle biz geçeriz tjetle koçum.

İstiyosan gel kapışalım ama eline dürbün almayı unutma ihtiyacın olcak Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

NOT: Seninde bindiğin araç ferrari değil 22-23 liralık vtec2 Wink

22-23 liraya anca fiat alırsın SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley Dediğimi duymadın galiba punto 1.4 tjet için ben marşa basmam  Wink

Sen dediğimi duymuyosun galiba yada anlaman kıt ? Zaten marşa basmana gerek kalmıcak çünkü asla arabadan anlayan bir tjet kullanıcısı bir vtec2 ile kapışmaz. Boşuna benzin yakmaz. Hani Barcelona ile Pendikspor maç yapsa sonucu önceden bilirsin ya buda öyle bişeydir. Tjetin dumanını koklar anca vtec2 Cheesy Cheesy: D Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Birde sen vtec2 ni kaç paraya aldın acaba 40.000 tlyemi hahahaha sen bin 2003-2004 arabaya ben bineyim 2008 arabaya hadi koçum yandan yandan

Sen gazla vtecle ben geçerim tjetle Wink

merak ediyorum kaç yaşındasın ? belki ben göremedim ama bu forumun belli kuralları var önce kendini bi tanıtırsan seviniriz...
special one

Yer: beykoz
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #309 : Eylül 09, 2012, 02:04:12 ÖÖ »

ayrıca buda çok güvendiğiniz t-jet.... dişli bi vtec2 ye denk gelme, sen gazlarken o seni bekler finişte....

Ben bişey demiyom adam kendi kaşınıyo fiata marş basmam. Ulan sanki ferrariye biniyo hergele kendi arabasınla benim bindiğim araba aynı fiyat. Honda almak zormu biz alamıyozmu çokmu pahalı anasını satim vtec2 ler ? Cheesy Altınızda olsa bir honda accord, typer, s2000 dicem tamam konuşun. Altınızdaki araba vtec2 ötüyonuz fiattan daha kaliteli.

NEsi kaliteli vtec2 nin fiattan örnek verin ? Kaportasımı daha iyi, içimi, tasarımımı, dizaynımı ? Ulan vtec2 nin içinde şahin teyplerine benzeyen teyp var ön konsol komedi içindeki koltuklar komedi Cheesy

arkadas senınle tartışılmıyor çünkü sen seviyeni bozmaya başladın kullandıgın kelımelre dıkkat edersen sevınırım, surda guzel bır platformda sevıyelı bır sekılde konusuyoruz bırseyler paylasıyoruz ama sız agzınızdan cıkan kelımelerın farkında degılsınız herhalde...
kmrn35

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #310 : Eylül 09, 2012, 02:32:08 ÖÖ »

arkadas senınle tartışılmıyor çünkü sen seviyeni bozmaya başladın kullandıgın kelımelre dıkkat edersen sevınırım, surda guzel bır platformda sevıyelı bır sekılde konusuyoruz bırseyler paylasıyoruz ama sız agzınızdan cıkan kelımelerın farkında degılsınız herhalde...

Koçum sen takıl 2003-2004 model vtecinle eski 10 yıllık arabanla ben gazlarım 2008 model tjetimle Cheesy Cheesy
just4scream

Yer: ESKİŞEHİR
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #311 : Eylül 09, 2012, 03:06:21 ÖÖ »

kmrn35 harbiden çocuksun heralde kim ezberletti bu lafları sana insan gibi konusacaksan konuş
Taner.r
Taner MEŞE

Otomobil: Honda Accord 2.0i otomatik
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #312 : Eylül 09, 2012, 11:34:08 ÖÖ »

zamanında izmir birmot bayinde çalışmış biri olarak şunu söyleyim;

21 yaşındaki 91 model accordumu hiçbir sıfır fiat modeline değişmem Sırıtma

renk, tasarım vs.. bunlar görecelidir. saygılı olmak lazım..

Trafik hayattır..
ed35

Yer: İZMİR
Otomobil: BMW E90 3.16İ - FORD FİESTA TİTANUM (TDCI)-PEUGEOT 207 HDI
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #313 : Eylül 09, 2012, 11:38:47 ÖÖ »

Çoluk çocuk muhabbetine dönmüş buralar,ayıp yaa nedir bu...

Arkadaş fiat seviyorsan git bin arabana nasıl sen 25bini puntoya veriyorsan,bir başkası Honda'ya öbürü ise başka markaya verebilir...

Çeşitliliğe saygılı olmak zorundasın!

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok seviyesiz benim babam senin babanı döver tarzı yorumların var,yazık...

kmrn35

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #314 : Eylül 09, 2012, 03:49:31 ÖS »

Çoluk çocuk muhabbetine dönmüş buralar,ayıp yaa nedir bu...

Arkadaş fiat seviyorsan git bin arabana nasıl sen 25bini puntoya veriyorsan,bir başkası Honda'ya öbürü ise başka markaya verebilir...

Çeşitliliğe saygılı olmak zorundasın!

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok seviyesiz benim babam senin babanı döver tarzı yorumların var,yazık...

Benim herkesin bindiği arabaya saygım var. Dikkat edersiniz o adam fiata laf atmadan normal yorumlar yapıyodum sadece tjet vs vtec2 kapışma ile ilgili konuşuyodum. Ama adam dedi fiat için marşa basmam ondan sonra bende diyomki senin bindiğin vtec2 çokmu kaliteli tjetten diye Wink Haklıyımda
volume23

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #315 : Eylül 09, 2012, 03:55:08 ÖS »

Kamuran fiat forumundan 8 10 kere uzaklaştırılmış bir arkadaştır.Gaz vermeyi sever biraz ortalık karıştırmakta üstüne yoktur.
hondacolik
ホンダ患者

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #316 : Eylül 09, 2012, 05:26:45 ÖS »

gardaşım sen git puntona bi punto attır madan önce ağzından çıkan lafa dikkat , et araba nedirki önemli olan insanlık 2 arkadaş yanyana yürümesimi yoksa ömür boyu tek takılmak mı sen önce bu sorunun cevabını bul sonra gel takıl aramıza ne farkeder ne olur araban vtec2 yi geçse ferrariye geçse  , ha bu arada  paramızmı yok vtec2 almaya demişsin fazla büyük konuşma 700 tl asgari ücretle evini geçindirenler var allaha şükret biraz sen vtec2 ye tjet e takılmak yerine  seytan

HONDA SEVENE HAYAT ONDA
emre16

Yer: BURSA
Otomobil: 01 vtec 2 LS
Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #317 : Eylül 09, 2012, 09:10:56 ÖS »

kmrn35 harbiden çocuksun heralde kim ezberletti bu lafları sana insan gibi konusacaksan konuş

aynen çoluk,çocuk bana gelmiş vtec2 nin radyosunu kötülüyo, fiat en standart donanımların doblalara,paliolara hoparlör,radyo,anten tesisatı çekmiyolardı beee sen ne konuşuyon ben tofaşta 1 yıl staj yaptım neyden bahsediyosun....ben vtec2 nin t-jeti harcadığı video koyuyorum sen tekrar fd6 ile t-jeti gösteriyosun..... ve lütfen istirham ediyorum sitemizden uzaklaş mide bulandırma, site yönetimininde böyle naptığını bilmeyenleri uzaklaştıması lazım.....

I LoVe 7.gen CiViC!!!!(VTEC2)
kmrn35

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #318 : Eylül 09, 2012, 11:25:22 ÖS »

aynen çoluk,çocuk bana gelmiş vtec2 nin radyosunu kötülüyo, fiat en standart donanımların doblalara,paliolara hoparlör,radyo,anten tesisatı çekmiyolardı beee sen ne konuşuyon ben tofaşta 1 yıl staj yaptım neyden bahsediyosun....ben vtec2 nin t-jeti harcadığı video koyuyorum sen tekrar fd6 ile t-jeti gösteriyosun..... ve lütfen istirham ediyorum sitemizden uzaklaş mide bulandırma, site yönetimininde böyle naptığını bilmeyenleri uzaklaştıması lazım.....

Stockmu ikisi harcasın koçum ? Tjetede yap modifeyeyi chiptir egzostur filtredir kim kimi harcıyo görürüz. vtec2 arabamı beee apaçi arabası. her 10 kişinin 5 inde vtec2 varr .. Ama tjet nadir bulunan kupon araç
hondacolik
ホンダ患者

Şu Anda Sitede Değil

« Yanıtla #319 : Eylül 09, 2012, 11:41:50 ÖS »

gerçekten ayıp ediyon artık , ağzından çıkan laftan haberin yok koçum moçum senin kaşıntın var ama merak etme biri haddini bildirir sitede yazdığın gibi de yaşıyorsan hayatta , , ,

HONDA SEVENE HAYAT ONDA
Sayfa: 1 ... 14 15 [16] 17 18 Yazdır 
« önceki sonraki »
Gitmek istediğiniz yer: