Gönderen Konu: punto grande 1.4 tjet sport vs vtec2....  (Okunma sayısı 89655 defa)

kmrn35

Ynt: punto grande 1.4 tjet sport vs vtec2....
« Yanıtla #300 : Eylül 08, 2012, 11:26:08 ÖS »
ayrıca buda çok güvendiğiniz t-jet.... dişli bi vtec2 ye denk gelme, sen gazlarken o seni bekler finişte....

http://www.streetfire.net/video/vtecii-vs-linea-tjet_737817.htm

Ben bişey demiyom adam kendi kaşınıyo fiata marş basmam. Ulan sanki ferrariye biniyo hergele kendi arabasınla benim bindiğim araba aynı fiyat. Honda almak zormu biz alamıyozmu çokmu pahalı anasını satim vtec2 ler ? :D Altınızda olsa bir honda accord, typer, s2000 dicem tamam konuşun. Altınızdaki araba vtec2 ötüyonuz fiattan daha kaliteli.

NEsi kaliteli vtec2 nin fiattan örnek verin ? Kaportasımı daha iyi, içimi, tasarımımı, dizaynımı ? Ulan vtec2 nin içinde şahin teyplerine benzeyen teyp var ön konsol komedi içindeki koltuklar komedi :D

Ayrıca video ile olmuyo bu işler

Al bu videodada koyuyo tjet acı acı hondanıza

http://www.youtube.com/watch?v=Q5CnIanSTbU

the_world

« Yanıtla #301 : Eylül 08, 2012, 11:33:46 ÖS »
sen git kendi arabanı modifiye et bide modifiye bi vtec2 gelsin :)
100 kişiye sor bakim hangisi daha güzel diye ne dicekler ? vtec2deki göstergeler süper.. merak ediyorum hayatında hiç vtec2 sürdün mü ? :)) gece o arka stoplardaki görüntü hangi araçta var ? :) fiat'ın her tarafı komedi :))

bbhnda

« Yanıtla #302 : Eylül 08, 2012, 11:40:55 ÖS »
birşeyi merak ettim yanlız.tamam vtec2'de şahin teybine benzer teyp var olabilir ancak 2003 yılında fiat ne üretiyordu acaba ? bu konu bu şekilde ele alınırsa farklı noktalara gider.yazıma bir göz atmanızı tavsiye ederim.

kmrn35

« Yanıtla #303 : Eylül 09, 2012, 12:04:06 ÖÖ »

Alın size modifiyeli fiat.

2003 yılını bilemem ben şuanı kıyaslıyom. Dikkat edersenzi fd6 lara lafım yok hertürlü görsel olarak puntodan üstünler. Benim lafım vtec2 lere. Burda artistlik yapan adamlarda vtec2 si olan adamlar. Altınzıda vtec2 var fiata bok atıyonuz demek sitediğim bu.
« Son Düzenleme: Eylül 09, 2012, 12:05:30 ÖÖ Gönderen: kmrn35 »

the_world

« Yanıtla #304 : Eylül 09, 2012, 12:18:37 ÖÖ »

söze gerek yok bence :)

kmrn35

« Yanıtla #305 : Eylül 09, 2012, 12:33:33 ÖÖ »
vtec2 kutu gibi araba hatları belli estetik yok şahin gibi kasası var köşeli falan. Ayrıca vtec2 şahin gibi yine çünkü piyasada şahinden çok vtec2 var. Her apaçinin altında vtec2 var kimse dönüp bakmıyo artık.

Ama piyasada çok az tek kapı punto var. Tek kapı puntoyu modifiye edince herkes bakıyo deli gibi.

the_world

« Yanıtla #306 : Eylül 09, 2012, 12:38:40 ÖÖ »
vtec2 kutu gibi araba hatları belli estetik yok şahin gibi kasası var köşeli falan. Ayrıca vtec2 şahin gibi yine çünkü piyasada şahinden çok vtec2 var. Her apaçinin altında vtec2 var kimse dönüp bakmıyo artık.

Ama piyasada çok az tek kapı punto var. Tek kapı puntoyu modifiye edince herkes bakıyo deli gibi.
:D objektif olun bence :)) şu aracı gördüğünüzde off bee dediniz kesin :D
bakın ben size diyorumki hodri meydan yan yana getirelim 100 kişiye soralım yani :))

the_world

« Yanıtla #307 : Eylül 09, 2012, 12:46:19 ÖÖ »
neyse herkese kendi arabası güzel gelir. bende FD6'ımı mercedes'ten yakışıklı görüyorum :)) birbirimizi kırmayalım boşuna her aracın kendine göre + sı - si var.
Allah kaza bela vermesin.

special one

« Yanıtla #308 : Eylül 09, 2012, 12:59:02 ÖÖ »
1.4 t-jet sadece civic değil daha bir çok araca plaka okutur ama,kmrn35 vtec2 linea dan kaliteli değil diyorsan sende art niyet ararım.... linea bi kere aynaları yüzünden üstü çizilcek araç, yenisi bişeye benzemiş biraz...

babama araç bakmaya gitmiştik cok kılometre yapacagı için linea alalım dedık sırkette kullanılacaktı,babamın lafını hıc unutmuyorum araca soyle bı baktı hafıf karadeniz şivesiyle aynalara pak üstüne para versen binmem habu araca para verenin ya akli yokdur ya parasi :))  ( şimdi üstüne alınan falan olur molur babam cok esprı yapan bırıdır :)  )

bir vtec2 kullanıcı ve stilo hastası olarak bende bir yorum yapayım dedim...

Daha önce punto kullandım 100-150 km belım agrıdı  fakat t-jet kullanmadım koltukları farklı fiat koltugu farklı yapsa ne kadar rahat yapabılır kı ? Ama önyargılı değilim denemek isterim...

punto vtec2 nın sevıyesıne gelmesı ıcın daha cok ekmek yemesi lazım...yakışlılıkda civicle karşılastırmak gülünc zaten dayanıklılık desen kahkahayı basarım burda puntonun plastık aksamı berbat seviyelerde 10000km de teyp yazıları silinenleri duydum :)), konfora gelince hala 4 kapılarında arka camları acmak için şahin gibi çevirme kollar kullanılan araç için bana konforlu demeyin...gelelim performansa t-jet le hiç kalkmayı denemedım ama stilolarla cok kalktım arkadan plakayı görmek için dürbün kullanıyorlardı :) bence karşılaştırma yanlış punto yerine bravo olsa daha ii olurdu punto biraz 2.sınıf kalıyor...

ben gelin kalkalım demicem punto grande 1.4 t-jet sport için  ben marşa basmam :))

Sen marşa basana kadar zaten 1.4 tjet sport çoktan yol almış olur ;) plakayı okumak için dürbün kullanırsın. Bende vtec2 ile kapışmam zaten boy boy fark atcağımı bildiğim arabayla niye kapışayım niye boşuna benzin yakayım ;).

vtec2 kapışma aracı değil zaten aile arabası kendisi. O arabayla yapılan tek şey basılıp bbs takılıp 10-20 km hızla sahilde yavaştan turlamaktır başka bişey olmaz ondan  >%6rol >%6rol :rc

biraz orjinal kelimeler kullansan dostum hani benim kurdugum cümleleri derleyip toparlayıp bana yazmasan ;) ben boyle diyenleri cok duydum sonra yok abi kalkamadım soyle oldu boyle oldu ayagım kaydı, camura battı, yan yattı ;) altında pontiac yok fıat o bindiğin dikkat et gazlarken motor düşer ;)

Daha önce kaç kere gazladım tokatladım vtec2 leri hiç motor düşmedi ;) Bırak motor düşmesini fiat dediğin araç hiçbir sorundan servise gitmedi benim aracım. Sen gazlarken vtecle biz geçeriz tjetle koçum.

İstiyosan gel kapışalım ama eline dürbün almayı unutma ihtiyacın olcak :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

NOT: Seninde bindiğin araç ferrari değil 22-23 liralık vtec2 ;)

22-23 liraya anca fiat alırsın :):):):):):):):) Dediğimi duymadın galiba punto 1.4 tjet için ben marşa basmam  ;)

Sen dediğimi duymuyosun galiba yada anlaman kıt ? Zaten marşa basmana gerek kalmıcak çünkü asla arabadan anlayan bir tjet kullanıcısı bir vtec2 ile kapışmaz. Boşuna benzin yakmaz. Hani Barcelona ile Pendikspor maç yapsa sonucu önceden bilirsin ya buda öyle bişeydir. Tjetin dumanını koklar anca vtec2 :D :D: D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Birde sen vtec2 ni kaç paraya aldın acaba 40.000 tlyemi hahahaha sen bin 2003-2004 arabaya ben bineyim 2008 arabaya hadi koçum yandan yandan

Sen gazla vtecle ben geçerim tjetle ;)

merak ediyorum kaç yaşındasın ? belki ben göremedim ama bu forumun belli kuralları var önce kendini bi tanıtırsan seviniriz...

special one

« Yanıtla #309 : Eylül 09, 2012, 01:04:12 ÖÖ »
ayrıca buda çok güvendiğiniz t-jet.... dişli bi vtec2 ye denk gelme, sen gazlarken o seni bekler finişte....

Ben bişey demiyom adam kendi kaşınıyo fiata marş basmam. Ulan sanki ferrariye biniyo hergele kendi arabasınla benim bindiğim araba aynı fiyat. Honda almak zormu biz alamıyozmu çokmu pahalı anasını satim vtec2 ler ? :D Altınızda olsa bir honda accord, typer, s2000 dicem tamam konuşun. Altınızdaki araba vtec2 ötüyonuz fiattan daha kaliteli.

NEsi kaliteli vtec2 nin fiattan örnek verin ? Kaportasımı daha iyi, içimi, tasarımımı, dizaynımı ? Ulan vtec2 nin içinde şahin teyplerine benzeyen teyp var ön konsol komedi içindeki koltuklar komedi :D

arkadas senınle tartışılmıyor çünkü sen seviyeni bozmaya başladın kullandıgın kelımelre dıkkat edersen sevınırım, surda guzel bır platformda sevıyelı bır sekılde konusuyoruz bırseyler paylasıyoruz ama sız agzınızdan cıkan kelımelerın farkında degılsınız herhalde...

kmrn35

« Yanıtla #310 : Eylül 09, 2012, 01:32:08 ÖÖ »

arkadas senınle tartışılmıyor çünkü sen seviyeni bozmaya başladın kullandıgın kelımelre dıkkat edersen sevınırım, surda guzel bır platformda sevıyelı bır sekılde konusuyoruz bırseyler paylasıyoruz ama sız agzınızdan cıkan kelımelerın farkında degılsınız herhalde...

Koçum sen takıl 2003-2004 model vtecinle eski 10 yıllık arabanla ben gazlarım 2008 model tjetimle :D :D

just4scream

« Yanıtla #311 : Eylül 09, 2012, 02:06:21 ÖÖ »
kmrn35 harbiden çocuksun heralde kim ezberletti bu lafları sana insan gibi konusacaksan konuş

Taner.r

• Taner MEŞE
« Yanıtla #312 : Eylül 09, 2012, 10:34:08 ÖÖ »
zamanında izmir birmot bayinde çalışmış biri olarak şunu söyleyim;

21 yaşındaki 91 model accordumu hiçbir sıfır fiat modeline değişmem :))

renk, tasarım vs.. bunlar görecelidir. saygılı olmak lazım..

ed35

« Yanıtla #313 : Eylül 09, 2012, 10:38:47 ÖÖ »
Çoluk çocuk muhabbetine dönmüş buralar,ayıp yaa nedir bu...

Arkadaş fiat seviyorsan git bin arabana nasıl sen 25bini puntoya veriyorsan,bir başkası Honda'ya öbürü ise başka markaya verebilir...

Çeşitliliğe saygılı olmak zorundasın!

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok seviyesiz benim babam senin babanı döver tarzı yorumların var,yazık...

kmrn35

« Yanıtla #314 : Eylül 09, 2012, 02:49:31 ÖS »
Çoluk çocuk muhabbetine dönmüş buralar,ayıp yaa nedir bu...

Arkadaş fiat seviyorsan git bin arabana nasıl sen 25bini puntoya veriyorsan,bir başkası Honda'ya öbürü ise başka markaya verebilir...

Çeşitliliğe saygılı olmak zorundasın!

Kaç yaşındasın bilmiyorum ama çok seviyesiz benim babam senin babanı döver tarzı yorumların var,yazık...

Benim herkesin bindiği arabaya saygım var. Dikkat edersiniz o adam fiata laf atmadan normal yorumlar yapıyodum sadece tjet vs vtec2 kapışma ile ilgili konuşuyodum. Ama adam dedi fiat için marşa basmam ondan sonra bende diyomki senin bindiğin vtec2 çokmu kaliteli tjetten diye ;) Haklıyımda

volume23

« Yanıtla #315 : Eylül 09, 2012, 02:55:08 ÖS »
Kamuran fiat forumundan 8 10 kere uzaklaştırılmış bir arkadaştır.Gaz vermeyi sever biraz ortalık karıştırmakta üstüne yoktur.

hondacolik

• ホンダ患者
« Yanıtla #316 : Eylül 09, 2012, 04:26:45 ÖS »
gardaşım sen git puntona bi punto attır madan önce ağzından çıkan lafa dikkat , et araba nedirki önemli olan insanlık 2 arkadaş yanyana yürümesimi yoksa ömür boyu tek takılmak mı sen önce bu sorunun cevabını bul sonra gel takıl aramıza ne farkeder ne olur araban vtec2 yi geçse ferrariye geçse  , ha bu arada  paramızmı yok vtec2 almaya demişsin fazla büyük konuşma 700 tl asgari ücretle evini geçindirenler var allaha şükret biraz sen vtec2 ye tjet e takılmak yerine  <^^Seyt

emre16

« Yanıtla #317 : Eylül 09, 2012, 08:10:56 ÖS »
kmrn35 harbiden çocuksun heralde kim ezberletti bu lafları sana insan gibi konusacaksan konuş

aynen çoluk,çocuk bana gelmiş vtec2 nin radyosunu kötülüyo, fiat en standart donanımların doblalara,paliolara hoparlör,radyo,anten tesisatı çekmiyolardı beee sen ne konuşuyon ben tofaşta 1 yıl staj yaptım neyden bahsediyosun....ben vtec2 nin t-jeti harcadığı video koyuyorum sen tekrar fd6 ile t-jeti gösteriyosun..... ve lütfen istirham ediyorum sitemizden uzaklaş mide bulandırma, site yönetimininde böyle naptığını bilmeyenleri uzaklaştıması lazım.....

kmrn35

« Yanıtla #318 : Eylül 09, 2012, 10:25:22 ÖS »

aynen çoluk,çocuk bana gelmiş vtec2 nin radyosunu kötülüyo, fiat en standart donanımların doblalara,paliolara hoparlör,radyo,anten tesisatı çekmiyolardı beee sen ne konuşuyon ben tofaşta 1 yıl staj yaptım neyden bahsediyosun....ben vtec2 nin t-jeti harcadığı video koyuyorum sen tekrar fd6 ile t-jeti gösteriyosun..... ve lütfen istirham ediyorum sitemizden uzaklaş mide bulandırma, site yönetimininde böyle naptığını bilmeyenleri uzaklaştıması lazım.....

Stockmu ikisi harcasın koçum ? Tjetede yap modifeyeyi chiptir egzostur filtredir kim kimi harcıyo görürüz. vtec2 arabamı beee apaçi arabası. her 10 kişinin 5 inde vtec2 varr .. Ama tjet nadir bulunan kupon araç

hondacolik

• ホンダ患者
« Yanıtla #319 : Eylül 09, 2012, 10:41:50 ÖS »
gerçekten ayıp ediyon artık , ağzından çıkan laftan haberin yok koçum moçum senin kaşıntın var ama merak etme biri haddini bildirir sitede yazdığın gibi de yaşıyorsan hayatta , , ,

galantus

« Yanıtla #320 : Eylül 09, 2012, 10:54:39 ÖS »

Stockmu ikisi harcasın koçum ? Tjetede yap modifeyeyi chiptir egzostur filtredir kim kimi harcıyo görürüz. vtec2 arabamı beee apaçi arabası. her 10 kişinin 5 inde vtec2 varr .. Ama tjet nadir bulunan kupon araç
Nadir bulunanmı yoksa tutulmayan ikinci eli hondayla kıyas bile olmayan ucan bir tenekemi :):) Fiyatları hemen hemen aynıymışya o kadar iyi bir arabaysa neden herkes o arabayı değilde vtec2 yi tercih ediyor o kücük beynini bir çalıştır bakayım.

kmrn35

« Yanıtla #321 : Eylül 09, 2012, 11:29:04 ÖS »

Nadir bulunanmı yoksa tutulmayan ikinci eli hondayla kıyas bile olmayan ucan bir tenekemi :):) Fiyatları hemen hemen aynıymışya o kadar iyi bir arabaysa neden herkes o arabayı değilde vtec2 yi tercih ediyor o kücük beynini bir çalıştır bakayım.

Herkes şahin ve dacia loganda tercih ediyo. Küçük peynini çalıştır bakalım ? :D Mal herif piyasadaki vtec2 kadar punto var zten. Vtec2 nasıl tutulduysa puntoda tutuldu.

Ama typer nasıl nadirse tjette öyle nadir. Anladınmı küçük beyinli :D

alican_07

« Yanıtla #322 : Eylül 10, 2012, 02:35:30 ÖÖ »
kmrn35 bak kardeşim şu ana kadar laf araba konusu iken ben hep tjet in vtec 2 den iyi olduğunu savundum ama ağzından çıkan laflar hoş değil burda kimsenin kimseye hakaret etmeye hakkı yok '' koçum '' filan burda kimse senin mahalle veya asker arkadaşın değil galantus zira sana da söylüyorum küçük beyinli falan bunlar ayıp şeyler burda altı üstü bi çuval civatadan bahsediyoruz ondan da adam gibi bahsetmeyeceksek altındaki ferrari olsa ne yazar 131 olsa ne yazar.saygı çerçevesini aşmayalım lütfen.yoksa burda herkes biliyor küfretmeyi veya karşısındakine laf sokmayı.

alican_07

« Yanıtla #323 : Eylül 10, 2012, 02:42:24 ÖÖ »

dostum ona göre de fiyatı vardı o araçların ki bence gayet düzgün bi politika zamanında palio 22 bin tl iken vtec 2 30 bin tl nin üzerindeydi.adam şirketi için doblo van araç alıyor neden klima istesin neden müzik tesisatı istesin ki ? zira doblonun buna karşılık birde vip modeli vardı içi bej rengi deri döşemeli 6 airbagli klimalı 6 hoparlörlü cd changerlı yani anlayacağın dolu dolu bi araçtı.anlatmak istediğim kullanım amacına yönelik uygun araç üretir fiat ve gayette tutulur zamanında doblonun sıfır 25 binden 45 bine kadar gidiyordu.

kacaman

« Yanıtla #324 : Eylül 10, 2012, 12:51:04 ÖS »
16 sayfadaki videoları izledim honda herseferinde geçmiş, daha neyin muhabbeti yapılıyor. Ayrıca üslubu düzgün olmayan arkadaşlara sesleniyorum, lütfen sitemizin kurallarına uygun şekilde tartışalım, seviyeyi koruyarak, herkese teşekkürler.