Gönderen Konu: Performans ve yeni model bir araca binmek istersek, bu tip bi araç alınabilirmi  (Okunma sayısı 7030 defa)

Co Black

Merhaba sizce
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-megane-saibinden-megane-rs/detay
ilandaki araç gibi bir araç almak mantıklımı, arabadan beklentilerin şöyle olduğunu düşünürsek, yakıtı sınıfına göre normal, yüksek performans, model olarak çok eski olmasın, fiyatıda 1.6 bir araç fiyatına.Ne dersiniz, ben hiç kullanmadaım bu araçlardan, o yüzden fikir edinmek isterim artılarıyla eksileriyle

nisay

Aracının ne oldğunu bilmiyorum ama o paralara daha güzel bisey alınabilir.

Al vtec2 keyfine bak. Boşver macare alıpta başın ağrımasın derim.

fth34

Bence bu araç ölü...

Co Black

Aracının ne oldğunu bilmiyorum ama o paralara daha güzel bisey alınabilir.

Al vtec2 keyfine bak. Boşver macare alıpta başın ağrımasın derim.
Şuan Vtec II kullanıyorum :)
Ama hem performansa dönük, hemde görünüşe hitap eden bi araç almak istiyorum.Bmw grubuna girme, başın çok ağrır diyolar, S2000 hiç kullanmadım, bide 2 kişilik olması sorun, subaruların tipini beğenmiyorum :))))

adrenaliinn

bi sorunu yoksa alınır bence

vtec_07

bence gayet mantıklı.

aRas

• Furkan Aras Alağaç
Bence gayet mantıklı bir araç.Çok süper görüntü,performansta mükemmel.Bence sorun çıkartmadıqı süreçte pişman olmazsınız.

mslm01

dostum parana yazık etme bu paraya bu araba değmez

dj sugar

• sukru_can@hotmail.com
o paraya bence bmw m3   al  daha piyasa olursun. herkeze kafa tutarsın

Co Black

Benimde bu araç hakkında çok bilgim olmadığından sormak istedim ama çoğu kişi bu aracı mantıksız olarak görüyor.Alternatiflere bakıcaz artık :))

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Sen s2000 al kullan. Bak bakalım sonra 2 kişilik olduğu için hiç dert edecekmisin. Hatta ve hatta yeri gelecek araban 2 kişilik olduğu için şükür edeceksin ;)

abga

S2K yada typer dururken buna verme derim bence hem gazlarsın hemde parça aradıgın zaman çuvalla para verıp yurt dısından gelmesını beklemezsın :)

Co Black

Tek merakım şu s2000, bi kullanmak kısmet olmadı, bırak kullanmayı, yolcu olarakda binmedim :)

serdar_ay

eğer performans istersen bence git bi type-r al kardeşim daha ötesi yok bence megane nedir hondanın yanında bu paraya değmez bence herzaman honda :)

Co Black

Uno hariç tüm araçlarım Honda oldu zaten :)) ama yeni kasa type-r model olarak çok hoşuma gitmiyo.Hatları yuvarlak araba sevmiyorum, keskin agresif görünümlü olmalı

canguder

bu aracın ciğeri sökülmüştür başına çok dert açar. fransız olduğu için benden zaten -1 puan başta aldı. -1 puanda 90.000 km aldı. artı puanda ancak döşemelerine motoruna gelir ama oda yetmez çünkü fiyatı 35.000 lira. sakın alma. sana önereceğim araçların başında ep3 type-r gelir. olmadı bir önceki kasa slk 32 amg al. Bulabilirsen m3 bile dinlemezsin. Bende slk 200 var o bile müthiş gidiyor. mercedes sevmiyorsan bu fiyata 3.20-3.25 bulabilirsin. çok alternatifin var . Tek tavsiyem fransız alma başını yakarsın.

gmalzays

« Son Düzenleme: Eylül 13, 2010, 02:20:35 ÖS Gönderen: gmalzays »

Co Black

Bu araçları alıcamı sanmıyorum hiç ilgi alanıma girmiyo.Param olsa hiç düşünmeden alıcağım araba E92 kasa 3.20ci ama o kadar çıkamıyorum.Uzun kasa ya da sedan tarzı araçlar seviyorum.Vtec II tip olarak çok ii ama,performans ,konfor çok sıradan

canguder

Bu araçları alıcamı sanmıyorum hiç ilgi alanıma girmiyo.Param olsa hiç düşünmeden alıcağım araba E92 kasa 3.20ci ama o kadar çıkamıyorum.Uzun kasa ya da sedan tarzı araçlar seviyorum.Vtec II tip olarak çok ii ama,performans ,konfor çok sıradan

sen 35 milyara slk bak derim. s2000 alacak paran varsa s2k al. yoksa en iyi alternatifler slk ve z4 olur. daha geniş konforlu istersen 3.20 ci , clk 200 bakabilirsin. Megane ve diğer arkadaşların önerdiği araçlar mercedes bmw'nin yanında teneke gibi kalır.

Co Black

Honda dan sonra da binilicek araba galiba ya üst seviye honda, ya da mercedes bmw gibi.Benmi model beğenmiyorum anlamıyorum ki :)
S2K için önce test sürüşü yapmam lazım,3.20ci lerin e46 kasaları için çok sorunlu ve yakıtı inanılmaz fazla diyolar.Clk hakkında çok bilgim yok

canguder

clk temizini bulursan taş gibi arabadır. coupe veya cabrio alabilirsin. uzun yolda çoğu aracı üzersin. clk 200 kompresör olanlar 186 hp , atmosferik olanlar 136 hp. Okul arkadaşımda vardı 136 hp olan , uzunda e36 3.20 leri geçiyordu. bende slk 200 komp. var anlatılmaz yaşanır (kendi aracımı övmek gibi olmasın). s2k ise tam bir efsane. eğer hakkını veren bir sürücü kullanıyorsa piyasadaki tüm araçları silip süpürür. Sen hondadan sonra dediğin gibi üst seviye bir araca bin (mercedes bmw gibi). Megane skoda gibi araçlar seni üzer.

Co Black

Haklısın, araştırmalarımı üst seviyeye doğru yöneltiyim.Aslında bende kararsızlık çok var.Vtec II aracımı satıp 2008 elegance aldım, baktım herkezde yeni civic var, mugen yaptım o da haliyle herkezde var , ben dahil :)
Sonra baktım nasıl bi araba alabilirim, o zaman bütçe S2K ya yetmiyodu, tekrar Vtec II aldım :)

mkcr

Renaultya para verilmez !