Gönderen Konu: Pazar Gününe Kadar Honda Sahibi Olucam Görüşlerinizi bekliyorum  (Okunma sayısı 3316 defa)

s3z3r54100

• Sezer
Bugün İstanbula gidicem Şu aracı beğendim http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-orjinal-mugen-modifiyeli-yok-boylesi-101010283/detay/ bunada bakıcam sonra kartal pazarını dolaşıcam

Bugüne kadar otomatik camlı araba kullanmadım allah nasip ederse düzgün bişe alıp memleketime gitmek istiyorum

Düşünceleriniz nelerdir bunu alıp döneyimmi bugün yoksa pazarımı bekliyim

ilan :http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-orjinal-mugen-modifiyeli-yok-boylesi-101010283/detay/

3 4 tane daha var onlarıda dolaşıcam

alper_06

Ynt: Pazar Gününe Kadar Honda Sahibi Olucam Görüşlerinizi bekliyorum
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2012, 11:31:53 ÖÖ »
valla bu araçlar belli iyisiyle kötüsüyle sok servise inciğine cinciğine iyice baktır.ilan sadece adres verir fotoğraflar fikir kararıda arabayı lifte kaldırınca sen verirsin :)
ha bide şu farlara sislere xenon koyup bide yakından fotoğrafını çekiyolarya alayına tilt  oluyorum.hangi zihniyet ooooo bunun sislerdede xenon var bu araba alınır diyo merak ediyorum.knedilerini nasıl hissediyolar acaba ?  :) ezik bunlar yaa..

alper_06

« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2012, 11:37:21 ÖÖ »
birde sadece plakadan değil şase nosunada bak tramerden servisin sözüyle alma arabayı.sağlam bi hondacın varsa yada tamircin onada göster  aracın servisde kaydı olmayabilir özelde yapılan işlemi varsa.garantiye al kendini her türlü hile hurda var artık maalesef

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #3 : Ekim 06, 2012, 11:39:51 ÖÖ »
valla bu araçlar belli iyisiyle kötüsüyle sok servise inciğine cinciğine iyice baktır.ilan sadece adres verir fotoğraflar fikir kararıda arabayı lifte kaldırınca sen verirsin :)
ha bide şu farlara sislere xenon koyup bide yakından fotoğrafını çekiyolarya alayına tilt  oluyorum.hangi zihniyet ooooo bunun sislerdede xenon var bu araba alınır diyo merak ediyorum.knedilerini nasıl hissediyolar acaba ?  :) ezik bunlar yaa..
Bütçemiz Kısıtlı Anca Dreamlara yetiyor 1 ay elegance takip ettim 35 den aşa bulamadım temiz Bu araba hoşuma gitti aksesuar bakımından premiumdan dolu bi araç aracın tramer sorgulama yaptım temiz çıktı kazası boyası yok bi tane dğeişen var onunda kazadan olamdıgını söledi fotografı mevcutmuş ilanı paylaşma amacım fikirlerinizi almak alınır alınmaz tavsiyeler arabanın modifikasyo tartışmak deil saygılarımla değerli görüşlerinizi bekliyrm fikirlerinizi iiçin teşşekür ederim

Tekos

• T.H.T İZMİR
« Yanıtla #4 : Ekim 06, 2012, 03:41:49 ÖS »
2008-Dream-89.000 km. için 32.500 tl. fiyat yuksek.
Özellik olarak Makyajsız kasalar da dream ve premium farkı çok var.
34.000 - 35.000 aralığında bulabilirseniz makyajlı kasa premium (2009-Ağustostan) sonra çıkışlılar makyajlı kasa oluyor
(çok önemli bir güvenlik önlemi vsa tuşu bulunur , dıştan baktıgınız zaman da sis farları yuvarlaktır veya elips şeklinde, arka farları da kare gibidir.)
Bulabilirseniz onlardan alın.

emre16

« Yanıtla #5 : Ekim 07, 2012, 11:27:38 ÖÖ »
temiz ve beyaz vtec2 yi fd6 nın dreamine tercih ederim... vtec2 süper bi araç bence.....

bbhnda

« Yanıtla #6 : Ekim 07, 2012, 11:54:17 ÖÖ »
bencede fiyat dreame göre yüksek.birazcık daha kasıp alıyorsanız madem en azından premium alın.

power

« Yanıtla #7 : Ekim 07, 2012, 03:43:11 ÖS »
bi arabanın boşuna binmektense torosa binmeyi tercih ederim...

power

« Yanıtla #8 : Ekim 07, 2012, 03:47:14 ÖS »
o paralara 12. ayda elegance yi cok rahat alırsın

AhmetCvc

« Yanıtla #9 : Ekim 07, 2012, 05:08:25 ÖS »
Fiyat aşırı yüksek değil,Yapılan dış modifiye,ses sistemi ve diğer uygulamalar düşünülünce ve araç 31.500 hatta 31.000e indirilirse alınabilir.Gerçekten temiz ise.

hondacolik

• ホンダ患者
« Yanıtla #10 : Ekim 07, 2012, 05:26:51 ÖS »
bi arabanın boşuna binmektense torosa binmeyi tercih ederim...

arkadaşım gerçekten çok hoş olmayan bi söz sarfetmişsin , arkadaş demiş mali gücüm diye , elbet herkes en iyi araca hatta parası olan Hondayada binmez , sana hiç yakışmamış bu söz  <^^Seyt herkes gücü yettiğine arabayı bırak  bir bijon alamayacak insanlar var  ülkemizde şükürrrr

power

« Yanıtla #11 : Ekim 07, 2012, 06:03:33 ÖS »
30 küsür binlira ii  para o paraya eleganceye  binilir dreama deil arkadaşım satıyor 2007 elegance lpg li garanti kapsamında 33 bin tl daha cok degil gecen sene bu zamanlar sıfır eleganceyi 43 bine veriyorlardı.ELİNDEKİ PARANIN KIYMETİNİ BEKLESİN BOŞ ARABALARADA KANMASIN...

nick06

« Yanıtla #13 : Kasım 06, 2012, 12:58:55 ÖS »
vsa sız honda can yakar

aman dikkat