Gönderen Konu: Passat? Civic?  (Okunma sayısı 23205 defa)

Sado01

Ynt: Passat? Civic?
« Yanıtla #75 : Ocak 21, 2011, 09:19:57 ÖÖ »
onu ed denen e söyle

Konuyu sen açtıgın için direk seninle konusuyorum seviyeli saygılı konusursan başımızın ustunde yerin var ama kendine hakim olamazsan kusura bakma ama iyi gunler sana

seviyemi aştıysam özürdilerim ancak ed35 adlı şahıs hakaret etti. hak ettiği cevabı verdim.

trancebabe

« Yanıtla #76 : Ocak 21, 2011, 09:21:25 ÖÖ »
Arkadasım gerçekten bu forumda böyle muhabbetlere,konulara,polemiklere hiç gerek yok.böyle konusman aşşagılaman cok gereksiz.bunu yapıcaksan opel formuna gir vw formuna gir Honda'yı yerden yere vurabiliyorsan vur.TeamHondaTurkey kücük bir site degil.Bunun gibi Seviyesizliklere Yer yok gercekten.Daha dikkatli olalım lütfen

fearless.32

« Yanıtla #77 : Ocak 21, 2011, 09:21:50 ÖÖ »
Başka neyi var göstersinmi sana abisi  :mrgreen:

Muhahahahahaaaaa

kacaman

« Yanıtla #78 : Ocak 21, 2011, 09:23:08 ÖÖ »
bu tip konuları okuyunca ortak noktaları olarak şunu görmüşümdür hep, küçücük iddialardan imalara derken hakaret ve tehditlere kadar uzanan sözcükler dizini, ne gereği var, neyi ispat etmeye çalışıyoruz, amaç bilgi veya tercih paylaşımı yapmaksa evet.

Sado01

« Yanıtla #79 : Ocak 21, 2011, 09:24:09 ÖÖ »
bu tip konuları okuyunca ortak noktaları olarak şunu görmüşümdür hep, küçücük iddialardan imalara derken hakaret ve tehditlere kadar uzanan sözcükler dizini, ne gereği var, neyi ispat etmeye çalışıyoruz, amaç bilgi veya tercih paylaşımı yapmaksa evet.

ok. özür dilerim

trancebabe

« Yanıtla #80 : Ocak 21, 2011, 09:24:53 ÖÖ »

+99999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999

fearless.32

« Yanıtla #81 : Ocak 21, 2011, 09:25:15 ÖÖ »

Muhahahahahaaaaa

ed35 kardeşim sen beni güldürdün ya kahkahalarla Allah'da senin yüzünü güldürsün :))

Sado01

« Yanıtla #82 : Ocak 21, 2011, 09:27:11 ÖÖ »

Muhahahahahaaaaa

ed35 kardeşim sen beni güldürdün ya kahkahalarla Allah'da senin yüzünü güldürsün :))

çokmu komiğine kaçtı :) gelde aşşalama bunu sonrada aşşaladınız diyorsunuz

fearless.32

« Yanıtla #83 : Ocak 21, 2011, 09:29:04 ÖÖ »

Muhahahahahaaaaa

çokmu komiğine kaçtı :) gelde aşşalama bunu sonrada aşşaladınız diyorsunuz

Mesajımda seninle alakalı tek kelime geçmedi. Senin söylediğin hiç bir şeye karşılık bişey söylemedim. O yüzden muhatabım sen değilsin arkadaşım.

ersinguzen

« Yanıtla #84 : Ocak 21, 2011, 09:30:49 ÖÖ »
@ kacaman abimiz ve @ trancebabe arkadaşımız gerekli yorumu yapmışlardır.Burası Honda aşıklarının bulundundugu yerdir biz burada kendimizi bir aile olarak görürüz o yuzden arada sırada tatsızlıklar cıksada izin vermeyiz bu tip olaylara kacaman abimizin dedigin gibi amaç bilgi paylaşımı vs. ise sonuna kadar yardımcı oluruz ama buraya gelip bize ve sevdalısı oldugumuz markaya çamur atıyosan orda dur deriz lutfen daha seviyeli ve sakin konusmalar yapınız.

kacaman

« Yanıtla #85 : Ocak 21, 2011, 09:31:31 ÖÖ »
konu kilitlenmesini istemiyorum lütfen karşılıklı atışma tarzı yazmaktan vazgeçin.

Sado01

« Yanıtla #86 : Ocak 21, 2011, 09:32:32 ÖÖ »
....

ercanpasa

« Yanıtla #87 : Ocak 21, 2011, 09:33:28 ÖÖ »
maksat iyi araba götürmekse eveine alacaksın BMW,iyi araba almaksa maksat alacaksın PASSAT,ama herşeye rağmen HONDA hayat onda:)

aRas

• Furkan Aras Alağaç
« Yanıtla #88 : Ocak 21, 2011, 09:55:56 ÖÖ »
Ama uzatmışınız ya.Bırakın ne alıyorsa alsın.Adam daha forumda yeni,açıyor bu tarz konular karıştırıyor ortalığı.Gelmeyin şunun gazına allah aşkına.Birbirinizi kırmaya değmez.

ed35

« Yanıtla #89 : Ocak 21, 2011, 10:08:28 ÖÖ »
Tamam bundan sonra bu arkadaşın açtığı hiç bir konuya yorum yazmıyorum;oda sırf sevdiğim insanların hatrına,Tolga,mehmet abi,ersin vs...

Muhahahahahaaaaa

Amin kardeşim :D

Bulent2100

• Excel Forum
« Yanıtla #90 : Ocak 21, 2011, 10:13:48 ÖÖ »

carousal

« Yanıtla #91 : Ocak 21, 2011, 10:38:14 ÖÖ »
opelciler istila etti forumu, bu ne çekememezliktir böyle. bende hem opel var, hem honda var, arada bariz kalite farkı var, HONDA çok daha üstün bir araç. Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama burası HONDA forumu, burada bu markaya gönül vermiş insanlar bulunuyor, ister istemez karşılaştırmalarda Honda sonucunun yüksek çıkması normal değil mi?

Arkadaş OPEL kullanıyor, Honda forumuna gelmiş, Honda almayacağını söylüyor ve de Honda ile diğer araçların kıyasını yapmaya çalışıyor, ben artık herşeyi geçtim bu kişinin yaşından şüphe etmeye başladım. Liseliler dadandı galiba foruma. Tamam Opel herkesi yener, oldu mu canım kardeşim. :D

Senden biraz da Civic vs. Audi A6, Civic vs. Mercedes E250, Civic vs. BMW 5.20 kıyaslamaları da istiyoruz.

Bu arada başlığın konusuna gelecek olursak, öncelikle aklı selim herkesin belirttiği gibi bu iki araç arasında sınıf farkı var. Ancak fiyatlar birbirine yakın olduğu için, doğru olmasa da ufak karşılaştırmalar yapılabilir. Donanım olarak belki Passat üstün olabilir, ancak yine herkesin belirtmiş olduğu gibi bu linkteki Passat'taki pancar motoru ile VTEC motoru bir tutmak bile yersiz.

Ayrıca Passat bana daha çok makam arabası gibi geliyor, ki ülkemizdeki bilimum müdürlerin, devlet dairelerindeki neredeyse çaycının bile Passat makam aracı var ki bu satışlar, aracın yüzünü farklı bir çizgiye taşıdı.

Civic ise daha spor bir görünümü, geniş aile arabası formatında sunuyor.
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2011, 10:43:27 ÖÖ Gönderen: carousal »

Bulent2100

• Excel Forum
« Yanıtla #92 : Ocak 21, 2011, 11:04:31 ÖÖ »
opelciler istila etti forumu, bu ne çekememezliktir böyle. bende hem opel var, hem honda var, arada bariz kalite farkı var, HONDA çok daha üstün bir araç. Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama burası HONDA forumu, burada bu markaya gönül vermiş insanlar bulunuyor, ister istemez karşılaştırmalarda Honda sonucunun yüksek çıkması normal değil mi?

İşin ilginç yanı, Opel forumundaki ankette de Civic önde:

Alıntı
http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=49535
Honda Civic Sedan    98 60.87%
Opel Astra Sedan    63 39.13%
Katılımcı sayısı: 161. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Ben bu başlığı açan arkadaşın derdini anladım sanırım...

Araba almaya niyet etmiş, çok fazla araştırmadan gidip Opel veya Chevrolet Cruze almış.
Sonra Honda Civic'leri fark etmiş ama iş işten geçmiş, Civic içinde yara olmuş.
Şimdi de burada Civic'i kötüleyip, kendini rahatlatmaya çalışıyor.  <nohapy
Varsın Opel'i beğensin, Chevrolet'i beğensin ve beğendiklerini gönlünce kazasız belasız kullansın...
Orta halli her markanın artısı eksisi var... Honda'nın da var, Opel'in de, Ford'un da, VW'nin falan da...
Ama ne kadar çamur atılırsa atılsın, Honda Civic bence sınıfında 1 numara.

civic72

« Yanıtla #93 : Ocak 21, 2011, 11:09:53 ÖÖ »
Arkadaşlar astra sedan karşısında kusura bakmayında civic daha iyi bir araç motor ve tip olarak. Yeni astra ile kıyaslanırsa ozaman fikrim değişir.

Sado01

« Yanıtla #94 : Ocak 21, 2011, 11:42:18 ÖÖ »
Arkadaşlar astra sedan karşısında kusura bakmayında civic daha iyi bir araç motor ve tip olarak. Yeni astra ile kıyaslanırsa ozaman fikrim değişir.
+999999999999

ersinguzen

« Yanıtla #95 : Ocak 21, 2011, 11:49:41 ÖÖ »

Arkadaş OPEL kullanıyor, Honda forumuna gelmiş, Honda almayacağını söylüyor ve de Honda ile diğer araçların kıyasını yapmaya çalışıyor, ben artık herşeyi geçtim bu kişinin yaşından şüphe etmeye başladım. Liseliler dadandı galiba foruma. Tamam Opel herkesi yener, oldu mu canım kardeşim. :D

Senden biraz da Civic vs. Audi A6, Civic vs. Mercedes E250, Civic vs. BMW 5.20 kıyaslamaları da istiyoruz.

Bu arada başlığın konusuna gelecek olursak, öncelikle aklı selim herkesin belirttiği gibi bu iki araç arasında sınıf farkı var. Ancak fiyatlar birbirine yakın olduğu için, doğru olmasa da ufak karşılaştırmalar yapılabilir. Donanım olarak belki Passat üstün olabilir, ancak yine herkesin belirtmiş olduğu gibi bu linkteki Passat'taki pancar motoru ile VTEC motoru bir tutmak bile yersiz.

Ayrıca Passat bana daha çok makam arabası gibi geliyor, ki ülkemizdeki bilimum müdürlerin, devlet dairelerindeki neredeyse çaycının bile Passat makam aracı var ki bu satışlar, aracın yüzünü farklı bir çizgiye taşıdı.

Civic ise daha spor bir görünümü, geniş aile arabası formatında sunuyor.

Üstüne yazcak bişi bulamıyorum bu laflar bana solense bırak teamhondaturkey sitesine girmeyi mozilla firefox simgesini tıklamazdım bile işin ilginç yanı aklımın mantıgım almadıgı yer arkadaşımız hala ve hala +rep veriyor gerçekten arkadasımızın yaşı konusunda bende sizlerle hemfikirim ama şahsi fikrim boyle olayları arkadaşımızı dogru yola sokarak halledebiliriz onuda bir HONDA aşıgı HONDA sevdalısı yapabiliriz ne dersiniz olur mu sizce ?

carousal

« Yanıtla #96 : Ocak 21, 2011, 12:02:47 ÖS »
Alıntı
işin ilginç yanı aklımın mantıgım almadıgı yer arkadaşımız hala ve hala +rep veriyor gerçekten arkadasımızın yaşı konusunda bende sizlerle hemfikirim

Gerçekten hala +repler dağıtması enteresan, neyse biz Opelci arkadaşımıza iyi davranalım.

Bu arada bir son dakika bilgisi paylaşıyorum, Karaambar Kamyoncular Derneği OPEL'i dünyada gelmiş geçmiş en iyi otomobil üreticisi seçmiş. Bilmiyorum bu bilgi HONDAcıların Opel ön yargısını yıkar mı :D :D

Michael Schumacher: "Bunca yıl Ferrari ile pistlerde vakit kaybettiğim için çok üzgünüm, OPEL gibi bir kıymeti nasıl göremedik, ekip olarak çok üzgünüz"

Fernando Alonso: " Ben de yarın gidip yeni bir Astra alacağım"

Aziz Yıldırım: "Doğuş otonun sponsorluğunu iptal ettik, artık yeni sponsorumuz OPEL"
« Son Düzenleme: Ocak 21, 2011, 12:04:53 ÖS Gönderen: carousal »

civic72

« Yanıtla #97 : Ocak 21, 2011, 12:56:49 ÖS »
Arkadaşlar bu tarz konularda konu dışına çıkmasak daha güzel sohbetler yaparız.

ersinguzen

« Yanıtla #98 : Ocak 21, 2011, 01:01:06 ÖS »
Arkadaşlar bu tarz konularda konu dışına çıkmasak daha güzel sohbetler yaparız.

Kardeşim burda gunlerdir HONDA'yı kötüleyen sensin istersen oku bi yazdıklarını

fearless.32

« Yanıtla #99 : Ocak 21, 2011, 01:05:13 ÖS »
Siteye üye oldum olalı bir tek uyarı falan almadım. Bir kez olsun maksadını aşan sözlere karşılık da olsa efendiliğimi korumaya çalıştım. Ama artık olmuyo böyle.
BEN HONDA KULLANIYORUM. VE BU SİTEDE ABUK SUBUK KONU AÇAN KİŞİLERİN OLMASINI İSTEMİYORUM.