Gönderen Konu: makyajlı ve makyajsız 2011 honda civic sedan arasındaki farklar neler ?  (Okunma sayısı 15867 defa)

kardana

merhaba  2011 honda almaya karar verdım  fakat bılmedıgım merak ettıgım  bır kac sey var yardımcı olursanız sevınırım
1. makyajlı  ve makyajsız  2011 honda civic sedan elınde ıkısı  arasındakı farkı resımlı  ve teknık detaylı olarak yazabılecek bır arkadasımız varmıdır acaba
2. olarak bayılerde fıyatlar degısmekte sıfır arabayı hangı bayıden kaca aldınız ? 2011 civic sedan  elagance alanlar
3. ve son olarak dolar dusuyor bu dusus  fıyatın dusmesıne  neden olurmu ? 2011 civic sedan  elagance

sımdıden yardımlarınız ıcın tesekkur ederım

Castiel

sımdı yanlıs yazmıssın

2010 makyajlı kasası hondanın
2011 de sadece ruhsattaki değişikliği

yani sen ya 2009 * 2010 arasındaki farkları soracaksin yada 2009 ile 2011 arasındaki :)

yani 2011 in makyajlı hali yok zaten 2010 lar makyajlı umarım anlatabildim

bu arada sitede kendini tanıtırsanda seviniriz

kardana

ben bugun honda bayısıne gıtmıstım fıyat sordum anlastım ama burada makyaj fılan yazıyor sımdı ıkıleme dustum arabadan fazla anlamam ama hayalım honda  anlamadıgım ıcınde sıfır almak ıstedım  sızce extra bır ozellık yapılmalımı fıyat olarak bana 44.000 tl dendı 

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
makyajlı kasaların stopları sisleri farları felan değişti , far yıkama eklendi başka bişi yok elegance farklarına göre bi de anahtardan bagaj açma kapıları içerden düğmeyle kilitleme iç döşeme rengi değişti bir se sanırım aux girişi eklendi diye biliyorum :S başka bi de kapıların içine krom çizgiler eklenmiş bu kadar sanırım başka bir fark yok  bu arada sizi de tanırsak seviniriz

kardana

adım mehmet mersınden fen teknoloji ogretmenıyım mersin honda albayragın karsısında oturuyorum >=ok  yasım  28 

Castiel

dostum eger bayıden 0 araba alacaksan zaten makyajlı kasa alacaksın

benım bıldıgım yada tahmın ettıgım kadarı ıle artık bayıler 2011 verıyorlar
yanı 2010 ıle bır farkı yok sadece ruhsatta 2011 yazacak

makyajsız kasa ıle farkları arkadas yazmıs gorsel olarak gormek ıstersende 2009 honda cıvıc sedan yaz bıde 2010 yaz google amcaya ordan rahatca gorebılırsın

ama dedıgım gıbı bayıden 0 alacaksan zaten yenısını alacaksın

kardana

sımdı anladım olayı bırde sormak ıstedıgım arkadaslar ben fazla onemvermeden konustum yetkılı eleman vce muhasebe muduru ıle fıyatı 44.000 olur dedıler acaba bu fıyat nekadara kadar ıner otomatık vıtesler ıcın aranızda yada cevrenızde en dusuk fıyat alan nekadara aldı 26.000 pesın  gerısını kredı ıle odemeyı dusunuyorum

Castiel

44 bın sanırım elegance fıyatı

bence ıı fıyat hatta bıraz daha zorla ben mesela derı koltuk ön arka park sensörü arka ruzgarlık camlara fılm koparttım :D

sende bıkac bıse kopartmaya calıs bence 

kardana

44 bın sanırım elegance fıyatı

bence ıı fıyat hatta bıraz daha zorla ben mesela derı koltuk ön arka park sensörü arka ruzgarlık camlara fılm koparttım :D

sende bıkac bıse kopartmaya calıs bence 
tesekkurler  verdıgınız bılgıler ıcın

Castiel

rica ederimmm

civic_dream

Ynt: makyajlı ve makyajsız 2011 honda civic sedan arasındaki farklar neler ?
« Yanıtla #10 : Eylül 28, 2010, 04:44:16 ÖS »
hocam güzel fiyat ama bilmiyorum biliyormusunuz kasa değişiyor onu söleyim ama honda almakla doğru karar veriyorsunuz

kardana

« Yanıtla #11 : Eylül 28, 2010, 04:59:07 ÖS »
hocam güzel fiyat ama bilmiyorum biliyormusunuz kasa değişiyor onu söleyim ama honda almakla doğru karar veriyorsunuz
evet bende bıraz once o konuyu okudum 2012 modellerde kasa degısıyormus ve altında yazan yorumlardan anladıgım kadarı ıle fıyatın dusecegı sızce bıraz daha beklemelımıyım

civic_dream

« Yanıtla #12 : Eylül 28, 2010, 09:50:45 ÖS »
evet bende bıraz once o konuyu okudum 2012 modellerde kasa degısıyormus ve altında yazan yorumlardan anladıgım kadarı ıle fıyatın dusecegı sızce bıraz daha beklemelımıyım

evet en honda satıcılarıyla irtibatta olun varsa tanıdığınız çıkmadan hemen önce alabilrseniz dahada ucuza olur doğru sölemek gerekirse yeni kasalara pek iyi olmicak gibi görüntü itibariyle bu benim görüşüm ama yinede canlı görmek lazım bişey diyemiyz