Gönderen Konu: Maddi açıdan bi karar verirsek ne yapmalı ?  (Okunma sayısı 1547 defa)

MePHi

Maddi açıdan bi karar verirsek ne yapmalı ?
« : Aralık 26, 2009, 09:01:50 ÖÖ »
arkadaşlar malum kriz ortamı geçmiş değil piyasada nakit yok.sizce elime nakit geçmesi açısından

2007 palio sole 1.3 dynamic aracımı satıp
(17.5-18 e koyucam bakalım+orjinal araç)
1996 model tek kapı klimalı kazası değişeni bol olan ek kasa civic  (9,5-10 gibi) alınır mı?

not:buarada palio 150/180 arası yakıyor.
civicte yakıt durumu nedir? litre olarak yazabilirsiniz.TEŞEKKÜRLER şimdiden cevap yazan herkese

ufuk

• Ziyaretçi
Ynt: Maddi açıdan bi karar verirsek ne yapmalı ?
« Yanıtla #1 : Aralık 26, 2009, 09:07:51 ÖÖ »
Palio için fiyatlarını bilmiyorum yorum yapamam.

96 Kasa civic kazası bol olan  gercek satıcı bulunca alırsınız . İnternneteki fiyatlar pazar fiyatlarıyla eş değer değil. İnternettki bir çok araç  keyfi satılık olduğundan  fiyatlar yüksek . Ben 2 ay önce motoru sorunlu 97 model hb. klimalı 8,500 e aldım .

Yakmaya gelince bazen gazlıyorum 280 bin yakıyor litrede  , ama sakin kullanımla 220 bin civarına düşer . Birde benim yakıt fazla olabilir malum hava kış ben sabah 10 km akşam 10 km kullanıyorum . Sık kullanım olmadığından biraz daha fazla yakıyordur .
« Son Düzenleme: Aralık 26, 2009, 09:08:58 ÖÖ Gönderen: ufuk »

34GB4525

« Yanıtla #2 : Aralık 26, 2009, 10:02:03 ÖÖ »
Sen senin aracını fiyatını yazar mısın ?

Sahibindende 14 civarı satıp 10a bi şeyler alır 4bin şişini görürse tabi bence mantıklı nakit ihtiyacı varsa...

MePHi

« Yanıtla #3 : Aralık 26, 2009, 12:00:55 ÖS »
valla dediğim gibi 78 binde full ojinal nokta boya yok  17.500-18.000 yazıcam araç çok düzgün hatta sahibinden için yazıyı hazırladım

özellikler

+klima
+airbag
+ön/arka sis farları(DYNAMIC)
+merkezi kilit(DYNAMIC)
+elektrikli aynalar(DYNAMIC)
+elekrikli camlar
+20km/h hızı geçince kapılar otomatik kilitleme
+far yükseklik ayarı
+follow me home özelliği(kontağı kapatıp sellektör yaptığınızda farlar 1dk yanar,geceleri için iyi bir özellik)
+Bagaj kapağı ve benzin depo kapağını içten açma özelliği(DYNAMIC)
+arka kapılarda çocuk kilidi
+orjinal mp3 çalarlı teyp + 4 hoparlör(DYNAMIC)
+3 satır yol bilgisayarı(saat ve tarih gösterme,anlık ve ortalama tüketim,ortalama hız göstergesi,
seyahat süresi,hangi radyo veya hangi şarkı çalıyor ise onu gösteren ekran
kendi girdiğiniz hız snırını geçince sesli uyarı,hangi kapı açıksa o kapının açık olduğunu söyleyen ikaz sistemi,
dil seçenekleri(7 dil),gece yolculuklarında gösterge parlaklığını azaltıp çoğalta bilme),aracın nesi bozuksa onu söyler(DYNAMIC)
+herhangi bir ampül yanmadığında ekranda uyarı
+hava sıcaklık göstergesi
+servis zamanı geldiğinde ekranda uyarı

ekstralar

+190 50 15 pirelli "R" serisi 4 lastik(4500-5000km) (orjinalleride verilecek) lastikler 12ay çalınma,delinme,patlama,yarılma vs.
herşeye kaskoludur artı olarak 1 senede sorgusuz sualsiz yolda kalma durumunda çekici hizmeti vardır)
+15 inç çelik jant (orjinalleride verilecek)
+arka logo iptali
+özel yapım panjur (orjinalide verilecek)
+camlarda ömür boyu garantili film
+app plaka
+ferrari korna
+muz silecek
+kan kırmızı stoplar özel yapım
+kısa far xenon, uzun far ve sis ampulleri 85w narva(%50 daha uzun görüş açısı)

hepsi özenle profesyonel şekilde uygulanmıştır hatasız kazasız cezasız bir araç.alacak olana şimdiden hayırlı olsun.
aracın motorunda herhangi bir oynama yoktur.
48 lt mazotla şehir içi 850-900 km şehirler arasıda 900-1080 km gidebiliyor(değerler ispatlanabilir reel değerlerdir)

ufak bi pazarlık payım vardır nede olsa pazarlık sünnettir.(merak eden arkadaşlara ev aldığım için satılıktır) hayırlı günler.

not:lütfen ACTİVE paliolarla karıştırmayın,yazdığım özelliklerin çoğu ACTİVE'de yoktur.araçta herhangi bir arıza veya kusur bulun ben yaptırıcam

nasıl olmuş ilan?

mali

« Yanıtla #4 : Aralık 27, 2009, 11:54:24 ÖÖ »
bence ilan güzel
şuan palio lar multijetler özellikle az yakıyor
bende 2001 1.4 vardı onu sattım çokta temizdi 99 ies aldım çokta memnunum
yakıt konusunda tamamen gaza basmayla alakalı

MePHi

« Yanıtla #5 : Şubat 20, 2010, 10:00:46 ÖÖ »
çok şükür hallettik bu yaramazlığı >=ok.şimdi 2005-2006 civic  2000crv arasında kaldım :artis