Gönderen Konu: karsılaştırma bole olur accord vs passat  (Okunma sayısı 59926 defa)

hondaciwic

karsılaştırma bole olur accord vs passat
« : Nisan 20, 2011, 09:16:22 ÖS »
arkadaşlar sızce accordmu passatmı her yonuyle karsılastıralım saolun

hondaciwic

Ynt: karsılaştırma bole olur accord vs passat
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2011, 09:17:24 ÖS »
bende passat ama ustatların fıkrını beklıyorum

galantus

« Yanıtla #2 : Nisan 21, 2011, 09:46:55 ÖÖ »
her zamanki gibi motor yönünden accord. PAssat o hantal haliyle yanına bile yaklaşamaz. Fakat diğer bütün kriterlerde tabiki passat cok üstün. dayımda 2008 triptonik en dolusu vardı mükemmel bir araç. Önde ve arkada cift yönlü digital klima buzluklu torpido gözü elektrikli arka perdeler daha neler neler. Donanım mükemmel. Yalnız bu bahsettiğim aracın 0 km fiyatı 110 milyardı.

canguder

« Yanıtla #3 : Nisan 21, 2011, 09:58:38 ÖÖ »
passata 110 milyar verilmez. Hatta baz modelleri bile uçuk fiyatlara satılıyor. Accord bence passatın üst sınıfı gibi duruyor.Motoruda ayrıca güçlü 2.0 156 hp . passatın en güçlü motoru şu anda 2.0 140 hp dizel onunda fiyatı 87 bin lira. İkisinede binin sonra karar verin derim.

Mustafa3602

« Yanıtla #4 : Nisan 21, 2011, 10:00:18 ÖÖ »
al accord beyaz renk tak lpg yi mügen kiti passat tan daha karlı hem yakıt hem masraf ayrıyetten şekli yeter.

hondaciwic

« Yanıtla #5 : Nisan 21, 2011, 03:08:01 ÖS »
passata 110 milyar verilmez. Hatta baz modelleri bile uçuk fiyatlara satılıyor. Accord bence passatın üst sınıfı gibi duruyor.Motoruda ayrıca güçlü 2.0 156 hp . passatın en güçlü motoru şu anda 2.0 140 hp dizel onunda fiyatı 87 bin lira. İkisinede binin sonra karar verin derim.
ama passatın tork yuksek fazla fazla

emre16

« Yanıtla #6 : Nisan 21, 2011, 04:21:11 ÖS »
kesinlikle accord, yeni passat güzel ama kendine has değil her gördüğümde jetta mı?passat mı? bence accord çok farklı....

hondaciwic

« Yanıtla #7 : Nisan 21, 2011, 08:09:29 ÖS »
kesinlikle accord, yeni passat güzel ama kendine has değil her gördüğümde jetta mı?passat mı? bence accord çok farklı....
[/quote
ewet o yonu var ama son kasanın bır oncekı kasası muhtesemdı accorddan kat kat satıldı.]

murat_ozbek

« Yanıtla #8 : Nisan 21, 2011, 08:20:49 ÖS »
Arkadaşlar bazen motor yürüyen yetmiyo.Özellik özellik özellik.kim passatın yolda kaldığını gördü?artık motor yürüyen demeyi bırakalım birazda donanıma bakalım rahatlığa konfora bakalım lütfen.hangi hondada aydınlatma paketi var?hangi hondada deri döşeme paketi var(fabrikadan)yanlış anlaşılmasın bayilerin dışarıda x döşemecilere yaptırdığından değil.ve daha bir sürü şey...

honda güzel ama biraz daha geliştirmesi lazım.

adam taa almanyadan verdiğin özellikler dahilinde araba üretip getiriyo.honda ise izmitte üretildiği halde bu seçenekleri sunamıyor neden?kar marjı,neden tek bant,neden seri üretim,lütfen motoruna hayran olduğumuz araçlarımızın dünyada artık neredeyse fiyatına göre standart sunulan donanımlarını passat,audi gibi donanım seçenekleri çok olan modellerle karşılaştırmayalım.

murat_ozbek

« Yanıtla #9 : Nisan 21, 2011, 08:23:47 ÖS »
bu arada sözlerim konuyu açan arkadaşa yada cevap yazanlara değildir.üretim sorumluları tr yi artık üretim üssü değil gerçekten kullanıcılarının ve fanatiklerinin olduğu bölge olarak görmeleri içindir.

alfaus007

« Yanıtla #10 : Nisan 21, 2011, 09:05:59 ÖS »
Accord tabikide ya..Yeni pasatların donanımı nasıl olursa olsun tipi hiç birşeye benzememiş ,accord görünce adamın bakışları kilitleniyor ,önemli bir özellik ;) Zaten motorunu falan anlatmaya gerek yok :)

civic2011

« Yanıtla #11 : Nisan 21, 2011, 09:14:29 ÖS »
bencede accord şekli yeter donanımı da yeterli seviyede sogutuculu torpido elektrlikli gneşlikler ve bi kaç aksesuar için 110-120 bin arası bir rakam bende vermem passata ayrıca yeni jetta ve passat birbirine çok benziyor ama accord tüm bakışları üstüne çekmeyi başaran bir tasarıma sahip ben bile civic alırken en çok inceledigim içten içe birgün bizde alırız dediğim tek araç birde şu yönden bakalım donanım dyen arkadaşlara passat en full donanımlısı 110 bin tl civarında accord 80 bin tl 30 bin tl fark var accorda neler yapılabilir o parayla bi düşünün

ozN

« Yanıtla #12 : Nisan 21, 2011, 09:24:46 ÖS »
accord tip olarak cok hos ama passatında ici fena deil bide 2.0 benzinli accord hem vergisi cok hem yakıtı

CAGLAR28

« Yanıtla #13 : Nisan 21, 2011, 09:59:42 ÖS »
her yönden bakılacaksa accord derim nedeni fiyatı daha çok olmakla beraber motora tabi ki güveniyorum affetmez.passat hantal kalıyor vw in dünyası bu.tsi ler fena değil ama onun da fiytı uçuk oluyor.vw servise asla girilmez zaten.1,4tsi bakıma golf 1650 lira ödedi eniştem.parçaları pahalı .kısaca accord

apo akar

« Yanıtla #14 : Nisan 21, 2011, 11:42:08 ÖS »
Accord'un tipi ve motoru yeter.

hakan_akin

« Yanıtla #15 : Nisan 21, 2011, 11:52:51 ÖS »
vw veya audi hız sabitleyici bile sunmuyor baz modellerde ekstra ücret ödüyorsun her şeye fabrikada yapılıyor haklısın ama euro üzerinden çok güzel parasını alıyorlar sen nerde gördün 3.000 euro ya deri döşeme??? ben 3000 euro'ya inek yetiştirme çiftliği kurarım :D bir navigasyon 4.000 lira ne takıyorlarsa artık :D hondaların en boşunda bile hız sabitleyici yağmur, far sensörü gibi üst düzey donanımlar var.. accord passat kadar konforlu vee daha ucuzdur accord daki özellikleri vw sitesine girip koyun kaç para çıkıyor bir bakın ben 2 aracada bindim honda kullandığım için değil uzun yol şoförlüğü yaptıüım için söylüyorum ACCORD. söylemeyi unutmuşum bu arada vw arabaları passat cc dahil (137.000 lira) yüksek hızlarda yolda gezer direksiyon ağırlaşmaz kesinlikle honda daha güvenli ;)
« Son Düzenleme: Nisan 21, 2011, 11:54:20 ÖS Gönderen: hakan_akin »

karapilot

« Yanıtla #16 : Nisan 22, 2011, 03:20:53 ÖÖ »
passat...

rajoca

« Yanıtla #17 : Nisan 22, 2011, 07:43:47 ÖÖ »
kesinlikle accord  >=ok

volkan_sahin

« Yanıtla #18 : Nisan 22, 2011, 09:40:33 ÖÖ »
al accord beyaz renk tak lpg yi mügen kiti passat tan daha karlı hem yakıt hem masraf ayrıyetten şekli yeter.
Allahım yaa ne yaptın kardeşim benim :D Gene çaktın tüpü be suphanallah Tövbe tövbe :D

volkan_sahin

« Yanıtla #19 : Nisan 22, 2011, 09:44:27 ÖÖ »
Arkadaşlar bazen motor yürüyen yetmiyo.Özellik özellik özellik.kim passatın yolda kaldığını gördü?artık motor yürüyen demeyi bırakalım birazda donanıma bakalım rahatlığa konfora bakalım lütfen.hangi hondada aydınlatma paketi var?hangi hondada deri döşeme paketi var(fabrikadan)yanlış anlaşılmasın bayilerin dışarıda x döşemecilere yaptırdığından değil.ve daha bir sürü şey...

adam taa almanyadan verdiğin özellikler dahilinde araba üretip getiriyo.honda ise izmitte üretildiği halde bu seçenekleri sunamıyor neden?kar marjı,neden tek bant,neden seri üretim,lütfen motoruna hayran olduğumuz araçlarımızın dünyada artık neredeyse fiyatına göre standart sunulan donanımlarını passat,audi gibi donanım seçenekleri çok olan modellerle karşılaştırmayalım.
Ben gördüm. Gördüm abi sormuşsun sölüyorum. Ben gördüm hemde yeni passat bolu otobanında çekmiş sağa açmış kaputu sanki anlıyor ustam :D Peki araba almanyada üretilince ne oluyor burada üretilince ne oluyor. Ona bakarsan mercedeste artık türkiyede üretiliyor değerimi düşüyor. Sadece yazmak için yazmışsın belli.

volkan_sahin

« Yanıtla #20 : Nisan 22, 2011, 09:53:01 ÖÖ »
birde şu deri koltuk olayı. Yazın yakıyor kışın donduruyor. Neyine bu merakınız anlamıyorum. zevkler ve renkler işte.

murat_ozbek

« Yanıtla #21 : Nisan 22, 2011, 09:57:10 ÖÖ »

Ben gördüm. Gördüm abi sormuşsun sölüyorum. Ben gördüm hemde yeni passat bolu otobanında çekmiş sağa açmış kaputu sanki anlıyor ustam :D Peki araba almanyada üretilince ne oluyor burada üretilince ne oluyor. Ona bakarsan mercedeste artık türkiyede üretiliyor değerimi düşüyor. Sadece yazmak için yazmışsın belli.
yazmak içinmi yazmışım? haklısın neyse ben yazmak için yazmış olayım.
ayrıca arabanın almanya yada türkiyede üretilmesi farkını açıkladım sende yazmak için yazmışsın buda belli.

ed35

« Yanıtla #22 : Nisan 22, 2011, 10:05:19 ÖÖ »

Belki arada bir motoru havalandırmak gerekiyodur :D Hemen kötüye yormayın :D
Deri koltuk olayına katılıyorum kışın biniyorum acayip üşütüyor,ısıtma çalışana kadar geçen sürede,yazın zaten binemiyorsun,çok kötü yakıyor hele ki şort filan varsa..

volkan_sahin

« Yanıtla #23 : Nisan 22, 2011, 10:08:18 ÖÖ »
Kışın donduracak yazın yakacak herkes hadım olacak Allah muhafaza :D

ed35

« Yanıtla #24 : Nisan 22, 2011, 10:09:17 ÖÖ »
Kışın donduracak yazın yakacak herkes hadım olacak Allah muhafaza :D
>%6rol