Gönderen Konu: vw touareg 3.2 v6 (2003-2004) alınır mı?  (Okunma sayısı 47183 defa)

rebeloghy

• Ziyaretçi
Ynt: vw touareg 3.2 v6 (2003-2004) alınır mı?
« Yanıtla #50 : Şubat 11, 2012, 02:05:00 ÖS »
bütün arabalar aynı ise gidip bir tata alalım hem ucuz sonuçta 2012 oh mis gibi sıfır araba. metal yorgunluğuda yok. sadece direksiyonda bizi yorar hızlanınca telaşa sokar. çukurlarda bel ağrısı yapar. 100 ile çarpınca zaten hepsi ile ölüyorsak biz daha neyin tartışmasını yapıyoruz. ne kadar basitmiş bu otomobil işi. demek koskoca daimler , mercedes-benz , ford gibi markalar yüz yılı aşkındır boşuna araba üretiyor hep milleti kandırıp isim yaptı desenize. o yorgun dediğiniz metal 5 tane sıfır kia eskitir. arabadan anlamayıp burda konuşmayın derim. kaza testlerindede 100 km ile çarpmada sonuç hep aynı olur kelimesine katılmıyorum. bu firmalar otomotiv sektörüne yıllarını vermiş. insan hayatını ön planda tutuyorlar. emniyet kemeri airbag abs esp gibi buluşları kim piyasaya sürmüş araştırın. herşey kopyalamak değildir. almanyada 2.4 milyon km yapmış taksi mercedesi forumda paylaşmıştım. kia 500.000 yapsın öp başına koy. yanlış markaları karşılaştırmayın. birbirine denk markaları karşılaştırın. almanlar makine ve otomotiv sektörünün devidir. bunu herkes kabul ediyor bir siz etmediniz. bir televizyon alırsın 10 sene gider. başka marka alırsın 2 senede bozulur. kalite ön plandadır.
  hay allah razı olsun be abi..

BAYTAR

« Yanıtla #51 : Şubat 11, 2012, 06:52:06 ÖS »
bütün arabalar aynı ise gidip bir tata alalım hem ucuz sonuçta 2012 oh mis gibi sıfır araba. metal yorgunluğuda yok. sadece direksiyonda bizi yorar hızlanınca telaşa sokar. çukurlarda bel ağrısı yapar. 100 ile çarpınca zaten hepsi ile ölüyorsak biz daha neyin tartışmasını yapıyoruz. ne kadar basitmiş bu otomobil işi. demek koskoca daimler , mercedes-benz , ford gibi markalar yüz yılı aşkındır boşuna araba üretiyor hep milleti kandırıp isim yaptı desenize. o yorgun dediğiniz metal 5 tane sıfır kia eskitir. arabadan anlamayıp burda konuşmayın derim. kaza testlerindede 100 km ile çarpmada sonuç hep aynı olur kelimesine katılmıyorum. bu firmalar otomotiv sektörüne yıllarını vermiş. insan hayatını ön planda tutuyorlar. emniyet kemeri airbag abs esp gibi buluşları kim piyasaya sürmüş araştırın. herşey kopyalamak değildir. almanyada 2.4 milyon km yapmış taksi mercedesi forumda paylaşmıştım. kia 500.000 yapsın öp başına koy. yanlış markaları karşılaştırmayın. birbirine denk markaları karşılaştırın. almanlar makine ve otomotiv sektörünün devidir. bunu herkes kabul ediyor bir siz etmediniz. bir televizyon alırsın 10 sene gider. başka marka alırsın 2 senede bozulur. kalite ön plandadır.

bak adamım anlamıyorsun . elbette mercedes ile bazı marklar arasında fark olacak . fakat bu dediğimin altını tekrar çiziyorum : döneminde yılında olacak :nedir :

mesela 2002 yılı mercedes ile 2002 kia yı karşılaştırırsan

yada 1987 yılı mercedes ile 1987 kia yı karşılaştırıcaksın .

2012 model kia ile sen eğer artık 200 000 km de 1988 mercedesi kafa kafa koyarsan o zaman hooooooooooooooooooooooop!!!!!!!

ha tabiki bazı şeylerin bazı avantajları var .  nedir konfor fantezilik vs vs vs .ama mercedes in sağlamlığı tata dan hadi maksimum 1 gömlek üstün olsun / bunu da babalar gibi yazıyorum . neden  çünkü güvenlik olarak fazla sürat yapınca marka model boş .

soruyorum : senin mercedese lady diana biniyordu . araç 2 ton . ne oldu . fosssssssssssssss . içinden hiçbiri canlı çıkamadı . hey yavrun heyyyy.
sen anlamıyorsun . benim derdim mercedes değil . eski hurda araç kazalarda / marka model fark etmez / daima daha tehlikelidir . zaten 100 km üstünde neye çarpsan boş.

benim esas demek istediğim şu

buna değil mercedes maybachla çarpsan sonuç tata dan milim farksız olur . benim demek istediğim bu . e yani artık buna da laf söylersen ben ne diyebilirim ki ?

rebeloghy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #52 : Şubat 11, 2012, 07:03:29 ÖS »
baytar bi konuda anlasıyoruz 100ün üzernde kaza yapmamak lazım.. bi sınırdan sonra her arac illa ki dagılır ancaaaaaaak    cok sevdiğin kia 80de dagılırsa mercedes dediğin marka 150de dagılır bunu kabul etmen gerek etmiyorsan da ne diyeyim kia hyundai devam..

ed35

« Yanıtla #53 : Şubat 11, 2012, 10:51:57 ÖS »
lady diana'nın vurduğu mercedes 140 ile pert oluyorsa tata 40'da pert olur,buda su götürmez bir gerçek ;) Şimdi tatayla mercedesi karşılaştırıp,sadece 1 gömlek üstün demek de olmaz ama :)

canguder

« Yanıtla #54 : Şubat 12, 2012, 09:43:35 ÖS »
tata dediğimizde uygun fiyat kalitesizlik ,  mercedes dediğimizde sağlamlık kalite aklımıza geliyorsa burda kesinlikle bir fark vardır ve bu farkta 1 gömlek değildir. honda dendiğinde performanslı ve uzun ömürlü araçlar akla gelir çünkü bu kulvarlarda kendini ispatlamıştır. kendisini ispatlayan markalarla daha yeni piyasa yapmaya başlamış markaları karşılaştırmayalım. bizim dedelerimizin zamanındada mercedes kaliteliydi şimdide öyle.ne tata ne kia bunu değiştiremez. değiştirmesi için devrim yaratacak yenilikler getirmesi gerekir.otomotiv sektöründeki yenilikleri genelde almanlar ve japonlar yapar. tatanın hyundainin veya kianın bir tane akıllarda yer etmiş efsane modelini söylermisiniz ?

ed35

« Yanıtla #55 : Şubat 13, 2012, 09:34:51 ÖÖ »
tata dediğimizde uygun fiyat kalitesizlik ,  mercedes dediğimizde sağlamlık kalite aklımıza geliyorsa burda kesinlikle bir fark vardır ve bu farkta 1 gömlek değildir. honda dendiğinde performanslı ve uzun ömürlü araçlar akla gelir çünkü bu kulvarlarda kendini ispatlamıştır. kendisini ispatlayan markalarla daha yeni piyasa yapmaya başlamış markaları karşılaştırmayalım. bizim dedelerimizin zamanındada mercedes kaliteliydi şimdide öyle.ne tata ne kia bunu değiştiremez. değiştirmesi için devrim yaratacak yenilikler getirmesi gerekir.otomotiv sektöründeki yenilikleri genelde almanlar ve japonlar yapar. tatanın hyundainin veya kianın bir tane akıllarda yer etmiş efsane modelini söylermisiniz ?
Aaa hocam ayıp :D Hyundai accent var milli aracımız birde kia'dan ceratomuz daha ne olsun :D