Gönderen Konu: FD6 --- TOYOTA AURİS 1.6 132 hp..  (Okunma sayısı 11952 defa)

kacaman

Ynt: FD6 --- TOYOTA AURİS 1.6 132 hp..
« Yanıtla #25 : Haziran 17, 2012, 05:48:59 ÖS »
versonun genişliği ve kliması çok güzel onun dışında bagaj kapağından gelen gıcırtı kapılarındaki tıkırtı birde motoru çekilecek gibi değil
eğer auristeki motor aynı ise ve sanırım arada öyle uçuk kaçık kilo farkı yok, motor çok hantal geldi bana.

BGR19

« Yanıtla #26 : Haziran 17, 2012, 06:26:54 ÖS »
Ben bi eski verso yu bilirim, motoru bilindik corolla motoru guzel bir motor bence ama kasa agir kaliyor.
Arkada da kriko gibi seyler icin olan bolme kapagi hafif oldugu icin yerinden kalkip geri dusuyor ve takirti yapiyor ama biz su yapiskanli sungerler var ince onlardan yapistirdik ses kesildi
Klimasi akuden guc aliyormus o yuzden motoru cok yormuyormus arkadasim oyle dedi
Arac baya genis arkaya yatak at yat oyle bisey :)
Ben olsam ailem buyuk olmadigi surece verso almam civic alirim ama sinifina baktigimizda verso baya guzel arac

maryo21

« Yanıtla #27 : Temmuz 29, 2012, 11:42:00 ÖÖ »
bence toyota ve honda birbirinin yan sanayisi gibi vtec olatları vvt ile hemen hemen aynı 16inch lastiklerin bijonları bile birbirini tutuyor. toyota pazarlama olarak hondadan daha iyi bu nedenle 2. eli pahalı. toyotanın çıkma demir jantlarını kış lastiği için almıştım lastik aldığım için para istemediler. buda toyotanın pazarlama taktiği auris corolla alan önce cantları değiştiriyo demir cantlı olanlar ucuz satılıyo.