Gönderen Konu: HONDA CİVİC OTM ELAGANCE 2010-MAZDA 2011 3 SEDAN OTM. Impressive SİZCE HANGİSİ?  (Okunma sayısı 16835 defa)

redmoon

AKLIMDA 2 ARAÇ VAR. BU 2 ARAÇTAN BİRİSİNİ ALACAĞIM SİZİNDE DEĞERLİ FİKİRLERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM KARAR VERMEDEN ÖNCE.

Mazda 3'ün honda'dan özellik olarak artıları:
Koltuk ısıtma,
Yol bilgisayarı ve Çoklu Bilgi Ekranı (MID)
yağmur ve far sensörü,
mercekli far sistemi,
Kendiliğinden kararan dikiz aynası
kör nokta uyarılı dikiz aynası,
Lastik basıncı izleme sistemi (TPMS)
Ön far hatırlatıcı (sesli uyarı)
Sedefli beyaz renk

MAZDA 3 2011 MODEL Impressive otomatik sedefli beyaz 18.000 KM full fiyatı : 40,000
Honda civic 2010 elagance otomatik 19.000 KM : 40,000

SİZCE TERCİH HANGİSİ?
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2012, 12:56:42 ÖS Gönderen: redmoon »

faw13

mazda 3 almaya niyetlendik aslında ama içi çok dar hem enden hem boydan, dışarıdan göründüğü gibi ferah bir araç değil, bir de ben özellikle içini sade severim, mazda da çok doluydu içi, heryerde bir ekran, bir ışık vs bir şeyler, hoşuma gitmemişti

ümit07

• Ziyaretçi
honda sevdalısı biri olarak herzaman tej geçerim hondayıııı

redmoon

Ben aracı test ettim mazdayı zaten honda kullanıcısıyım kullanışını biliyorum farka gelince motor sesi çok az çıkıyor mazdanın, yakıtı daha az, süspansiyon sistemi çok iyi, fren sistemi çok hoşuma gitti.

faw13

ee o zaman fazla zorlamanın anlamı yok sanki? :)

ümit07

• Ziyaretçi
ee o zaman fazla zorlamanın anlamı yok sanki? :)
:) ne anlamda :)

Carismatiq

• Mustafa

İkinci eldeki değer kaybını gözardı edebiliyorsanız satarken Mazdayı tercih edebilirsiniz.

ümit07

• Ziyaretçi

İkinci eldeki değer kaybını gözardı edebiliyorsanız satarken Mazdayı tercih edebilirsiniz.
evet katılıyorum bizim araçlar en az değer kaybeden araçlardan mazda alcaksanız bunu göze almanız lazım önce...

2432

kullanıcı iseniz mazda derim, ama satarken honda daha rahat satılır.

redmoon

2007 civic hb ten sonra bu araca binsem civic hbi aratırmı?
« Son Düzenleme: Şubat 24, 2012, 02:50:16 ÖS Gönderen: redmoon »

ümit07

• Ziyaretçi
bu olay tercih meselesi araç dizayn olarak güzel ama alışana kadar ararsın sanırım hondayı...

faw13

ikinci elde değer kaybı niye araç zaten ikinci el alınıyor?

emre16

bence aratır....

fabregas04

Kesinlikle aratır performans yönünden.

redmoon

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-beyaz-honda-civic-40785929/detay/

araç nasıl alınabilirmi? yorumlarınızı bekliorum değerli arkadaşlar?

alimagar

• şeyhmus bilgiç
mazda derim ben  bak ne güzel yazmışsın artılarını  boş ver hondayı mazdanın konforu bambaşka

ilkercom

• Hasan İlker Çom
civic hb i neden satıyorsun. baktığın araçlar daha kötü .

Muhsin07

bence tabiki mazda yeni araç alıyorsan bence donanım çok şeydir ;) makyajsız fd6 alınmaz bence ;)

bbhnda

ön far hatırlatıcıdan kastınız farlar açıkken kapıyı açarsanız araç ötüyor bu fd6 var.bencede makyajsız fd6 alınmaz.mazdayı kullanmadım bilmiyorum ancak civicten daha dolu görünüyor.binecekseniz mazda derim.zaten civice binmişsiniz.ama tekrar satarsanız mazdayı daha zor elden çıkarırsınız.mazdanın yalıtımı civicten iyi.motor ve yürüyen aksam olarak civic solda sıfır bırakır mazdayı .

ilkercom

• Hasan İlker Çom
far hatırlatıcı ies de bile vardı belki EG kasada olabilir :D

Adamda civic hb var motor olarak mazdanın daha iyi olması mümkün değil :D

redmoon

civic ve mazda dan vazgeçtim.. Hbmi bana aratacak gibi duruyordu. sizinle değerli yorumlarınızla accorda yöneldim.. 2006 accord 42.000 km 2.0 excucitive full. siyah ne dersiniz? 35.500

emre16

bence güzel accordun tadı başkadır tabii....

redmoon

civic hbmi neden satıyorum söyliym. benim araç 110000 km oldu. birde eşimde de civi hb var. onun ki 41.000 kmde acoord yakışır artık değilmi? tavsiye edermisiniz? 2005 accordu? kasası daha güzel makyajlı 2006lara göre.

ilkercom

• Hasan İlker Çom
110000 km de sorun çıkarmıyordur inşallah.

2 tane hb olduktan sonra accord da yakışır legend bile gideri var :D

Zaten civic hb den sonra ancak accord paklar. Arada HB çeker canın onu da artık çözersin :D