Gönderen Konu: Honda civic alacagım yardımınıza ıhtıyacım var  (Okunma sayısı 7082 defa)

kardana

Honda civic alacagım yardımınıza ıhtıyacım var
« : Ekim 07, 2010, 07:02:29 ÖS »
Merhaba  forumda daha once yazdıgım gıbı  sıfır cıvıc elegance almak ıstıyorum ve dolar hızla dusmekte ama hondada  tık yok acıkcası benımde sabrım kalmadı salı gunu arabayı almayı dusunuyorum fakat sızlere sormak ıstedıgım son bır kac sey var

hondanın fıyatı dusermı ? ( dolar  1,41 oldu bugun ) hondanın web sıtesının bugun yenılendıgını gorunce baya heycanlandım ama fıyat aynıydı

sıfır honda cıvıc sedan elagans modelı yanında extra ne hedıye ıstemelıyım  ( sız olsanız isteyecegınız 5 hedıye ne olurdu )

1) ön arka park sensoru ıstemeyı dusunuyorum

baskada ne ısterım bılmıyorum  yardımcı olursanız sevınırım

mersinden mehmet

melih2323

Ynt: Honda civic alacagım yardımınıza ıhtıyacım var
« Yanıtla #1 : Ekim 08, 2010, 02:22:34 ÖÖ »
Arkadaşım bu hafta içinde 675 TL zam geldi. Haberin olsuın

pharaohseti

« Yanıtla #2 : Ekim 08, 2010, 04:30:57 ÖÖ »
1. honda'nin fiyati degisse bile dolar'la degil japon yeni'yle orantili degisir.
2. bosu bosuna fiyat dusecek diye bekleme, git 3-4 magazaya (cevre illeri telefonla arayabilirsin) fiyat al. en uygun verenden al.
3. honda'nin fiyati dusmez.
4. hediyeler zaten standarttir. arka park sensoru, paspas, koltuk koruma, trafik seti + ne koparabilirsen.
5. On park sensoru onermiyorum cunku trafikte surekli otuyor. Arka park sensoru isini gorur.

nisay

« Yanıtla #3 : Ekim 08, 2010, 05:19:40 ÖÖ »
Civiğin iç ve dış tasarımının güzelliği su götürmez bir gerçek. Amma velakin benzin fiyatları da malumunuz. 0 araba alacak olsam seçimimi dizel araçlardan yana kullanırdım. civic te bu mümkün olmadığna göre kasasını aman aman beğenmeme rağmen coralla iyi bir alternatif olabilir.

kardana

« Yanıtla #4 : Ekim 08, 2010, 08:17:20 ÖÖ »
yorumlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar yenı yorumları beklemedeyım

mario

« Yanıtla #5 : Ekim 08, 2010, 10:12:58 ÖÖ »
5. On park sensoru onermiyorum cunku trafikte surekli otuyor. Arka park sensoru isini gorur.

Düğmesi var kapatabiliyorsun ön sensörleri?

kardana

« Yanıtla #6 : Ekim 08, 2010, 10:23:38 ÖÖ »
arkadaslar sız ıstıcek olsanız yanında ne hedıye ısterdınız elgance + olarak sıkı bır pazarlık yapmak ıstıyorum

chnphlvn

« Yanıtla #7 : Ekim 08, 2010, 10:39:06 ÖÖ »
arka park sensörü olmazsa olmaz...ama daha değişik şey düşünüyorsan, kabul ederler mi bilmem ama bence ön arka kapı eşik nikelaj kaplaması olabilir.

mesut81

« Yanıtla #8 : Ekim 08, 2010, 10:43:38 ÖÖ »
Kardana kardeşim hangi şehirdesin bilmiyorum ama ben alırken en iyi rakamı altunizade'deki ayışığı honda vermişti, arkadaşların da dediği gibi gez dolaş fiyat al , bazı bayilerin elinde araç fazla oluyor ve daha fazla indirim yapma durumları oluyor, hediye olayında gelince oda sana ve çenene kalmış bastırp alacaksın kardeşim.:) renk olarak ta benim tavsiyem griye benzer bir renk var onu almanı öneririm yada beyaz :) ben alırken galaksi girsi vardı o renk yoktu olsaydı kesin o rengi alırdım:)) Ben alamadım bari sen al..

avans

« Yanıtla #9 : Ekim 08, 2010, 06:26:37 ÖS »
Civiğin iç ve dış tasarımının güzelliği su götürmez bir gerçek. Amma velakin benzin fiyatları da malumunuz. 0 araba alacak olsam seçimimi dizel araçlardan yana kullanırdım. civic te bu mümkün olmadığna göre kasasını aman aman beğenmeme rağmen coralla iyi bir alternatif olabilir.
1,6 dızel jetta dsg...

avans

« Yanıtla #10 : Ekim 08, 2010, 06:28:17 ÖS »
dostum arka park sensoru allahın emrı o,olmus saay..kaucuk paspas cam fılmııde 150 tl teklıf et kabul ederlerse ne ala...

kardana

« Yanıtla #11 : Ekim 08, 2010, 07:48:39 ÖS »
yardımlarınız ıcın cok tesekkur ederım
on arka park sensoru paspas yan nıkelaj ve  cam fılmı ıstemeye karar verdım .

emre16

« Yanıtla #12 : Ekim 09, 2010, 08:14:52 ÖÖ »
şimdiden hayırlı olsun yer uçağınız bence mugen kit ve kırmızı logolar beyaza çok iyi gider...

NeFeR

« Yanıtla #13 : Ekim 09, 2010, 12:52:44 ÖS »
Bütün çevre illerden fiyat araştırması yapmadan alma

karizmaxenon

« Yanıtla #14 : Ekim 09, 2010, 03:27:06 ÖS »
1,6 dızel jetta dsg...

+ 100

kolok

« Yanıtla #15 : Ekim 14, 2010, 09:54:15 ÖÖ »
kardeşim al honda başka bişey demem arabam var dersin

pharaohseti

« Yanıtla #16 : Ekim 19, 2010, 10:15:56 ÖÖ »

Düğmesi var kapatabiliyorsun ön sensörleri?

Evet ama o sadece bazi sensor modellerinde var. Satin aldigim yerdeki (Ankara Honda Bora) satis elemani, onlarda olmadigini taktirirsam da garanti kapsaminda olmayacagini soylemisti. Zaten aldim taktirdim derken 200-300 TL masraf olacaktil. Ben de sadece arka sensor taktirdim. Nitekim 2-3 hafta onse sensor ekranindaki ledlerden biri arizalandi ve garantiden tum sensor beynini degistirdiler. Bence bu tip konularda servise guvenmekte fayda var.

karapilot

« Yanıtla #17 : Ekim 19, 2010, 10:19:32 ÖÖ »
arkadaşım rengi beyaz olsun... GELİNİN hayırlı olsun...

fzthgosm

« Yanıtla #18 : Ekim 23, 2010, 09:54:00 ÖÖ »
arabayı almadıysan alırsan ya beyaz yada gümüş al renk çok önemli,dizel araba al diyenlere kulak asma şuan türkiyedeki dizellerde çok saglıklı degil,almadan önce herkesin dedigi gibi kesin alıcı  hissini vererek yakın illerdeki bayileri ara,hondadan fiyat düşürmesi hiç bekleme ötv indirimin oldugu gün indirdi ancak daha bunu sitesinde ve bayilerine yansıtmadan arabaya zam yaptı.anlayacagın dolar,avro,yen,tl ne olursa olsun honda indirmiyor sen pazarlık  yap al.

karapilot

« Yanıtla #19 : Ekim 23, 2010, 11:27:12 ÖS »
arabayı almadıysan alırsan ya beyaz yada gümüş al renk çok önemli,dizel araba al diyenlere kulak asma şuan türkiyedeki dizellerde çok saglıklı degil,almadan önce herkesin dedigi gibi kesin alıcı  hissini vererek yakın illerdeki bayileri ara,hondadan fiyat düşürmesi hiç bekleme ötv indirimin oldugu gün indirdi ancak daha bunu sitesinde ve bayilerine yansıtmadan arabaya zam yaptı.anlayacagın dolar,avro,yen,tl ne olursa olsun honda indirmiyor sen pazarlık  yap al.
hondanın satış kaygısı yok bencede indirimi ikili ilişkiler belirler.

atican

« Yanıtla #20 : Mart 17, 2011, 10:53:24 ÖS »
Bise dicem aynı sekilde bizde 2011 honda civic elegance almayı düsünüyoruz.su anda renault megane dinamik 1.6 16v var.2011 civic ile 2011 caddy arasında kaldık.Yardımcı olursanız sevinirim.

galantus

« Yanıtla #21 : Mart 18, 2011, 12:14:50 ÖÖ »
2005 civic es var. Şu an araç alacak olsam kesin ve kesin toyota corolla dizel 1.4 d4d alırdım. Araba yakmıyo resmen kokluyo olmaz böyle bir şey. Performansta 1.4 olmasına rağmen tatmin edici. Fakat dış görünüş cok kötü.

chevasil

« Yanıtla #22 : Mart 18, 2011, 02:30:24 ÖS »
dizel arabanında esprisi kalmadı artık dizel 3.60 tl litresi dizel alıcaklar bırdaha düşünsün bence.

ctr07

« Yanıtla #23 : Mart 18, 2011, 02:55:34 ÖS »
1.park sensörü
2.boya koruma
3.motor koruma
4.+
5.+
 hayırlı olsun..

rajoca

« Yanıtla #24 : Mart 18, 2011, 06:24:12 ÖS »
19 aralıkta ben honda efeden aldım 40.500tl araç 1000tl honda deri döşeme + 500tl (normalde 890küsür bişeymiş)led ışıklı civic kapı eşiği nikelajları+deri döşeme koruma ziebart+arka park sensörü+bagaj havuzu (kesinlikle iste bagaja dökülecek sızdıracak bişey koyarsın araban mahvolur ama bagaj havuzuyla çıkart yıka tekrar tertemiz) = 42000tl
 Renk konusunda herkesin zevki ama kendi zevkişme göre bi sıralama yapayım
1-füme (eğer modifiye yapmayıp sade kullanacağım dersen füme rengi en ağır ve asil duran renk makyajlı civiclerde)
2-beyaz (eğerki füme renk seçenekleri arasında olmasaydı kesinlikle alacağım alternatif renk beyaz olurdu typer rengi hemde çok yakışıyor civiclerimize,ama fümeye nazaran daha bi spor kalıyo)
3-gümüş gri(bu gümüş gri son 10senedir araçlarda moda olan bir renk ama bence civiclerde arabayı göstermiyor ben tavsiye etmem)
4-siyah(yıkandığı zaman şık durur ama bakımı bıktırır yani yıkatıp akşam kapıya koysan sabah tozlu bulur yıkatmaya bıkarsın,yine tavsiye etmem)
5-bronz(honda civic ruhuna yakışmayan bir renk eğreti durmuş ihtiyar arabası gibi 50-60 yaş aralığına tavsiye olunur :kurba)
benden bu kadar umarım birazcık fikir edinmene faydamm olmuştur , şimdiden hayırlı uğurlu olsun >=ok