Gönderen Konu: ACCORD 2.4 OTOMATİK ŞANZIMAN PROBLEMİ  (Okunma sayısı 3732 defa)

özmen

ACCORD 2.4 OTOMATİK ŞANZIMAN PROBLEMİ
« : Ağustos 21, 2016, 12:54:30 ÖS »
ARKADAŞLAR MERHABA GRUBA İZMİRDEN KATILIYORUM
BENDE 2004 MODEL 2004 ACCORD VAR. ARAÇ 5. VİTESTE BOŞA DÜŞÜYOR YANİ OTOMATİKTE KULLANAMUYORUM. MANUEL KULLANIP 4 DE KALIYORUM 5 E GEÇTİĞİ ZAMAN VİTES BOŞTA GİBİ DEVİR ARIYOR.
İLK SORUNU 5 E GEÇ GEÇMESİYDİ ŞANZIMAN YAĞI VE FİLTRESİ DEĞİŞİMİ YAPTIRDIM KISA ZAMAN SONRA 5 E HİÇ GEÇMEDİ
VE ARA ARA DURDUK YERE ŞANZIMAN KENDİNİ KORUMAYA ALIYOR VE VSA-ÜNLEM İŞARETLERİ YANIYOR. KONTAK KAPA AÇ YAPINCA SORUN DÜZELİYOR.
ARAÇ 330 BİNDE VE USTAM (ATA SANAYİ HONDA PERFORMANCE ) OTOMATİK ŞANZUMANLAR 250 BİNDEN SONRA ŞANZUMAN REVİZYON İSTER, BU REVİZYONDA 2000 TL DEN BAŞLAR (TAMİR KİTİ DEĞİŞECEK ) VE  ÇIKMA ŞANZUMANA KADAR  GİDEBİLİR DEDİ YANİ ORTOLAMA 6000 LERİ BULABİLİR DEDİ. ŞANZUMAN DEĞİŞİMİ OLCAKSA ÇIKMA ALMAKMI MANTIKLI , SIFIR FİYATLARI NEKADARDIR , YURT DIŞINDAN TEDARİK EDİLİRSE NE TÜR MALİYETLER OLUR KONU HAKKINDA TECRÜBELERİNİZ VE ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. SAYGILAR

vtec08

Ynt: ACCORD 2.4 OTOMATİK ŞANZIMAN PROBLEMİ
« Yanıtla #1 : Ağustos 21, 2016, 07:24:14 ÖS »
Mevcut sanzimanin tamir edilmesi asinmis parcalarin yenilenmesi en mantiklisidir.sadece cok iyi bir sanzimanci ile calismak gerek.yurtdisi herdaim pahali olacaktir.cikma sanzimanin kilometresini gecmisini bilemessiniz oyuzden riskli..

oktayoo

• Oktay
Ynt: ACCORD 2.4 OTOMATİK ŞANZIMAN PROBLEMİ
« Yanıtla #2 : Ağustos 23, 2016, 03:09:03 ÖS »
geçmiş olsun,işi bilen bir ustayla görüşmekte fayda var.Accord şanzımanına 250 binde bişey olmamalı.