Gönderen Konu: Güncel Yine Zam Benzin 5 Tl Geçti  (Okunma sayısı 3262 defa)

s3z3r54100

• Sezer
Güncel Yine Zam Benzin 5 Tl Geçti
« : Ekim 13, 2012, 06:12:12 ÖS »
13 Ekim 2012 Güncel Bazı İllerde 5 Tl Yide Geçmiş Hükümet Dur Demiyor Milleti Sömürüyor :ağlaa

civic_dream

Ynt: Güncel Yine Zam Benzin 5 Tl Geçti
« Yanıtla #1 : Ekim 13, 2012, 06:33:09 ÖS »
eee olacağı buydu sonunda

birdorties

• İsmail D.
« Yanıtla #2 : Ekim 13, 2012, 09:36:36 ÖS »
bu gün 4.98 e aldım

Mehmetttt

« Yanıtla #3 : Ekim 14, 2012, 08:44:01 ÖÖ »
5 tl psikolojik sınırım oldu, bakalım nasıl bir şey yapacağım ya aracı satar dizel alırım ya da  lpg...

cagatay54

« Yanıtla #4 : Ekim 14, 2012, 08:56:37 ÖÖ »
bu millete hak kadeşim bende rahatsızım ama çoğu anketlerde hala akp oylarını yükseltebiliyosa bu kadar kötü bir karneyle başka denecek hiçbirşey yoktur.5 olur 6 olur seneye kaç olur belli değil ama yılbaşına kadar bayaa bişeyler olur.bu millet bir konuda bir olamadıkça bu memlekette herşey olur.mecbur alacağız 10 lira da olsa alacağız benzin yapacak başka hiçbirşeyimiz yok.ortalıkta o kadar boş gezen araba var ki sadece gezmek için.boş gezeceğine zorunlu işleri olanlar hariç 1 hafta benzin almasa sıksak kendimizi iyi bir uyarı olur ama nerdeee.yunanistan batık durumda olduğu halde benzin kaç para bizde kaç para.denecek fazla bişey yok

civic_dream

« Yanıtla #5 : Ekim 14, 2012, 09:37:23 ÖÖ »
bu millete hak kadeşim bende rahatsızım ama çoğu anketlerde hala akp oylarını yükseltebiliyosa bu kadar kötü bir karneyle başka denecek hiçbirşey yoktur.5 olur 6 olur seneye kaç olur belli değil ama yılbaşına kadar bayaa bişeyler olur.bu millet bir konuda bir olamadıkça bu memlekette herşey olur.mecbur alacağız 10 lira da olsa alacağız benzin yapacak başka hiçbirşeyimiz yok.ortalıkta o kadar boş gezen araba var ki sadece gezmek için.boş gezeceğine zorunlu işleri olanlar hariç 1 hafta benzin almasa sıksak kendimizi iyi bir uyarı olur ama nerdeee.yunanistan batık durumda olduğu halde benzin kaç para bizde kaç para.denecek fazla bişey yok

+ 1881 valla doğru söze ne denir ki

alper_06

« Yanıtla #6 : Ekim 14, 2012, 09:49:24 ÖÖ »
şu zam konusunu bi başlık altına toplasalar iyi olacak haftada 3 zam her zamanda bi konu açılıyo :).gereksiz gereksiz konu açmanın alemi yok diye düşünüyorum yada sırf konu açmak adına her zamda bi konu açılırsa vay bu forumun haline !

can3520

« Yanıtla #7 : Ekim 14, 2012, 09:59:00 ÖÖ »
oyların sadece milletin verdiğiyle sınırlı kaldığını düşünmüyorum ben ya neyse siyasete girmeyelim :)

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #8 : Ekim 14, 2012, 10:38:34 ÖÖ »
şu zam konusunu bi başlık altına toplasalar iyi olacak haftada 3 zam her zamanda bi konu açılıyo :).gereksiz gereksiz konu açmanın alemi yok diye düşünüyorum yada sırf konu açmak adına her zamda bi konu açılırsa vay bu forumun haline !
1 haftada 3 tane zam yapılırsa normal böle konuların açılması Sabah Akşam zam geliyor vardiye sistemine geçirdiler işi bu zamlara göre bu tepki az bile anca biz burda klavyeden tepki yaparız

alper_06

« Yanıtla #9 : Ekim 14, 2012, 11:08:56 ÖÖ »
kontak kapatmak lazım başka çaresi yok kesinlikle yok bence...

ozN

« Yanıtla #10 : Ekim 14, 2012, 06:37:14 ÖS »
valla ben çalıştırmıom arabayı :D belediye forever :D

baron12

« Yanıtla #11 : Ekim 14, 2012, 06:40:54 ÖS »
ben gereken cvbn sandıkta verilecegini düşünüyorum dünyada ilk sırada yer alıyoruz para artık cebimizde sadece duraklıyor paranın bile ameleliğini yapyrz

metinh

« Yanıtla #12 : Ekim 14, 2012, 07:11:10 ÖS »
Bu gidişle 10 da olur yazıklar olsun, vatandaşın üzerine bu kadar yük fazla.

adyobatik

« Yanıtla #13 : Ekim 15, 2012, 10:08:55 ÖÖ »
olsun olsun şikayet edersem neyim :) madem ki millet sadece bu konuda değil, her konuda rezalet üzerine rezalet ortaya çıkan ve çıkmayada devam eden bunları başta tutuyor,o zaman şu fıkaradaki gibi, köprüye tek zenci yetmiyor şahım, kuyruk oluyor, 2. ci koyarsanız millet sıra beklemez :) inşallah 6-7 lira olurda arabalarımızı tamdan kitleriz kapıya, adam çıkmış gazı yakanla,arabaya binen ödesin kardeşim diyecek kadar pervasızlaşmış,bizim milletde hala tutuyor bunları, durmak yok ::::::