Gönderen Konu: geniş kapsamlı bir karşılaştırma  (Okunma sayısı 2840 defa)

piscocuk

geniş kapsamlı bir karşılaştırma
« : Nisan 25, 2011, 10:31:23 ÖÖ »
arkadaşlar düğünden sonra emektarı satıp yeni bir araç almak istiyorum.şimdiden sahibindende sağda solda ufak ufak araştırmalara başladım.aklımda birkaç araba var.siz hangisini tavsiye edersiniz.her yönüyle yorumlarsanız çok sevinirim

1- araç http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-ender-temizlikte-american-kasa-tam-full-accord-2-0-executive-47888706/detay/
eğer bu kasa alırsam tek alacağım araba bu kesinlikle başka birşey düşünmüyorum.rengi tam istediğim gibi bittim bu araca

2-eli ayağı düzgün bir 1,6 ies 2000 model civarı

3-eğer kalmışsa yine düzgün bir vti sedan

4-vtec II es

fiyat aralığı hepsinde hemen hemen aynı.şuanki aracım 90 model accord ve donanım olarak beni çok tatmin ediyor.çok uzun yola çıktım 150 kmh ile bile giderken 80-90 hissi veriyor bu yüzden hem genişliği hem rahatlığı bakımından honda accorddan yana gönlüm.ama bir sorun var içimdeki mod aşkı hala bitmediğinden rahat duramıyorum bu aracada mutlaka bişeyler yapmak isticem accordun ağırlığı gidecek busefer

vtec ıı ies yada vti istememdeki sebepse istediğim gibi modlar binerim diye düşündüm.alacağım araç sunrooflu olmalı abs klima şart..

bu değerlendirmelere göre hangisini önerirsiniz..eğer accord almaz diğer herhangi bir aracı alırsam eşimede bir aça almalıyım çünkü rahat durmam yerle bir yaparım eksoz takarım filtre takarım kısacası çok oynarım.

piscocuk

Ynt: geniş kapsamlı bir karşılaştırma
« Yanıtla #1 : Nisan 25, 2011, 10:33:03 ÖÖ »
hızla bir işim yok oyüzden bunlara ilave olarak 1,4 sedanda olabilir..

doan

« Yanıtla #2 : Nisan 25, 2011, 10:45:10 ÖÖ »
ben ilk seçeneğiniz 2000 accordu seçerdim bunların arasında. bulması çok zor ama 2. seçeneğim sedan vti olurdu. sonrasında vtec II ve ies olarak benim sıralamam.

nisay

« Yanıtla #3 : Nisan 25, 2011, 11:14:09 ÖÖ »
Piyasası nedir bilmiyorum ama ilandaki accord hakikaten çok albenili ve karizma duruyor.

civic2011

« Yanıtla #4 : Nisan 25, 2011, 12:04:05 ÖS »
yakıttan yana sıkıntı olmayacaksa eger accord 1 numara

piscocuk

« Yanıtla #5 : Nisan 25, 2011, 12:18:02 ÖS »
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

yakıt için sıralı sistem lpg düşünüyorum min 1-2 sene binmeyi planlıyorum çünkü

Ouzhan_

« Yanıtla #6 : Nisan 25, 2011, 03:28:42 ÖS »
ilandakini alın gitsin temiz güzel bakmış sahibi hemde d segmenti araca binmiş olursunuz yine :)

piscocuk

« Yanıtla #7 : Nisan 25, 2011, 03:42:13 ÖS »
düğün haziranda..şuan nekadar bir harcama yapacağımı kestiremediğimden araç almadan bekliyorum.ev işim var önce aracı alıp kendimi sıkıntıya sokmak istemedim.ama düğünden sonra kesin :D

Ouzhan_

« Yanıtla #8 : Nisan 25, 2011, 04:51:31 ÖS »
ilan yeniymiş hazirana kadarda yüksek bi ihtimalle satılır. dügününüzde hayırlı olsun :)

piscocuk

« Yanıtla #9 : Nisan 25, 2011, 04:55:33 ÖS »
ilan yeniymiş hazirana kadarda yüksek bi ihtimalle satılır. dügününüzde hayırlı olsun :)

yok yeni değil yaklaşık 3 aydır burada bu ilan ama fiyatta gram indirim yapmıyor ilanı yeniden güncelledi.takibindeyim :D

düğün için teşekkürler