Gönderen Konu: Fd6 satılıp Vti alınır mı?  (Okunma sayısı 5990 defa)

Vtec typer

• Hondakolik
Fd6 satılıp Vti alınır mı?
« : Ocak 02, 2015, 08:04:23 ÖS »
Selamlar arkadaşlar. Bende şu anda fd6 2011 model araç var. Bu aracı her an satma girişiminde bulunabilirim. Eğer satarsam vti almayı planlıyorum. Sizce pişman olur muyum? Değerli görüşlerinizi bekliyorum. Bir de vti ve fd6 yol tutuş farkı var mıdır arkadaşlar?
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2015, 08:05:16 ÖS Gönderen: Vtec typer »

mu§tafa01

Ynt: Fd6 satılıp Vti alınır mı?
« Yanıtla #1 : Ocak 02, 2015, 08:20:37 ÖS »
Aracinizi nie satiyorsunuz?
Neden dusuk model dusuyorsunuz?
Alacaginiz aractan.beklentiniz nedir ? Ona gore  arkadaslar daha iyi yardimci olur bence.

Performans icin istiyorsaniz vti ben olsam almazdim model dusmezdim o kadar benim gorusum bu. Yol tutusu olarak fd6 ustundur teknolojisi daha gelismis sonucta
« Son Düzenleme: Ocak 02, 2015, 08:20:57 ÖS Gönderen: mu§tafa01 »

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #2 : Ocak 02, 2015, 08:25:20 ÖS »
Aracinizi nie satiyorsunuz?
Neden dusuk model dusuyorsunuz?
Alacaginiz aractan.beklentiniz nedir ? Ona gore  arkadaslar daha iyi yardimci olur bence.

Performans icin istiyorsaniz vti ben olsam almazdim model dusmezdim o kadar benim gorusum bu. Yol tutusu olarak fd6 ustundur teknolojisi daha gelismis sonucta
teşekkürler. Açıkçası performans için düşünüyorum ama eski bir aracın da bakım giderlerinin fazla olup olmayacağı tedirginliği var üstümde. Bir de şehirde kullanmıyorum genellikle kasaba ve köy gibi yerlerde kullanıyorum ve şimdiki araç çok çabuk kirleniyor. Arabayı da temizlemeden binmeyi sevmiyorum. en büyük nedenlerden biri bu.

bbhnda

« Yanıtla #3 : Ocak 02, 2015, 08:48:02 ÖS »
açıkcası sadece performansı biraz üstün o kadar. onun dışında yeni model turbo araçlarda düşünebilirsiniz ama vti kadar sorunsuz olmaz. ama temiz vti ninde açıkcası buluncağını sanmıyorum. karar sizin ben olsam macera aramam.

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #4 : Ocak 02, 2015, 09:06:25 ÖS »
açıkcası sadece performansı biraz üstün o kadar. onun dışında yeni model turbo araçlarda düşünebilirsiniz ama vti kadar sorunsuz olmaz. ama temiz vti ninde açıkcası buluncağını sanmıyorum. karar sizin ben olsam macera aramam.
Teşekkürler cevap için hocam.

Ruski

« Yanıtla #5 : Ocak 02, 2015, 09:22:55 ÖS »
madem hızlanmak istiyorsunuz aracınızı satıp EP-3 Type R Alın ve asvaltı kazıyın >=ok (bütçenizi bilmiyorum ben olsam böyle yapardım)

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #6 : Ocak 02, 2015, 10:04:43 ÖS »
madem hızlanmak istiyorsunuz aracınızı satıp EP-3 Type R Alın ve asvaltı kazıyın >=ok (bütçenizi bilmiyorum ben olsam böyle yapardım)
4 kapılı olması lazım alacağım aracın. typer işimi görmez kardeşim. Çok kararsızım aslında vti alıp almamakta.

ysr

• Yasir
« Yanıtla #7 : Ocak 03, 2015, 07:43:02 ÖÖ »
arkadaşım bende bir ara düşündüm vti nasıl gider diye. Ama piyasa da temiz vti bir elin parmaklarını geçmez. Çoğu oynanmış zorlanmış hırpalanmış araçlar zaten temizlerine de fd6 parası istiyorlar :D bence sırf biraz daha performans için model düşülmez ama tabi karar senin :D

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #8 : Ocak 03, 2015, 07:54:29 ÖÖ »
arkadaşım bende bir ara düşündüm vti nasıl gider diye. Ama piyasa da temiz vti bir elin parmaklarını geçmez. Çoğu oynanmış zorlanmış hırpalanmış araçlar zaten temizlerine de fd6 parası istiyorlar :D bence sırf biraz daha performans için model düşülmez ama tabi karar senin :D
Sağolasın dostum. O halde tın tın binmeye devam edeceğiz.

SU-vic

• Süleyman
    • Benimkisi :)
« Yanıtla #9 : Ocak 03, 2015, 09:31:59 ÖÖ »
Turbo yapalim senin arabayi dostum turbo fd6 super olur. parmakla gösterilirsin :)

PREDATOR06

« Yanıtla #10 : Ocak 03, 2015, 01:59:51 ÖS »
Aracınız benzinli heralde. Vtide alırsanız benzinli olacak. Ben sırf benzin yetistiremem diye vti düşünmüyorum. Hep ies diyorum ama temizinden bulun kafaniza göre oynarsınız. Zaten stok hali bile fd6dan daha seri. Belki o tatmin eder.

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #11 : Ocak 03, 2015, 06:08:26 ÖS »
ya hasta oluyorum şu vtilara çok sıcak geliyor bana. bu aşk insanı öldürür.

Carismatiq

• Mustafa
« Yanıtla #12 : Ocak 03, 2015, 08:18:29 ÖS »

Al bir sene kullan sat. VTI kız gibi bulacağım diye düşünmeyeceksin. Motoru şaseleri ciddi sorunu yoksa al bin keyfini al sonra sat. İçinde kalmasın.

Vtec typer

• Hondakolik
« Yanıtla #13 : Ocak 03, 2015, 08:41:36 ÖS »
teşekkürler arkadaşlar.