Gönderen Konu: 2007 HONDA CİVİC PREMİUM MU YOKSA 2007 FORD FOCUS GHİA MI?  (Okunma sayısı 11883 defa)

DENON

Ynt: 2007 HONDA CİVİC PREMİUM MU YOKSA 2007 FORD FOCUS GHİA MI?
« Yanıtla #25 : Temmuz 08, 2009, 04:07:12 ÖS »
 sanayıdekı butun özel servıslerde hemen hemen ford görüyorum ve servıs sahıbı abılerımızden duydugumuz şeyler ford araclarının motorunun pekte dayanıklı olmadıgını söylüyor bılemeyız tabıı ama su bır gercek kı motor ve yakıt olarak bakarsak olaya ford hondaya yaklasamaz ancak yol tuts olarak ford hondadan bıraz daha ıyı dıye düşünüyorm tabıı karar sızın ancak bır honda fanatıgı olarak kesınlıkle honda dıyorum(bu konuda tarafsız olamıorum nedense):D :D

coolpower

• Ziyaretçi
« Yanıtla #26 : Temmuz 08, 2009, 08:26:07 ÖS »
arkadaşım hangi arabayı alırsan al Allah kazasız belasız günlerde kullanmanı nasip etsin. hangi arabayı alma fikrine gelince iki arabanın resimlerini yan yana koy hangi arabayı alman gerektiğini gönlün sana söyler. araba tutkunuysan zaten honda çizgileri focus'a  göre sana çok daha iyi görünecektir. yani görünüm olarak iki araba karşılaştırılamaz bile. focusunda kendine göre artıları vardır tabi. benim bildiğim sınıfının en iyi yol tutuşuna sahip bir araba. ama görünüm ve motor olarak honda ile boy ölçüşemez. honda teknoloji harikası vtec motorlar üretirken, ford focus da halen klasik 90 lardan kalma motorlar vardı bir zamanlar. yani honda motor teknolojisi olarakta ilerde. bir de espri yapayım 40 milyar parayı şirket arabası imajlı bir arabayı vermek seni bilmem ama bana gelmez. bir de kullanım alanları kısıtlı olan sensörlere aldanma (yağmur, far vb.) çoğunun kullanamıyorsun bile. motor, yürüyen, şanzıman etkili olsun karar vermende. iyi günler

jounger

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : Temmuz 10, 2009, 07:48:01 ÖS »
merhaba arkadaslar babamın maddi desteği ve birazda borcalanarak honda tutkumdan wazgecmeyerek Honda ACCORD aldım araba muthıs hem rahat konsfor ust duzeyde motorda muthıs kullanmaktan acayıp zevk alıyorum.Aama babamdan arabayı alamıyorum adam arabamı gasp etti diyor benim wectrayı ustune para bunu bana ver adam sabah erkenden arabayı alıp gıdıyor gecende rabada buldugum ıkı ceza kagıdı var yuksek hızdan kesılmıs ıksıs 500 ytl toplamda adam ayagını gazdan cekmıyormu ne anlamadım...Annem dıyor bu arabayı sat basımıza ıs acıcak adam D::D:D en yısı ben dugunumu ypayım erkenden eveımı ayırayım yoksa adam basına harbıden ıs acıcak.Su anda rabayla seyahate cıktım annemı babamı ve kardesımı alıp bende bunuda yoldan yazıyorum bu mesjı.Samsun yol ayrımında radara yakalanmısım yuksek hızdan  ama ınanamdım arbanaın ıcınden hıc anlasılmıyor aracın hızlı oldugu 140 da gıderken sankı 70 le gıdıyormusum gıbı hıssettım...Yolda arabamla yabancı palakalı audılere kok sokturdum adamalr dınelenme tesıslerınde yanıma geldı arabaınız hakıketen ıyı gıdıyor bız alman arabalrı ıyı bılrıdık ama bu japon arabası fıkrımızı degsıtırdı acıkcası....Adamalr parayla es deger zannedıyor arba perfonmasnalrını......ama araba hafıf bır yerde cukura  dusse lastık içim cız edıyor

just4scream

« Yanıtla #28 : Temmuz 16, 2009, 03:34:22 ÖS »
aracınız hayırlı olsun kazasız belasız inş.

jounger

• Ziyaretçi
« Yanıtla #29 : Temmuz 20, 2009, 01:17:26 ÖS »
cok tesekkuur ederım

mali

« Yanıtla #30 : Temmuz 21, 2009, 11:07:08 ÖS »
Hayırlı olsun

fzthgosm

« Yanıtla #31 : Temmuz 23, 2009, 02:51:39 ÖS »
eger eski kafalılık etmeseydim.yani araba kullandıgını anlamak için düz vites olsun ısrarım olmasaydı şimdiye bende accorda biniyor olurdum.düz vites seçeegi yoktu gittim civic aldım.şimdi o kadar pişmanım ki.araban hayırlı ugurlu olsun allah kaza bela vermesin

Melih-Ö

« Yanıtla #32 : Temmuz 23, 2009, 03:37:10 ÖS »
focusun yeni kasalarını beğenmiyorum nedense civic daha hoş olur.

emirhan ışık

« Yanıtla #33 : Ağustos 18, 2009, 04:34:40 ÖS »
hayırlı olsun kazasız belasız inş.