Gönderen Konu: Wolksvagen Coştu, Tutabilene aşk Olsun  (Okunma sayısı 25778 defa)

BGR19

Ynt: Wolksvagen Coştu, Tutabilene aşk Olsun
« Yanıtla #100 : Ekim 12, 2011, 09:17:46 ÖS »
Neyse kendi söylemeyecek anlaşılan biz de yorum yapmayalım daha fazla :))

Ben arabamı hayran kaldığım için aldım... İlk arabam ve ilk Hondam...
Allah bi tasa keder göstermezse başka planlar çıkmazsa bu arabayı uzun yıllar kullanmak istiyorum...
Bu arabayı 2010da aldım ve almadan çok dolaştım... Bu aracımın 3000tl fazlasına 1.6 dizel jetta alabiliyordum... jantları kapaklı, analog klimalı, içi kasvetli bi jetta... Kartal kullandım 17 sene... fark göremedim klimadan başka... (İç dizayn ve görüntü itibariyle)
Bi fark olsun istedim ilk aldığım arabada... Sıradan olmasın...
Allah Civic i nasip etti çok şükür...
:D cok iyi yapmissiniz kazasiz belasiz insallah

kartal54

« Yanıtla #101 : Ekim 12, 2011, 09:23:40 ÖS »
:))))
İnşallah... Cümlemizle beraber...

rebeloghy

• Ziyaretçi
« Yanıtla #102 : Ekim 12, 2011, 09:32:18 ÖS »
bütcene uyan , beklentini karsılayan aracı alır keyfini sürersin olay bu kadar basit.

sen aksesuar istersin konfor istersin vwnin maliyeti rahatsız etmez. ben aksesuara gerek yok farımı kendim yakarm hızımı sabit tutarım silecegimi de acar kaparım benim arabamda öncelik seriliği olsun sıkıstırdıgımda zorlanmasın problem cıkarmasın yeter derim vtec2ye binerim.. yeni iyidir diyen fd6yı secer.. durumun vardır keyif icin gider subaru gc8 alırsın opel calibra alırsın

beklentide bitiyor olay.. ama beklentimizi karsılaması o aracı diğerinden iyi yapmıyor. benim kriterime uymaması vw alanı enayi yapamaz. bunları da düsünerek birbirimizi kırmadan devam edelim derim :)

kacaman

« Yanıtla #103 : Ekim 12, 2011, 09:49:15 ÖS »
evet evet
paylaşıma evet dostluğa evet, inat etmeye hayır...

BGR19

« Yanıtla #104 : Ekim 12, 2011, 09:50:26 ÖS »
bütcene uyan , beklentini karsılayan aracı alır keyfini sürersin olay bu kadar basit.

sen aksesuar istersin konfor istersin vwnin maliyeti rahatsız etmez. ben aksesuara gerek yok farımı kendim yakarm hızımı sabit tutarım silecegimi de acar kaparım benim arabamda öncelik seriliği olsun sıkıstırdıgımda zorlanmasın problem cıkarmasın yeter derim vtec2ye binerim.. yeni iyidir diyen fd6yı secer.. durumun vardır keyif icin gider subaru gc8 alırsın opel calibra alırsın

beklentide bitiyor olay.. ama beklentimizi karsılaması o aracı diğerinden iyi yapmıyor. benim kriterime uymaması vw alanı enayi yapamaz. bunları da düsünerek birbirimizi kırmadan devam edelim derim :)
Haklisiniz :)
Ama ben gercekten meraketmistim neden degistirdigini :)

kacaman

« Yanıtla #105 : Ekim 12, 2011, 09:52:14 ÖS »
herkesin beklentisi elbette farklı olmalı ki hayat daha renkli olsun.

floyd

« Yanıtla #106 : Ekim 12, 2011, 10:02:03 ÖS »
Hayir tipini sevmedi desem jetta bence cok cirkin bi araba cok hantal duruyor tabi bence :)

araba alırken tipe renge bakmıyorum. beni cezbetmiyor. bence piyasadaki çogu araç güzel değil. 1.8 ler güzel, belki bi kaç tane daha guzel araç vardır. ama onlarda pahalı. tipi için araba almam.
hondam olmadı hiç.
zorluyorum kendimi ama olmuyo bir turlu.
otomatik almak zorundayım ama 5 ileiler hiç hoşuma gitmiyor. alamıyorum. yoksa çoktan almıştım belki.
ama 1.8 alma ihtimalim her daim var..

floyd

« Yanıtla #107 : Ekim 12, 2011, 10:05:09 ÖS »
floyd anlat bakalım arabanı...
kartal sen aracın konusunda hassas sın dolayısıyla senle challlenge olmaz:)))
Başka bir konuda biraz fanatiklik yaptım floyd sana karşı bu doğru... Ama ben burada gerçekten samimi bir şekilde anlatmanı istedim arabanı...
anlatacak bişeyi yokki bildiğin comfortline jetta.
sadece motoru golf gt nin motoru. bi de dsg.
Kaç Ps motor??? Bir de şanzımanından memnun musun???
şanzımandan memnunum. ayrıntıya girmeyeyim reklam oluyo sonra :)
basarsan içiyo.
basmazsan fena değil yakıtı..

BGR19

« Yanıtla #108 : Ekim 12, 2011, 10:07:43 ÖS »
Hmm tesekkurler ben hondaniz vardi sattiniz sanmistim :)
Hayirlisi belki bi honda alirsiniz ilerde