Gönderen Konu: eg civic 16 jant sürtme  (Okunma sayısı 4183 defa)

siriussahin

• Şahin
eg civic 16 jant sürtme
« : Haziran 05, 2013, 08:55:15 ÖS »
arkadaşlar jant lastik aldım güzel durdu iyi hoş ama iki kişi binerken birşey yoktu bugün 4 kişi bindik lastiğin kenarı çamurluğa sürtüyor virajlara falan girerken düz yolda sürtmüyor nasıl çözebilirim bi çözümü varmı sizce virajlarda birde lakalarda falan sürtüyor.

ferit4834

• Burak
Ynt: eg civic 16 jant sürtme
« Yanıtla #1 : Haziran 12, 2013, 11:47:04 ÖS »
jantın marka ve modeli ne

bywarm

« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2013, 05:47:07 ÖÖ »
arkadaşlar jant lastik aldım güzel durdu iyi hoş ama iki kişi binerken birşey yoktu bugün 4 kişi bindik lastiğin kenarı çamurluğa sürtüyor virajlara falan girerken düz yolda sürtmüyor nasıl çözebilirim bi çözümü varmı sizce virajlarda birde lakalarda falan sürtüyor.

üst salıncak lara hafifden camber verilirse ve varsa antalya da ustası çamurluğun iç kısmındaki yanakları biraz daha içe kıvrılması gerekiyor ( izmirde bu işi yapan var ) çekiç kullanmadan boya gerektirmeden  aparat yardımı ile 1 saat gibi kısa sürede bitiriyorlar bu işlemleri yaptırmaz isen 16 inç jant da bu problemleri yaşarsın bizim araçlar için ( EF EG EK ) kasar için 15 inç kullanabileceğimiz standart ölçülerdir

iblis

• fatih
« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2013, 07:45:27 ÖÖ »

üst salıncak lara hafifden camber verilirse ve varsa antalya da ustası çamurluğun iç kısmındaki yanakları biraz daha içe kıvrılması gerekiyor ( izmirde bu işi yapan var ) çekiç kullanmadan boya gerektirmeden  aparat yardımı ile 1 saat gibi kısa sürede bitiriyorlar bu işlemleri yaptırmaz isen 16 inç jant da bu problemleri yaşarsın bizim araçlar için ( EF EG EK ) kasar için 15 inç kullanabileceğimiz standart ölçülerdir

+1
« Son Düzenleme: Haziran 13, 2013, 07:45:50 ÖÖ Gönderen: iblis »

siriussahin

• Şahin
« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2013, 03:44:03 ÖS »
arkadaşlar tavsiyeleriniz iin tşkederim jantları lastikleri sattım 14 jant vardı 4 tane lastik aldım sıkıntı yok böle idare edecem görüntü olacak diye uzun yolda başıma dert  açılmasını istemem o yüzden böle yaptım ilerki dönemde 15 jant lastik yaparım artık