Gönderen Konu: Cruze - Civic karşılaştırma???  (Okunma sayısı 11495 defa)

Spinoza

• Ziyaretçi
Cruze - Civic karşılaştırma???
« : Mayıs 05, 2009, 10:25:15 ÖS »
Aylardır Civic almayı planlıyordum, 30-35 arası 2. el temiz civic aradım, elegance bulamadım, trp. vites.

Cruze'a bakmaya gittiğimde beğendim, aldım 33bin'e.

Normalde Chevrolet araba almaya pek sıcak bakmıyordum ama Opel'le iş birliği yapınca almaya karar verdim. İyi mi ettik kötü mü ettik bilemiyorum. Ama güvenlik ve kasa bakımından Cruze aldığım için içim rahat.

yalçınn

Ynt: Cruze - Civic karşılaştırma???
« Yanıtla #1 : Mayıs 05, 2009, 11:27:33 ÖS »
valla arkadaşım ilk defa duydum cruze adını şimdi baktım şöyle civic e göre biraz daha yavaş sanırım 2. eli nasıl araştırdınızmı

Spinoza

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : Mayıs 05, 2009, 11:43:05 ÖS »
113hp, göstergesi bile 220 yani :D

yakıtı da fazla yakıyor sanırım. ama dizayn , yol tutuş, bagaj hacmi ve fiyatı cezbetti.

2. eli yok cruze'un. 1 aydır satılıyor sadece. Avrupa'yla beraber TR'de de aynı anda satışa sunuldu. tepkiler genelde olumlu, yabancı bir kaç siteden baktığıma göre.

negatif yönleri var civic'e göre ama sıfır fiyat 33.. ve elegance'la tek farkı sunroof. 1100 tl fark var sunrooflularla. onlar da ağustos partında gelir ancak diyorlar.  bir de tanıtım fiyatı muhabbeti dönüyor yabancı forumlarda, ona da güvendim açıkçası. 33'ten 38 hatta 40lara çıkabilir fiyatı ağustos arabalarıyla..

yalçınn

« Yanıtla #3 : Mayıs 05, 2009, 11:47:10 ÖS »
hayırlı olsun allah kaza bela vermesin gerisi yalan içinize sindiyse sorun yok...

Quantum

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 06, 2009, 09:10:18 ÖÖ »

aviator35

« Yanıtla #5 : Mayıs 10, 2009, 09:55:32 ÖÖ »
güle güle kullanın, sahibi sevdikten sonra marka model fark etmez.

fikito

« Yanıtla #6 : Mayıs 10, 2009, 11:23:11 ÖÖ »
tipi güzelmiş hayırlı olsun :) biraz şişman ama :)

altunparmak

« Yanıtla #7 : Mayıs 10, 2009, 11:53:38 ÖÖ »
güsel hoş araba ii yapmışsın kazasız belasız ;)

adyobatik

« Yanıtla #8 : Mayıs 11, 2009, 08:57:00 ÖÖ »
hayırlı uğurlu olsun,bende çok beğendim cruze'u ,test sürüşüde yaptım,arabayı çok beğendim,hele iç dizaynı harika,corvette i andırıyor,sadece motorunu hiç beğenmedim,çok hantal,eğer aile aracı olarak bineceksen yeterli normal bir araç,performans hariç parasının karşılğını sonuna kadar veriyor,konfor sessizlik,dizayn,harika,30 milyar civarına tek geçerim cruze'u,sadece performans kötü,gerisi harika,hayırlı uğurlu olsun,doğru bir karar

nikky

« Yanıtla #9 : Mayıs 11, 2009, 09:51:06 ÖS »
bende yolda gördüm tipi çok hoşuma gitti merak ettim gittim baktım gayet güzel olmuş.. en boşunu bile alsanız esp ve 8 havayastığı oluyo LS versiyonununda donanımı fazlasıyla yeterli fiyat zaten çok uygun ayrıca araç seneye çıkacak olan yeni astrra platformunda üretiyor buda önemli bir artı bence, hayırlı olsun güle güle kullanın.. yalnız test sürüş arabası otm vitesti çok hantal geldi bana ben olsam düz vites alırdım

mesutbatili

« Yanıtla #10 : Mayıs 14, 2009, 12:36:43 ÖS »
walla bende cruze cok begndım hatta cıwıcımle takas bıle dusundum arabaya yandan bakınca 5 20 bmw den arkı yok.motor kuwwetsız bıraz onun dısında herseyı cok ıyı hatta ıcerı aldıgı ses bızım arabalarla karsılastırılamaz.ozellıklerıde cok daha ne olsun

ert16

« Yanıtla #11 : Mayıs 14, 2009, 01:20:09 ÖS »
güzel seçim

asmaz

« Yanıtla #12 : Mayıs 15, 2009, 03:57:37 ÖÖ »
kazasız belasız kullanman dilegiyle

Spinoza

• Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : Mayıs 15, 2009, 05:44:31 ÖS »
teşekkürler arkadaşlar..

civic içimde ukte kaldı ama cruze'u da çok sevdim :)

asmaz

« Yanıtla #14 : Mayıs 17, 2009, 01:32:32 ÖÖ »
komiktir ki cruze alan basıyo gaza :) sanki ucuyor araba birine denk geldim yazık edecektim düzlügü bekliyordum baska yere saptı arkasına yapısınca :D

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #15 : Mayıs 18, 2009, 07:14:55 ÖS »
komiktir ki cruze alan basıyo gaza :) sanki ucuyor araba birine denk geldim yazık edecektim düzlügü bekliyordum baska yere saptı arkasına yapısınca :D

Aman hocam dur ne yapıyon rezil etme arkadaşları bırak gazlasınlar kendi çaplarında yaw...  :)   Cruze yi alan arkadaşım. hayırlı olsun... benim çok yakın arkadaşlarımın opel-chevrolet bayileri var. o bana bundan 4-5 ay önce söylemişti böyle bir araç geleceğini ve motoru hariç çok kaliteli bir araç olacak hemde ucuz olacak demişti... geçen onların bayide test sürüşü yaptım hakikaten o fiyata alınacak en iyi araçlardan biri. ama motor :( ve gücüne göre çok yakıyo. artık o da kötülüğü olsun ne yapacaksın... ama ben gene de Honda yı tercih ederdim. Yanlış anlama benim honda aşkımdan kaynaklanıyor bu tercih... tekrar hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız kullan inşallah...
« Son Düzenleme: Mayıs 18, 2009, 07:16:04 ÖS Gönderen: hakangunister »