Gönderen Konu: cliors mi mk1 [filtre egzoz ve yazılım] yoksa typer ep3 mü ?aynı şekilde yüklü.  (Okunma sayısı 5579 defa)

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
büyüğümüz dediğimiz kişiler hala iddaa ediyolar.kabullenmiyolar
drag roll hepsini yazarsanız sevinirim.

delimanyak

Type-r tabıkı tartısmasız :)

asmaz

bana type r gibi geliyor...

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
işte onlar bunu anlamıyo koysam yazıları koparsınız savunmaları.kalkan varsa video koyarsa sevinirim.

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
hatta 230 a kadar typerın önünde gidiyomuş .nediyosunuz bu işe ?

delimanyak

aslında teknık verılerını yazsan bıraz daha kalıtelı yorum yapacagımızdan emınım demek 230 a kadar typer-r onunde :D ruyalarındamı gormusler

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
valla ben onların yalaancısıym :) denetelim dedim araba satılmış.geçtiği typerında videosu var.ama ben orj arabalara göre demiyom teknikv eriler vereyim?

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi

delimanyak

videodan hıc bısı anlamadım kım onde yav :D

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
düşün o halde bile kafa kafaya giderken .

mar1lyn

fn2 ler ep3 ler gibi gidemiyor malesef okadar fark olabilir
eb clio iyi yürüyen rs lerdendir typeR lar stock orda sanırım o sonuçlarda normaldir
aynı clio sanırım 2 litrede drag 1. si oldu
s2000 typer k20 swap civic si da wardı katılımta

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
fn2 ler içni demiyoruz . onlar zaten gitmiyo.ben ep3 lere göre dedim.

poşetçay

• Ziyaretçi
dragta cilio derim ama rolingte ep3 makara şaka  yapıp durur

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
dragta nie? sonuçta ikiside eşit koşullardayken ?

mar1lyn

eşit şekilde yuklulerse ep3 ama arkadaş stok ile denemiştir kanımca o bahsettiği fark stok ile olabilir eb clio

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
o stock zaten bizim konuştuğumuz eşit şekilde.başka biri yapmış hatta ikisinde de aynıymış rs geçmiş öle diyo.

mar1lyn

ozman ep3 sanayi tipi malzemeler kullanıp güç kaybetmiştir :)

poşetçay

• Ziyaretçi
dragta nie? sonuçta ikiside eşit koşullardayken ?
agırlık koşulu eşit deil ep3 drag yapamaz aşırı saran bi araç cilio ise çok iyi kalkış yapabilen bi araç ep3 güç farkını kapamaya başladında herşey bitmiş oluo

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
sonuçta herkes ep3 ü yürütemiyo görüyoruz.kaldıran kaldırıyo gene . bence eşit şartlarda hertürlü typer paketler 400m de.

mar1lyn

clioda slick lastikler wardı o katılımta onlarında büyük faydasını gordu ama lastik kaç kuruşluk şey gitselerdi alsalardı dierleride :)
şmdi buda bahane olamaz :)
adam geldi intake egzoz ve yazılımla herkesi geçti gitti herkeste bakakaldı :)
bende uyuzolmadm desem yalan olr :) ama emğe saygı

poşetçay

• Ziyaretçi
stok s2000le cilioya geçilip rezil olmaktansa oturup izlerim ep3 ü kaldırmayı bilmiyen elemanda öleydi

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
sonra işte geçtim diye geliyolar ;)

hakangunister

• www.osgun.com.tr
Hakkaten type-R ı nasıl geçmiş yaa. O işte bir yanlışlık vardır :) Belki pilotajı kötüydü honda da ki arkadaşın. Gerçekten pilotaj çok fark ediyor kalkışta. Ben eşit mod lamada TYPE-R ın alacağını düşünüyorum. Tabi ki siz üstadlar daha iyi bilirsiniz ama ben type-R ın clio RS e geçileceğine ihtimal vermiyorum.

Melih-Ö

eb rs çok yüklü bir rs gerçekten stock type-r falan işlemiyor ama skn type-r fena ayırıyor :) yüklüye yüklü hakkından type-r geliyor :)

MoRTaL_SPeeD

• Ziyaretçi
yüklüye yüklü gelir zaten ...:)