Gönderen Konu: CİVİC Mİ(1.6-125BG)?MEGANE Mİ(1.5-90BG)?ASTRA KLASİK Mİ(1.6-110 BG)?  (Okunma sayısı 6194 defa)

reis_6152

• Ziyaretçi
bence 1)civic-2)astra-3)megane

karaboga18

• Lamborghini Die-cast
 kesinlikle civic bi kere meganı salla da :D astra da olabilir ama bana göre civic :)

fikito

birader hiçbir konuda tartışılmaz bile... civic ;)

canguder

civic çok çok üstün bu araçlardan lafı bile edilemez :)

cobra34

ben astrayı otomatık ies ile tokatladım otobanda.biraz çekişmeliydi ama olsun gene aldım.

nikky

bu soruyu renault-teamturkey.com'da sorsan yine civic derler heralde :D

emre16

hepinize katılıyorum arkadaşlar...number one civic...

yalçınn

tabiki 1 numara civic 2 numara megan diyorum çünkü astra klsik new astra olsa 2 numara astra derdim....

nadirgoktan

civic başkadır.
megan ı hiç bilmem
astra tavsiye etmem

gorkem16

her turlu honda

asmaz

performans bakımından honda her zaman önde megane kullanmadım ama astraya bindim yıgılması cok begenmedim ben honda diyorum acık ara farkla

merburvehan

Bence karşılaştırma yapılması bile saçma bu modellerle heleki astra klasik bence iğrenç bir araba...

fzthgosm

şu civic ile megane yi yan yana yazmak bile içime sinmiyor.yüksek model bindigim en berbat araba sıralaması yapsam önce megane sonra peogeot gelir her halde.civic bu karşılaştırmlarar yakışmamış.

asmaz

şu civic ile megane yi yan yana yazmak bile içime sinmiyor.yüksek model bindigim en berbat araba sıralaması yapsam önce megane sonra peogeot gelir her halde.civic bu karşılaştırmlarar yakışmamış.
+++++katılıyorum

AKINCI1071

2004 MODEL MEGANE 1,5 DCİ DİNAMİK MODELİ ARACIM VARDI, 2 HAFTA ÖNCE ARACIMI SATARAK, HONDA CIVIC ALDIM. EKONOMİ OLARAK DÜŞÜNÜYORSAN MEGANE DİZEL, PERFORMANS VE İÇ DIŞ GÖRÜNÜM TABİKİ CIVIC, ARABAYA YENİ YENİ ALIŞIYORUM, YOLDA GİDERKEN ARACA DÖNÜP DÖNÜP BAKMALARI HOŞUMA GİDİYOR, MEGANE ARACIMI SIFIR ALDIĞIMDA KİMSE DÖNÜP BAKMIYORDU...

acad

CIVIC 'i bir tarafa ayır, diğerleriyle karşılaştıramazsın bile ama Megan'mı Astra'mı dersen Megan Astra'dan daha iyidir.

civic72

az yaksın istersen megane al konfor istersen astra al performans istersen civic al

ilkeronat

Ynt: CİVİC Mİ(1.6-125BG)?MEGANE Mİ(1.5-90BG)?ASTRA KLASİK Mİ(1.6-110 BG)?
« Yanıtla #17 : Nisan 05, 2009, 07:41:54 ÖÖ »
hem civic hem astramız var civic 1. sırada. meganı da defalarca tokatlamışlığım var yine civic. civic civic. :)

modified_club

• Ziyaretçi
civic.

alfaus007

megane ı salla zaten arkadaşım :D her türlü civicccc

CLoWeReNN

bu soruyu renault-teamturkey.com'da sorsan yine civic derler heralde :D
zuhahauha koptum super bı cewap yaa :D ama benım cewabım bıras daha farkLı ;
Meqane = kacarım demıs, Astra = kovaLarım demiş, Civic de = siz gidin ben yetişirim demiş :D :D >=ok

seferad

astra hb kullandım performanse istiyorsan civic saglamlık istiyorsan astra yol tutuş işçilik astra daha güzel bu gerçek araç kullanırken zevkle kullanıcagın civicdir eglencelidir

hakangunister

• www.osgun.com.tr
« Yanıtla #22 : Mayıs 20, 2009, 06:39:15 ÖS »
Kesinlikle CIVIC

aviator35

« Yanıtla #23 : Mayıs 20, 2009, 07:17:55 ÖS »
bir arkadaşım 1,3 astra cdti aldı çok fena gidiyor diyor yolda seat leonları filan zorluyormuş:) baya güldüm de samimi bir arkadaş kalbini kırmamak için bir şey demedim, h.sonu tatil bitiyor aracıma dönüyorum, tahminim çok acımasız bir deneme olacak:) ben teklif bile etmem de kesin bana yolda sataşacaktır:)