Gönderen Konu: yeni accord mu yeni laguna mı??  (Okunma sayısı 26208 defa)

accord68

Ynt: yeni accord mu yeni laguna mı??
« Yanıtla #75 : Mayıs 25, 2010, 04:56:35 ÖS »
Arkadaşlar yapmayın ama yaa bende accord var 2004 Çok mükemmel Araba ama lagunanın Hakkını yemeyin sizde Honda var diye >%Sakin. Bu arabayı satarsam Kesinlikle Ya laguna yada passat düşünüyorum lagunanın konforunu hiç bir arabaya değişmem. :lovee Passat da Gayet hoş bir araba Modifiye severler için accord u tavsiye ederim. Normal ve dikkat,çekici,ağır arabam olsun diyosan tabikide laguna v passat derim ben. Renault, Honda ve VW den çok önce vardı. Yani Köklü Bir Araba.
« Son Düzenleme: Mayıs 25, 2010, 05:00:26 ÖS Gönderen: accord68 »

statik

« Yanıtla #76 : Mayıs 25, 2010, 05:05:31 ÖS »
Arkadaşlar yapmayın ama yaa bende accord var 2004 Çok mükemmel Araba ama lagunanın Hakkını yemeyin sizde Honda var diye >%Sakin. Bu arabayı satarsam Kesinlikle Ya laguna yada passat düşünüyorum lagunanın konforunu hiç bir arabaya değişmem. :lovee Passat da Gayet hoş bir araba Modifiye severler için accord u tavsiye ederim. Normal ve dikkat,çekici,ağır arabam olsun diyosan tabikide laguna v passat derim ben. Renault, Honda ve VW den çok önce vardı. Yani Köklü Bir Araba.

Laguna ve konfor? Son kasa laguna kullandım, 2005 kasa passat bile ondan daha rahat. Ayrıca laguna mı accord mu dersek 2010 modelde şüphesiz accord. Arabanın ağır duruşu yeter. Yeni laguna plastik oyuncak gibi duruyor. Marka taraftarlığı yapmıyorum.

cobra34

« Yanıtla #77 : Mayıs 25, 2010, 05:06:17 ÖS »
sayın üye,önce kendini tanıt sonra yorum..

accord68

« Yanıtla #78 : Mayıs 25, 2010, 06:27:48 ÖS »
Niye burda kendini Tanıtıncamı yorum yapılıyor.
Bu benim Görüşüm Kişiye göre Değişir.
Marka taraftarlığı yapmıyosan eyvallah.
ve renault laguna (4 roues directrices) teknolojisi çok güzel.
lagunanın bunda önceki serileri laguna I,II rahat yeni kasası daha rahattır diye tahmin ediyorum.

egc

« Yanıtla #79 : Mayıs 25, 2010, 06:38:42 ÖS »
Niye burda kendini Tanıtıncamı yorum yapılıyor.
Bu benim Görüşüm Kişiye göre Değişir.
Marka taraftarlığı yapmıyosan eyvallah.
ve renault laguna (4 roues directrices) teknolojisi çok güzel.
lagunanın bunda önceki serileri laguna I,II rahat yeni kasası daha rahattır diye tahmin ediyorum.
Hayır amcacım forumun kuralları geregi bi kendini tanıtıyosun "sizi tanıyalım" bolumunden boylece sırf muhalefet icin burda bulunmamıs oldunu gosteriyosun diger site sakinlerine..
Glediignden beri 1 saatte 10 tane post hepsi reno laguna süper die,tmm anladık guzel arac olabilir amacın nedir onu anlamadık

accord68

« Yanıtla #80 : Mayıs 25, 2010, 06:50:36 ÖS »
Siz bi öğrenmişiniz honda honda tmm honda süper araba ama sizinki gibi yorum olmaz.
Her arabanın kendine Has bir güzelliği vardır.
Kural Tanımam...

dt kaya

« Yanıtla #81 : Mayıs 25, 2010, 07:04:48 ÖS »
Bu iki araç arasında tertışmasız accord laguna solda sıfır kalır yannda:)

DC5

« Yanıtla #82 : Mayıs 25, 2010, 08:03:16 ÖS »
Siz bi öğrenmişiniz honda honda tmm honda süper araba ama sizinki gibi yorum olmaz.
Her arabanın kendine Has bir güzelliği vardır.
Kural Tanımam...
nicini toros68 diye değiş accord yakışmaz sana.

canguder

« Yanıtla #83 : Mayıs 25, 2010, 09:23:11 ÖS »
RENO' mu ??? Bana bedava reno verin çok ciddi söylüyorum almam binmem. Büyük antipatim var fransız araçlarına karşı. Citroen,pug,reno bunlar bana göre parasının arabası değil.Yarı fiyatına satsalar amenna ama verilen paralara yazık diyorum.Çünkü o paraya karşılık hiç bir şey vermiyorlar. Ya bizim milletimiz 44 milyar benzinli megane coupe için para bayılıyorlar. Ne var bu araçta ? Bir görsellikmi kalitemi konformu prestijmi performansmı sorunsuzlukmu ne var ?  Bu laguna müthiş diyen arkadaşın yeni kasa accorda bindikten sonraki yorumlarını çok merak ediyorum.Japon = sorunsuz performans , alman = konfor kalite , italyan = tasarım prestij  , fransız = reklam ve kazıklama. Kore amerikan araçlarına binerim fransıza binmem. Bizim reno spring daha 80.000 km'de yağ eksiltmeye başlamıştı.Zamanında değişmeyen yeri kalmadı ve direksiyonuda kalas gibiydi.Babam çok çekti fransızdan ve çekenlerde hala var.Zaten onu satıp fiat albea aldı multijet 6 yıldır servis dışında tık demedi.