Gönderen Konu: Citroen Saxo 1.6 Vtr &Honda civic 1.4i s Hb & Clio 1.6 16v Sport & Pug106 quick?  (Okunma sayısı 4677 defa)

HondaDetected

Merhaba arkadaşlar bu 4 aracı karşılaştırdığımızda hangisi Alınır..

Yakıt
performans ve yol tutuş
Parça Fiyatları vs

Ve bu araçların kronik hastalıkları var mıdır...Hondanın Kronik olarak hiç bir sorununun olmadıgını biliyorum..Clio 1.6 16v sportun da en az yakanlardan biri oldugunu biliyorum...Performans konusundada hepsinden üsttedir heralde 110 bg olması lazım..Ama Bu aralar Citroen Saxo Vtr leri beğeniyorum...Vts demeyin Çünkü temizlerini bulmak çok zor ve fiyatları cok tuzlu birde yakıtı yüksek..Onun için 90 bg Vtr leri tercih ettim sizce bu 4 ü arasından en ağır basanı hangisi...Bütçem yeterli olsa hiç düşünmem 1.4i s hb Honda alırım..Ama 12-13 den aşagı temizini bulmak zor..Ama benim max 10 bin bütçem var..Ve bu paraya en uygun araç full donanım Saxo vtr ama Hondadan da vazgeçemiyorum..Değerli yorumlarınızı bekliyorum..Saygılar

dj259

• MeSuT
    • BenimArtim
cok iyi araştır parana göre honda bulursun honda tutura bildine gidiyor buna cok şahit oldum ankaradaysan pazarlari bi dolan bulma ihtimalin var

HondaDetected

Abi İzmirde oturuyorum..Birde Ankaradaki Araçlar Çok Oynanmış Oluyor...Temizini bulursam Ş.dışı bile tercih olur.

hondaciwic

bence honda al fransız arabasını dusmanıma onermem

BGR19

Aynen citroen pug onermem bende 207 var nefret ettirdi yani :(

HondaDetected

Abi Renault o kadar kötü deil..Aslında Babam şuana kadar hep renault kullandı ve cok memnun kaldı honda alması için önerdim..ama 1-2 seneye kadar 1.6 ies düşünüyor...Citroen ve pug için dedikleriniz doğru ama Honda İçinde bütçem yetermi bilmiyorum..Max 12 bin yani sahibinden.com a bakıyorum her gün 14 den aşagı temizi yok ama fiyatları şişiriyorlar gibi geliyor..pazarları dolaşsam belki bulurum hissi var..

BGR19

Abi renault daha kotu benim bildigim ama hic kullanmadim bilemem tabi broadway surdum onun zevki ayri :D

HondaDetected

Renault Seri ve Ekonomik araç üretiyor...Güvenlik ve yol tutuş için bişey diyemem..Ama sorunsuz araçlar Honda kadar olmasada

HondaDetected

Konu güncell

İLKE--R

10 bin e bulabilirsen clio iyidir. normal kullanımda az yakar kaçışıda çok iyidir çok aracın canını yakarsın. içi vasattır göğüs kısmında çok kalite arama ama dıştan benim çok hoşuma gidiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-tek-fiyat-11-000-ilk-gelen-alir-64423286/detay/

HondaDetected

Bu arabayı daha önce görmüştümde Rengi hoşuma gitmedi pek..En kötü ihtimal 91-92 model 7 bin tl ye Honda crx veya integra alırım..

hondaciwic

bence km fazla

İLKE--R

91 - 92 model araba almak ne kadar mantıklı bişey diyemiyorum. ben senin yerinde olsam cliolara ciddi ciddi bakarım. aslında bravolara da bakabilirisin. kronik bir arızası var mı bilmiyorum ama kasası bence birçok araçtan daha güzel ve hala güncel. 1.6 107 hp gücünde filtre sesi inanılmaz tatlıdır. honda sitesinde başka araçlar tavsiye ediyorum ama bütçeye alınabilecek araçlar bunlar malesef ki şu aralar fiyatlar yüksek. inşallah bulursun temiz bişeyler...

örnek teşkil etmesi açısından ;)
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-iskenderunda-tek-64876508/detay/#
« Son Düzenleme: Kasım 20, 2011, 08:53:30 ÖS Gönderen: İLKE--R »

HondaDetected

Bravo yu hiç Düşünmedim peki bu araçlar hakkında bilginiz var mı 1.6 lar ile ilgili 2.0 HGT lerini duymuştım dha önce

İLKE--R

çok fazla bir bilgim olmamakla beraber 1 - 2 defa kullanma fırsatım olmuştu motor gayet canlı yakıt konusunda mesela clio ya nazaran biraz fazla yakar. sürüşü gayet keyifli nedense tutulmadı araç. full olanları var abs klima çift airbag vs. o fiyata alınabilcek en dolu araçlardan birisi. benim düşüncem

HondaDetected

Hmm.Peki düşünücem teşekkür ederim..Verdiğiniz bilgiler için..