Gönderen Konu: Bu Pazar Araç Alıcam Seçenekler Yardımlarınızı Bekliyorum Acill  (Okunma sayısı 4343 defa)

s3z3r54100

• Sezer
Bu Pazar gitcem İstanbula Nasip Olursa Kartal Pazarına Ordan Listeme Aldııgm Arabaları Dolaşıcam Bu Konuda Düşüncelerinizi Öğrenmek İstiyorum
Alacagım Araç Honda civic İlanlar Var Bi bakarsanız Alacagım araç Lpg sizse Lpg de Taktıracam Yorumları ona göre yaparsanız Bütçem 32 b

1.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-benzeri-yokkkk-98666847/detay/
Not:Bu Araç Premium donanım Km Düşük 1 değişen var 2 boya Var Çiziklerdenmiş Emsallerine göre uygun geldi fiyatı Bütçem Zorlanmaya Değerli Temiz ve makyajlı kasa olması Çok hoşuma gitti

2.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-2007-honda-civic-premium-89657951/detay/
Not:Premium Paket Lpg yok 1 değişen 4 parça boya Siyah oldugu İçin Favori aldım

3.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-honda-civic-99702502/detay/
Not:Premium Paket Ön Çamurluk Değişmiş 3 parça lokal boya

4.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sahibinden-uygun-fiyatli-temiz-honda-civic-99727594/detay/
Not: Araç Full Orginal Kaza değişen boya yok Lpg yok gibi gözüküyor Yoksa 32.500 gibi bi rakama gelmiş olcak

5.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-full-modifiyeeee-83528157/detay/
Not: Dream Paket Modifiyeli Hoşuma gitti 1 Değişen 2 parça Boya var Lpgli 35 bin km de Fiyat uygun gibi geldi Km Ayarı görmüş olabilirmi Motor Biraz Kötü gözkyr temizlik konusundan

6.Seçenek: http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-honda-civic-benzeri-yokkkk-98666847/detay/
Not: Premium Paket Makyajlı Temiz gözüküyor 1 değişen 2 boya var Km düşük Bütçe Zorlanıp Alınabilirmi 33 e ?

Bu Pazar Gidicem İnş Güzel bişe denk gelir Gelirken Otobüste deildi Araba İle Dönerim Yorum Yapan İlgilenen herkesin gözlerinden öpüyorum Tavsiye Ve Yorumlarınızı Bekliyorum İyi Kötü

oktayoo

• Oktay
Ynt: Bu Pazar Araç Alıcam Seçenekler Yardımlarınızı Bekliyorum Acill
« Yanıtla #1 : Ekim 02, 2012, 06:03:41 ÖS »
benim düşüncem 3.seçenek hiç bir kusuru yok gibi denilene göre baktırıp bunu alırdım.hayırlısı olsun.

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #2 : Ekim 02, 2012, 06:04:47 ÖS »
benim düşüncem 3.seçenek hiç bir kusuru yok gibi denilene göre baktırıp bunu alırdım.hayırlısı olsun.
Araç biraz pis gözüktü yıkamamış ondan sanırım :)) yakından görünce herşey belli olur saolun bu arada

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #3 : Ekim 02, 2012, 06:14:01 ÖS »
Araç biraz pis gözüktü yıkamamış ondan sanırım :)) yakından görünce herşey belli olur saolun bu arada

aracı zaten çöplüğe parketmişler hale bak yaa..  >%6rol

carousal

« Yanıtla #4 : Ekim 02, 2012, 07:10:29 ÖS »
:D :D Böyle bir ilan fotoğrafı görmedim. Galericiler denize düşmüş aracı makam arabası gibi gösterir. Adam kendi malını çöp ve moloz içinde fotoğraflamış.

galantus

« Yanıtla #5 : Ekim 02, 2012, 08:26:10 ÖS »
ilk sahibiyim deyip sol ön çamurluk değişmiş demesesi biraz garibime gitti. İlk sahibi ise sol ön camurluğu değiştirdim demesi gerekmiyormu.

oktayoo

• Oktay
« Yanıtla #6 : Ekim 02, 2012, 08:46:24 ÖS »
ilk sahibiyim deyip sol ön çamurluk değişmiş demesesi biraz garibime gitti. İlk sahibi ise sol ön camurluğu değiştirdim demesi gerekmiyormu.

evet haklısın,garip bir durum.

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #7 : Ekim 02, 2012, 08:59:12 ÖS »

Nelere dikkat ediyonuz

mertkan677

« Yanıtla #8 : Ekim 02, 2012, 09:18:59 ÖS »

Nelere dikkat ediyonuz

Etmek lazım o kadar para vericeksiniz.

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #9 : Ekim 02, 2012, 09:25:05 ÖS »

Nelere dikkat ediyonuz

Etmek lazım o kadar para vericeksiniz.
haklısınız saolun ilginiz için

Mehmetttt

« Yanıtla #10 : Ekim 02, 2012, 09:30:47 ÖS »
Makyajlı kasa olması daha iyi olur imkanınız varsa... Bir de garanti durumunu yoklamayı unutmayın..

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #11 : Ekim 02, 2012, 09:41:10 ÖS »
Makyajlı kasa olması daha iyi olur imkanınız varsa... Bir de garanti durumunu yoklamayı unutmayın..
Benim aklımda O var ama Lpg Takınca Bunlar Garantiden Çıkıyor mu Bu devirde Benzinli araçla Gezmek malum sıkıtılı bi durum

Mehmetttt

« Yanıtla #12 : Ekim 02, 2012, 09:55:41 ÖS »
Lpg takılınca garanti 3 yıla düşüyor, lpg kaynaklı arızalar hariç. Lpg kaynaklı arızalarda lpg firmaları garanti veriyor ama hepsi değil, onların garantisinden yararlanabiliyorsunuz. Lpg sistemi motora garanti verecek ama brc gibi prins gibi onu mutlaka sormak gerek...

s3z3r54100

• Sezer
« Yanıtla #13 : Ekim 02, 2012, 10:01:36 ÖS »
Lpg takılınca garanti 3 yıla düşüyor, lpg kaynaklı arızalar hariç. Lpg kaynaklı arızalarda lpg firmaları garanti veriyor ama hepsi değil, onların garantisinden yararlanabiliyorsunuz. Lpg sistemi motora garanti verecek ama brc gibi prins gibi onu mutlaka sormak gerek...
Kaliteli ve uygun brc var sanırım Eğer lpgsiz alırsam mutlaka taktırcam taksitle filan Bişey daha Sorcam Bu garanti 3 yıla düşüyor kaza filan yaptık kaporta zarar gördük onunlada alakalımı yoksa mekaniklemi alakalı biraz daha açarmısnız rica etsem