Gönderen Konu: Bu Karşılaştırma Bölümü Her yerde Aynı Millet Çığırından çıkıyor :D  (Okunma sayısı 3296 defa)

FLoRFlex

Arkadaşlar İsmini Vermek istemiyorum Bir siteden Üyeliğimi Kaldırdım Sırf Bu Tartışma Milletin Deli olup çirkefleşmesinden  <nohapy 2 adet Golf Savunur arkadaş Altlarındakini Ferrari sanıyorlar galiba Gine bir Tsi Vti konusu Açıldığında Enterasan Şekilde Küp Oldular :DYok Vti getir kalkalım şöyle yapalım böyle Yapalım tarzında laflar Anlaşılan Bunları Bi vti Geçmeden Akıllanmıyacaklar Her vti ı stock Sanıyorlar Böyle araçlara binenler Genelde Stock Kullanmıyor Bİ gün çok Kötü Ders Alırlar ya neyse Arakadaşlar Burda konu açarken aman siz siz olun Kimlerin Çıkacağını kestirin Sonra oturup Düşünüyorsunuz Nasıl İnsanlarla Muhattab oluyoruz Diye.
« Son Düzenleme: Mart 07, 2010, 11:47:16 ÖS Gönderen: FLoRFlex »

nadirgoktan

Dünyada farklı markalar ve birbirine muadil araçlar ,motorlar ,ilerleyen teknolojiler oldukça bu konuda olucak. İşin güzel yanıda bu bence.Tsi, vti yi geçer Vti de Tsi yı geçer. Şahiniyle dragda hiç bir araca acımayıp şampiyon olan adam dünyada var oldukça bu konularda var olucaktır.

FLoRFlex

Konular olsun Tabiki olsun ama belirli sınırları olmalı Olay Çirkefliğe dönüşüyor Bağzı insanlar arasında Duyguları o kadar baskın geliyorki Ne söyliyecekleri Ne diyeceklerini şaşırıyorlar devamlı bir şey kanıtlamanın peşindeler.

bado

katılıyorumm direk iddaa. halbukii bunlar şöför yol şartı vb. gibi çevresel faktörlere de çok bağlı olaylar...

kacaman

ben kaç kez yazmışımdır, bizim amacımız iddia değil bilgi paylaşmak diye ama nafile , kimileri tutturmuş benim babam sizin babanızı döver diye, bu konu ile ilgili güzel bir söz var, yerin çektiği kadar ağır, karşıdakinin anlayabildiği kadar da ailmsin (mevlana) diye, adam anlamıyor yapacak bişey yok.

poseidon999

4 tekerleği olan konuşuyor.
Varsın geçsinler bizi
biz efendiliğimizi bozmayalım.

fsunnetci

• http://www.TeamHondaintegra.com
yaa arkadaşlar sen Hondanı savunursun o da Wolkswagenini savunur bu işler böyle malesef.herkes kendince haklı bu konuda :emo
Onların gözünde de Vtec sahipleri kendi araçlarını Ferrari sanıyor biliyorlar >%6rol
boşişler bunlar andersondan masallar yani takma derim <nohapy

cıvıcem

herkese kendi arabası güzel,allah kaza bela vermesin gerisi boş..

FLoRFlex

Ben Vtecc Ezer Vtec Bozar Demiyorumki :D Adamlar komplex yaptı artık geyik konularına bile tsi Vti Videosu atmaya başladılar ne diyeyimki ben artık :)

piscocuk

tarantino

• Co-Admin
beyler sakin kimse araçların içini görmüyor o yüzden sıkıntı yapmayın kendinize benim arabam 1.4 is ama içinde ne olduğunu kim biliyor kimse ben kalktım vtı geçtim dersem ne olur gene burda mevzu çıkar bu karşılaştırmayı yapan arkadaşlar da aynısı

FLoRFlex

beyler sakin kimse araçların içini görmüyor o yüzden sıkıntı yapmayın kendinize benim arabam 1.4 is ama içinde ne olduğunu kim biliyor kimse ben kalktım vtı geçtim dersem ne olur gene burda mevzu çıkar bu karşılaştırmayı yapan arkadaşlar da aynısı
Aynen Öyle Bu yüzden Duyguların Esriri olup atıp tutmaya hiç Gerek yok Bana Video atıyorlar sonuçta her kapışmanın Belirli koşulları var pilotaj araç Gbi Sonuçta Ezilmiş Araç olsun Rahatlıkla kaybedecektir yani Videolarında hepsi Kanıt değildir bence o forumdan sonra benim Bundan böyle Artık ne vti La işim olur Ne tsi la kim alırsa alsın en ufak umurumda değil.Çünkü insanların çirkef yüzleri Bu tür Konularda ortaya çıkıyor Çoluk çocuk Gibi Bir Tartışma ortamı olunca inanın Bıkıyorsunuz.