Gönderen Konu: Az kaldı vtec 2 ler sıfır civiclerle bir olucak böyle giderse..  (Okunma sayısı 2548 defa)

serkan ss

Honda aracımı sattıktan sonra uzun zaman siteye giremedim fiyatlarınıda incelememiştim, az önce ikinci el vtec 2 araçlarına göz gezdirdim bu ne arkadaşlar daha önce şakasını yaptığımız fiyatların daha fazlasını gördüm 23 500 zor sattığım 2004 vtec es aracı... 35 40binlerde görünce ulan bu nasıl piyasa içinizden sövmeden edemiyorsunuz sıfır honda civiclerin ikinci elleriyle kafa kafaya nerdeyse mübarek ikinci eller sıfır araçların fiyatını geçicek böyle giderse bir satıcılar aldıkları tepkilerden olucak dikkat ederseniz altta not: zorla satmıyoz kardeşim işinize gelirse.  <nohapy ..millet cidden keriz avına çıkmış, aracını satmak istemeyen ama  bi keriz bulursak satarız mantığıyla verilmiş ilanlarla dolu siteler,, diğer markalarda aynı alış verişinde bi ahlakı değeri ederi kalmadı kaptıran kaptırana maaşaallah....

emre16

Ynt: Az kaldı vtec 2 ler sıfır civiclerle bir olucak böyle giderse..
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2014, 12:20:24 ÖS »
Maalesef artık piyasayı internet belirler oldu.Aynen dediğiniz gibi adam atıyor oltayı takılırsa hesabı, vtec2 es en temizi 30.000 den fazla etmez. Bu rakam bile çokta en temizi için....

Ruski

Ynt: Az kaldı vtec 2 ler sıfır civiclerle bir olucak böyle giderse..
« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2014, 01:18:49 ÖS »
fiyatlar absürt şekilde ilerliyor ancak sadece honda için değil...bora,golf,corolla,focus bu modellerin bazı kasaları çok yüksek fiyattan satılıyor :artis