Gönderen Konu: BU ARACI BİLEN VARMI  (Okunma sayısı 5911 defa)

piscocuk

BU ARACI BİLEN VARMI
« : Ekim 22, 2009, 09:41:46 ÖÖ »
ARKADAŞLAR SANIRIM İSTEDİĞİM GİBİ BİR ARAÇ BULDUM.ARACI TANIYORMUSUNUZ SİZCE ALINIRMI BEN BİR YAMUĞUNU GÖREMEDİM CUMARTESİ GÜNÜDE GİDİP BAKICAM.GALERİDE KESİNLİKLE KAZASIZ OLDUĞUNU SÖYLÜYOR ARABA KOMPLE BOYALI KLİMA ABS VAR HAVA YASTIĞI YOK DIŞTANDA GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ..YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

http://www.sahibinden.com/honda_her_sey_onda_2000_model_cok_temizzzz-11WQQaXQQ17864055WQQpXQQdisplayitem

ilkay

Ynt: BU ARACI BİLEN VARMI
« Yanıtla #1 : Ekim 22, 2009, 10:58:47 ÖÖ »
şimdi kendi nacizame fikrimi sorarsanız:
1.orjinal parçaları duruyomu diye sor o ne demek dicektir >=ok
2.araç full değil sürücü hava yastığı yolcu hava yastığı ve abs bu araçta yok bu fiyata inan bana full bulunur
3.şahsen ben galeriden araç almaya karşıyım bu araç 14.999 ve eminim galeri bunu 9.000-10.000 arasında birşeye almıştır neticede yüksek kar marjı olan bir iş
bak 3 ay önce aldığım araç   http://www.sahibinden.com/temiz_ve_sik_honda-09WQQaXQQ13360279WQQpXQQdisplayitem
full modeli ve yanında bütün orjinal parçalarını verdi adam hepsini ne ararsan var ve arabada aksesuar olarak iyi denecek düzeyde ve fiyatıda senınkinden ucuza aldım :con
bu söylediklerimi yanlış anlama sonuçta banada bu sitedekiler çok çok detaylı bilgi vermişlerdi inanamazsın düşündüğüm modelin lastik boyutlarını bile verdiler ya >%6rol ama çok işime yaradı baya bi yardımcı oldular benımde nyetim buydu saygılar...
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2009, 11:03:17 ÖÖ Gönderen: ilkay »

piscocuk

« Yanıtla #2 : Ekim 22, 2009, 11:10:58 ÖÖ »
orj parçaları bencede yoktur.araç full değil ama ABS mevcut özellkle 3 kere sordum.sadece hava yastığı yok.galeri mutlaka kar koymuştur üzerine..şimdi senin aldığın araçla kıyaslayacak olursak
seninki 1,4 benimki 1,6
senin aracın 97 model benim baktığım 2000
buyüzden bu fiyat bana normal geldi.yorumun için çok saol bekleyelim bakalım belki aracı tanıyan çıkar yada bu fiyata bu araç alınmaz şu yüzden yada alınır iyi fiyat vs vs denebilir.ben birde sedan arıyorum hb değil :Dbence sen 1,4 1,6 olayını ve modeli gözden kaçırıdn :)
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2009, 11:11:55 ÖÖ Gönderen: piscocuk »

ilkay

« Yanıtla #3 : Ekim 22, 2009, 11:33:53 ÖÖ »
söylediklerinde haklısın ama sen bikez daha sor istersen hava yastığı abs nin göstergesidir yanı hava yastığı güvenlik pakettir ve güvenlik paketi olmayan araçta abs de olmuyor mağlesef...1.6 araçlarda 1.4 araçlarla aynı gidiyo ya yada yanılıyo olabilirim ama bakıyom şuan valla aynı <nohapyhem ben 2000 alıcaktım ama japon değil diye almadım biliyosun 99 2000 ler türkiye montajmış yani bana servis bile dedi japon montaj al diye türk montajın puanımı düşükmüş ne öyle bişey işte >=ok

piscocuk

« Yanıtla #4 : Ekim 22, 2009, 11:41:31 ÖÖ »
1,4 araçlar diğer modellerin 1,6 araçlarıyla HEMEN HEMEN aynı gidiyor deniliyor ama iki araçta honda olursa birisi 1,4 birisi 1,6 olursa 1,4 tabiki yalan olur.valla her baktığımız aracı alıcaz diye bir kural yok.öyle japon montajı türk montajına falan hiç takılmıyorum bunların hepsi bana hurafe geliyor ozaman fiat-tofaş hiç satılmasın :D fiyat bana çok uçuk gelmedi çünkü çoğu arkadaşımız 1,4 aracına bu paraları istiyor ki sen bile 1,4 aarcını 15,500 den açılmış kapı kim bilir kaça aldın.bilgiler için saol

ilkay

« Yanıtla #5 : Ekim 22, 2009, 11:56:43 ÖÖ »
hakkınızda hayırlısı olsun o zaman...

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : Ekim 22, 2009, 12:03:24 ÖS »
Arkadaş araç temiz görünüyor ama yeni yıkamış olma olasılığı yüksek
motor dan iyi anlayan birisini mutlaka götür yanında aracın şekline bakarsan sınırları sonuna kadar zorlanmış olabilir.
Ben gecen hafta bi 2003 lacivert için istoç a gittim araç çok temiz vuruğu kırığı yok diyordu sigortacı arkadaşım var ona tel actım o baktı pert ten çıkartmışlar toplamışlar arabayı..

34NDV88

« Yanıtla #7 : Ekim 22, 2009, 12:06:58 ÖS »
komple boyalı arabanın ben kazasız olmasına %0 ihtimal veriorum bide galericiler alavere dalevereciler arkıma aldık boyasız die bi araba galerinden 1 sene sonra aynı galeriye satmaya gittik adam direk full kazalı full boyalı dedi bencede galeriden uzak dur arkında dedği gibi o bu araba 10-11 civarı almış bu rakama çok daha iyi bişi bulabilirsin kendi düşüncelerim saygılar..

34NDV88

« Yanıtla #8 : Ekim 22, 2009, 12:07:55 ÖS »
Arkadaş araç temiz görünüyor ama yeni yıkamış olma olasılığı yüksek
motor dan iyi anlayan birisini mutlaka götür yanında aracın şekline bakarsan sınırları sonuna kadar zorlanmış olabilir.
Ben gecen hafta bi 2003 lacivert için istoç a gittim araç çok temiz vuruğu kırığı yok diyordu sigortacı arkadaşım var ona tel actım o baktı pert ten çıkartmışlar toplamışlar arabayı..
yazıyı okusaydın komple boyalı die belirtmiş zaten

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : Ekim 22, 2009, 12:18:03 ÖS »
Okudum ben yanlış anladın ufak tefek boyalar bişi değil
Ben dikkat et manasında söylüyorum

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #10 : Ekim 22, 2009, 12:19:47 ÖS »
yada illa bu araba içinde öyle olacak die bişi yok zaten

piscocuk

« Yanıtla #11 : Ekim 22, 2009, 12:38:46 ÖS »
valla bu son arkadaşlar cuma gidicem bakıcam baktırıcam içime sinerse alıcam.kaç gündür sahibindende bakmadığım araba kalmadı.bu renk arabadanda çok var.eğer götürdüğüm ustada kötü rapor verirse araba alma işini mart ayına kadar askıya almaya kesin karar verdim.almak için almış olmayalım

apr_35bucuk

« Yanıtla #12 : Ekim 22, 2009, 01:05:55 ÖS »
söylediklerinde haklısın ama sen bikez daha sor istersen hava yastığı abs nin göstergesidir yanı hava yastığı güvenlik pakettir ve güvenlik paketi olmayan araçta abs de olmuyor mağlesef...1.6 araçlarda 1.4 araçlarla aynı gidiyo ya yada yanılıyo olabilirim ama bakıyom şuan valla aynı <nohapyhem ben 2000 alıcaktım ama japon değil diye almadım biliyosun 99 2000 ler türkiye montajmış yani bana servis bile dedi japon montaj al diye türk montajın puanımı düşükmüş ne öyle bişey işte >=ok
hava yastığı olmayıp sadece abs olan modelleri var eminim... aracı baktırırken yürüyen ve kaportada sorun yoksa alt takıma da baktırın üstünde sonuçta büyük jant var amortisör rot mot ıvır ıvırın yıpranmıştır büyük ihtimal fiyattan düşürürsünüz...

ilkay

« Yanıtla #13 : Ekim 22, 2009, 02:10:06 ÖS »
ben çorlu servisinin yalancısıyım :con onlar dedi civiclerin 2 donanımı varmış en boş en dolu ortası felan yokmuş en boşunda hava yastıkları ve abs yokmuş en dolularındaysa tam tersi varmış

piscocuk

« Yanıtla #14 : Ekim 22, 2009, 02:49:37 ÖS »
almıyorum anasını satim araba maraba :D

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15 : Ekim 22, 2009, 03:05:12 ÖS »
:)))) Hemen hevesini kırma arkadşım :) belki süper bi arabadır.. :P

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : Ekim 22, 2009, 03:05:34 ÖS »
Cvir kazı yanmasın misali oldu ama :)

KorhanKa

« Yanıtla #17 : Ekim 22, 2009, 03:11:13 ÖS »
kardeş sigortacı bi arkadaşın varsa plakayı ver o sana sölesin neler olduğunu ben baktım ama benim söylemem doğru olmaz :)

piscocuk

« Yanıtla #18 : Ekim 22, 2009, 04:53:59 ÖS »
birşey biliyorsanız söyleyin diye açtım bu konuyu zaten buraya..ben araca baktırdım 20.12.07 / 22.12.07 tarihinde trafik sigortasının karşılayacağı iki küçük kaza ve tarihi ve tutarı belli olmaya bir kaskolu kazası çıktı senin bildiğin birşey varsa söylede paramızı sokağa atmayalım

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : Ekim 22, 2009, 05:54:17 ÖS »
yarına baktırırım :) arkdaşm

KorhanKa

« Yanıtla #20 : Ekim 22, 2009, 06:46:43 ÖS »
araç 4 kez el değiştirmiş 4 kez kaza yapmış (sen 3 demişsin yanlış bakmış olabilirim) ilanda kazasız diyor sence ne kadar güvenilir ?

burak87

« Yanıtla #21 : Ekim 22, 2009, 06:52:29 ÖS »
ben çorlu servisinin yalancısıyım :con onlar dedi civiclerin 2 donanımı varmış en boş en dolu ortası felan yokmuş en boşunda hava yastıkları ve abs yokmuş en dolularındaysa tam tersi varmış
3 çeşit ies var benim bildiğim
1. abs klima otomatik cam
2.airbag abs klima otomatik cam
3.airbag abs klima otomatik cam deri döşeme sis farı diğer özellikler aynı   :D
 bizde almadan önce baya bi araştırmıştık. verdiği fiyat yaptığı şeylere göre iyi eğer km orjinal oynanmamış,yürüyeni ve motoruda güzelse bence ufak tefek kaza ve boya pek önemli değil gibi çünkü sonuçta 2000 model bi araba.

piscocuk

« Yanıtla #22 : Ekim 22, 2009, 09:14:55 ÖS »
araç 4 kez el değiştirmiş 4 kez kaza yapmış (sen 3 demişsin yanlış bakmış olabilirim) ilanda kazasız diyor sence ne kadar güvenilir ?

bende sordurdum aynı gün iki kaza görünüyor toplamda 3 trafik sigortasında kaza bir kaskodan kazası çıktı.

aZMaN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : Ekim 22, 2009, 10:00:18 ÖS »
Bence sen ondan vaz geç benim dediğime gelecek :)
araca kazası yok bi araştırıyorum pertden çıkartmışlar :)

onur1980

• onur1980
« Yanıtla #24 : Ekim 22, 2009, 10:45:49 ÖS »
arkadaslar arac 10 yasında sonucta ufak tefek kazlar olur, bunlar önemsız ezıkler olur duzeltılır veya ne bılım kapısına vururlar sacı degısır. sonucta bu aracları trafıkte kullanıyoruz. temız bınmek ıstıyorsan bel altı boya olmasıda normal bu yasta arac ıcın. önemlı olan aracın buyuk darbe takla gıbı boyle seyler alıp almadıgı. 2000 ve 2001 ieslerde abs standart fakat bazılarında airbag yok. eger aracta buyuk bır kaza yoksa vede motoru sorunsuzsa fıyat gayet makul. 1.4 ilede 1.6 nın fıyatları farklı. gıdıs olarakta arkadasın dedıgı gıbı gıdıslerı aynı takı ıkıncı vıtesın sonuna kadar sonrasında 1.6 guzel uzuyor. bence aracı bıldıgın bı ustaya gostere bılıyorsan goster. ıcıne sınerse al. bıde araba ısı şans işi taö vaz gectım dersın karsına guzel bır araba cıkar. ben aylarca ararım araba alırken. he bıde unutmadan aracı yetkılı servıse gosterıceksen fazlada guvenme servıse. benım 2004 megane ı satarken alan adam yetkılı servıse goturdu baktırmaya. adama dedım arka kapı sacı degıstı dıye ama servıstekı amcamlar anlamadılar degıstıgını. ben degıstıgını soyleyıncede yuzume baka kaldı.