Gönderen Konu: bmw 1.16 mı , yenı kasa astra 1.6 ?  (Okunma sayısı 7615 defa)

olcaytobulut

bmw 1.16 mı , yenı kasa astra 1.6 ?
« : Şubat 13, 2013, 01:30:30 ÖS »
arkadaslar aracımı satıcam almayı dusundugum araclardan
 bmw 1.16 veya 1.20 d
 yenı  opel astra 1.6 ..otomatık sanzuman ...
leon dusunuyodum aslında ama bı ara bınme fırsatı buldum ..bana fransız arabaları gıbı kasıslerden gecerken tekerlıkler fırlayacakmıs hıssı verdı ...

yorumlarınızı beklyıorum

ozN

Ynt: bmw 1.16 mı , yenı kasa astra 1.6 ?
« Yanıtla #1 : Şubat 13, 2013, 10:29:51 ÖS »
bmw ile opel arasında yada leon yarı yarıya fiyat farkı var bu nası karasızlık kardes :D 1.120d alana kadar 3 20 al biraz daha eski

emre16

« Yanıtla #2 : Şubat 13, 2013, 10:35:34 ÖS »
bmw yeni 1.6 ise evet, yoksa 1.20d.... astrada güzel araç ama motorları bence verimli değil....

olcaytobulut

« Yanıtla #3 : Şubat 14, 2013, 09:18:46 ÖS »
o kadar asırı bı fıyat farkı yok ..sıfır km ..baz almadım

bbhnda

« Yanıtla #4 : Şubat 14, 2013, 09:34:32 ÖS »
kardeş git bmw al astrayı napcan .

ozN

« Yanıtla #5 : Şubat 14, 2013, 09:35:00 ÖS »
yeni 1.16 65 70 m :D ama yenileri güzel bence onlar yerine golf 7 ye bakabilirsin

Saro

« Yanıtla #6 : Şubat 15, 2013, 12:43:47 ÖS »
Astranın Otomatik Şanzımanı 90 Yıllarındakş Otomatik Şanzıman İle Aynı Hızda

116 BMW İle Aynı Kefeye Dahi Koymam

adyobatik

« Yanıtla #7 : Şubat 15, 2013, 01:20:06 ÖS »
ingiliz katılım atı mı? yoksa sütçü eşşeği mi? :) bana kalırsa olay böyle gelişmiş,

oguz1992

« Yanıtla #8 : Şubat 23, 2013, 07:34:32 ÖS »
benim tercihim bmw olurdu opelden daha zevkli sürüşü ve daha güven veriyorr hala geçenlerde sitede komşular konuşuyordu opelin arbaları beş ppara etmez diyorlaar opelin şuana kkaadar yaapptığı en  iyi araba ıınsıgnıa  mışş bende opeeli kkaiteli allmammnn  sanırdım meehheersem alman şahhiniymiş

BHAAL

« Yanıtla #9 : Şubat 23, 2013, 08:06:50 ÖS »
opeli listeye koyuyorsan zaten ne desek boş be kardeşim. benim tavsiyem opele hiç bulaşmaman, hele de otomatik arıyorsan. bmw ile de mukayesesi olmaz zaten.

16ec813

« Yanıtla #10 : Şubat 28, 2013, 11:07:51 ÖÖ »
bi honda sitesinde böle bi karşılaştırmayı sordugunuza inanamıyorum

poseidon999

« Yanıtla #11 : Şubat 28, 2013, 01:36:11 ÖS »

Arkadaş araçlardan birini satın almak istiyor ve fikir danışmış.
Ben de 14 senelik Honda kullanıcısıyım gittim BMW aldım ama Honda'ya gönül verdim ve hala Honda forumdayım.
Bakarsın bir sonraki aracım yine Honda olacak.
Şimdi Bmw'miz var diye girmeyelim mi veya Honda dışı konu açmayalım mı?
Açılan konuların hepsi Honda ile alakalı olmak zorunda mı?
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2013, 01:36:40 ÖS Gönderen: poseidon999 »

16ec813

« Yanıtla #12 : Şubat 28, 2013, 01:43:58 ÖS »

Ben de 14 senelik Honda kullanıcısıyım gittim BMW aldım ama Honda'ya gönül verdim ve hala Honda forumdayım.

niye girmeyeceksin tabikide gireceksin ama hiçbi mantıgı yok böle bi konunun burada açılmasının ben sadece bunu dile getirmeye çalıştım
bu karşılaştırmayı daha faydalı olabilecegine inandıgı başka xx sitelerinde açarsa daha fazla fikir edinmiş olur

poseidon999

« Yanıtla #13 : Şubat 28, 2013, 01:49:22 ÖS »

niye girmeyeceksin tabikide gireceksin ama hiçbi mantıgı yok böle bi konunun burada açılmasının ben sadece bunu dile getirmeye çalıştım
bu karşılaştırmayı daha faydalı olabilecegine inandıgı başka xx sitelerinde açarsa daha fazla fikir edinmiş olur

Aslında düz mantıkla düşünürsek markaların kendi forumlarında bu konuyu açmak daha doğru gibi görünse de dışardan bakan bir göz daha objektif oluyor.
Şimdi gidip pug forumunda 308'mi yoksa Seat'mı desek 308 kötü diyecek bir üye tanımıyorum. :)
Ama burada bir Seat'ın bir Opel'in bir Pug'un negatif ve pozitif yönlerini çok rahat söyleyebiliyoruz.
« Son Düzenleme: Şubat 28, 2013, 01:50:07 ÖS Gönderen: poseidon999 »

BHAAL

« Yanıtla #14 : Şubat 28, 2013, 07:46:33 ÖS »

bütün konu başlıklarında bu tepkiyi vermek mecburiyetinde değilsiniz, kaldı ki araçlar en iyi yabancı forumlara sorarak öğrenilir, gidip de opeli opel forumunda sorarsanız size yağlar ballar anlatırlar bi halt da öğrenememiş olursunuz. bu forumun honda forumu olması da hondadan başka araçtan anlamadığımız anlamına gelmeyeceğine göre arkadaşın burda sorması bence gayet mantıklı. yine de siz soruyu beğenmediyseniz cevap vermeyebilirsiniz.

cıvıc08

« Yanıtla #15 : Şubat 28, 2013, 10:57:48 ÖS »
Gereksiz bir tepki . .

bugra1945

• Buğra ÖNAL
« Yanıtla #16 : Şubat 28, 2013, 11:41:28 ÖS »
bmw 1.16 mı , yenı kasa astra 1.6 ?
ikisi de değil.. :)

16ec813

« Yanıtla #17 : Mart 05, 2013, 09:03:49 ÖÖ »

bütün konu başlıklarında bu tepkiyi vermek mecburiyetinde değilsiniz, kaldı ki araçlar en iyi yabancı forumlara sorarak öğrenilir, gidip de opeli opel forumunda sorarsanız size yağlar ballar anlatırlar bi halt da öğrenememiş olursunuz. bu forumun honda forumu olması da hondadan başka araçtan anlamadığımız anlamına gelmeyeceğine göre arkadaşın burda sorması bence gayet mantıklı. yine de siz soruyu beğenmediyseniz cevap vermeyebilirsiniz.

bunun karşılaştırmasını yapabilecegi tonlarca site varken gelip burda saçma sapan bi karşılaştırma yaparsa ben herzaman bu tapkiyi veririm
ayrıca senniye bukadar takıldın ki bu tepkiye bu kadar büyük bi tepki verdin

16ec813

« Yanıtla #18 : Mart 05, 2013, 09:05:27 ÖÖ »
Gereksiz bir tepki . .

sen de en azından bi tepki verseydinde sadece benim verdigim tepkiyi yargılamasaydın güzel kardeşim

BHAAL

« Yanıtla #19 : Mart 05, 2013, 09:45:29 ÖÖ »

bunun karşılaştırmasını yapabilecegi tonlarca site varken gelip burda saçma sapan bi karşılaştırma yaparsa ben herzaman bu tapkiyi veririm

birincisi ben büyük bi tepki vermedim, yazdığınıza bakarsanız sizinkinin gereksiz hiddette bir tepki olduğunu anlarsınız. ikincisi o tonlarca siteden birisidir burası da, heryerde bu gibi konular açabilirsiniz siz de, zaten burası da sadece hondaların konuşulduğu bir site değildir, eğer öyle sanıyorsanız konu arşivine bi bakmanızı öneririm, belki yenisinizdir bilemiyorum durumunuzu. üçüncü olarak siz başkalarının açtığı konuların "saçma sapan" olup olmamasını belirleyemezsiniz, adminler kapatır zaten öyleyse, durduk yere başkalarının akılsızlığına işaret eden yargılarda bulunmayın. son olarak da ben size siz derken siz bana sen demeyin, adaba uyun lütfen.

16ec813

« Yanıtla #20 : Mart 05, 2013, 09:56:32 ÖÖ »

birincisi ben büyük bi tepki vermedim, yazdığınıza bakarsanız sizinkinin gereksiz hiddette bir tepki olduğunu anlarsınız. ikincisi o tonlarca siteden birisidir burası da, heryerde bu gibi konular açabilirsiniz siz de, zaten burası da sadece hondaların konuşulduğu bir site değildir, eğer öyle sanıyorsanız konu arşivine bi bakmanızı öneririm, belki yenisinizdir bilemiyorum durumunuzu. üçüncü olarak siz başkalarının açtığı konuların "saçma sapan" olup olmamasını belirleyemezsiniz, adminler kapatır zaten öyleyse, durduk yere başkalarının akılsızlığına işaret eden yargılarda bulunmayın. son olarak da ben size siz derken siz bana sen demeyin, adaba uyun lütfen.

tamam güzel kardeşim senin dedigin olsun uzatma