Gönderen Konu: Bi Yardım Lütfen1998-2001 arası Civic mi 1996-1998 arası BMW 3.20i veya Cİ mi  (Okunma sayısı 9154 defa)

kavga35

arkadaşlar 18.000 - 21.000 tl arası bi araç almak istiyorum nasip olursa bu ay içinde alcam.Fakat biraz tereddütte kaldım 1996-1998 bmw3.20i veya Cİ mi -1998-2001 civic mi yada başka bi araçmı ??Henüz karar vermiş değilim ve size danışmak istedim.Bu iki aracı her yönüyle karşılaştırırsak sizce hangisi daha mantıklı ve neden ?

İlgilelen arkadaşlara şimdiden tşk ediyorum..

klc-ozhn

Aynı kararsızlıgı bende yaşıyordum. 320 bwm ile honda arasında. Ama honda aldım pişman degiliyim sanada tavsiyem honda olucaktır.

MerT01__civic

valla sadece şunu diyim.. Honda daha az masraflı olacaktır BMW'ye göre.

kavga35

banada honda daha yatkın geliyo 1999ies vardı önce bende sonra 2008 de 2006 vtec aldım ve memnundum yani sonra işlerim bozuldu sattım sonra.Bu ara niyetlendim toparladım işlerimi bi araç bakayım dedim ama karışıklıkta kaldım yani honda süper ama bmw nasıl bilmiyorum ve çevredilerde kafa karıştırıyolar bi honda bi bmw bakalım nasip artık

klc-ozhn

E36 kasa bwm ninde temizini bulmak zor kardeşim onunda göz önünde bulundur. Kaç kocası olmuştur kim bilir.

kavga35

baklalım kardeşim  nasip hangisini alıcaz

EmrayB

ARkadaşımda 3.20 Ci paket var.. Benim aracımla Aynı yakıtı yakıyor.. Yanlamaya bayılıyorsan BMW .. Ama yok diyorsan.. Masraf olarak daha düşük olacak Honda tabi ki de.. 

CAGLAR28

honda derim ben sorunsuzluk sessizlik daha az sıkıntı çıkarma açısından ve parça fiyatlarından.bmw eski de yeni de olsa paran varsa binecen bu böyledir çünkü masraf illa ki çıkıyor.

serindurus

valla bugun bı  bmw  e36 gordum içim gitti çok şekil araba yaw ..

kavga35

benimde aklımı celen o işte dostum bmw ????

bbhnda

bayanlar kusura bakmasın bu iki araca başka yakıştırma bulamıyorum.bmw tek gecelik civic ömürlük .

yasansu

Şu an ikisinede  sahibim.
(2000 civic 1.6 ies A/T güvenlik paketli)
(94 BMW 3.16i ABS,SRS var)
Bence bmw

civicci35

bmw'nin ies kadar yakması imkansız tamam şekil araç e36 fakat masrafı cabası temiz bulmak neredeyse imkansız sanayidekilerle kanka olursun elektronik sorunları bitmek bilmez lpg'de uyum sorunu yaşarsın arkadaşımda war 3 aydır satamıyor 18,000 bine bugün yarın galeriye verecek düşünürsen konuşabilirim.araç şekil değişen yok siyah 3,20ci 160,000'de lpg film cam 18 jant ekranlı teyp bass anfi kabin zenon far sis amerikan park yeni lastikler mevcut kırmızı deri döşeme vs.vs dışı seni yakar
içi beni hesabı iyi düşün derim...

yasansu

Şu an bende var bir tane yakıt olarak (3.16i) benim civicten az yakıyor.İkiside lpg'li.Arabayı satmak için aldım.Herhangi bir sıkıntısı yok.Genç eline düşmemiş bir araba.Sadece kapı döşemelerinin sekmanlarında sorun var.Onuda iyi bir döşermecide yaptırabilirsin.Yani dökülmemiş bir BMW alısan sorun olmaz.Benim araba 289.000 km de.

kavga35

buldum bi 3.20 bakalım ne cıkcak ekspertizde 1998 model ama henüz karar vermedim yani güzel faça bi honda heran vaz geçirebilir beni bmw den

kavga35

beni ençok korkutan bmw de parçaları pahalı yani ve kronik sorunları varmı bilmiyorum.
hondada ise kronik bi sorun yok bildiğim ve bindiğim kadarıyla motoru elekroniği güzel  kafam çok karışık zor bi karar olcak benim acımdan

tttolga

beni ençok korkutan bmw de parçaları pahalı yani ve kronik sorunları varmı bilmiyorum.
hondada ise kronik bi sorun yok bildiğim ve bindiğim kadarıyla motoru elekroniği güzel  kafam çok karışık zor bi karar olcak benim acımdan

bmw forumlarında araştırdınızmı? oralar daha net bilgi verir

ctr07

bmw temiz bulunursa bmw derim hayırlı olsun şimdiden..güle güle bin..

bbhnda

bmw daha zevkli ancak hertürlü masraf çıkarabilir düşüncesindeyim (elektrik aksam , yürüyen vs)..

YUNUS MERİÇ

arkadaşım bence bmv çok keyifli bir araç ve masrafından yakıtından falanda korkma tabi iyi bi ustan varsa seni hiç üzmez..

kavga35

nasip olursa baktıcam alacağım araca 2-3 tane iyi ustam var hepsine göstericem arabayı ona göre alıcam baktım içime sinen bmw yok temiz bi 2001 honda var onu alıcam nasip olursa

alican_07

dostum e36 kasa yani 1992-1998 yılları arasında üretilmiş bmw 320ci ve 320i nin temizini bulursan kaçırma ben 3 tane eskittim ilki 318is ti 1.9 lt 143 hp 1 yıl kadar bindim satıp 320ci aldım 96 model 6 ay bindim oda kesmez oldu satıp 328ci aldım estoril mavi aracım individual donanıma sahipti recaro bej rengi deri spor koltuklar davul direksiyon motorsport 17inç jantlar vs vs.97 model di  ve sana şunu söyliyim 3 arabada beni hiç pişman etmedi ama alırken bi kaç yere baktır computest lere güvenme şase direk ve tavanında işlem yoksa boya yı kafana takma e36 bmw nin en büyük problemi olan akışmetreyi kontrol ettir zira sıfırı çok pahalı 2. elinede güven olmuyor çamurluk veya bagaj kapağa gibi değişenler çok önemli değil ama gene de olmasa iyi olur son olarak ta araca dıştan bakınca çizgilerine dikkat et içine sinsin aracın içine binince biraz gazla motor seside içine sinmeli tabii bu son söylediklerim iç güdüsel yani ustayla olcak iş değil senin aracı hissetmen gerek gibi bi durum temizini bulursan satmak istemeyeceğin bi araçtır heleki 96 model sonrası sunrooflu bi coupe olursa

kavga35

nasipse bakalım kardeşim var bi 97 m52 motor  3.20i VAR gitcez bakalım bakmaya nasıl cıkcak fotoğrafları falan güzel duruyo değişen yok arabada ama yakından görmek ve exper yaptırmak lazım

alican_07

nasipse bakalım kardeşim var bi 97 m52 motor  3.20i VAR gitcez bakalım bakmaya nasıl cıkcak fotoğrafları falan güzel duruyo değişen yok arabada ama yakından görmek ve exper yaptırmak lazım

git bak eğerki araç kaporta olarak içine sinerse ve motorda sıkıntı çıkmassa hiç kaçırma al asla pişman olmassın :D